Greenity4

P RO D U C T U I TG E L I C H T

Zeer hoge bloemproductie

‘Dreamland’ is een calla die geschikt is voor zowel de potplantenteelt als de snijbloemenproductie. De roze cultivar uit het assortiment van United Calla maakt indruk met zijn bloemen. Het zijn er niet alleen veel, ze hebben ook een mooie vorm en kleur en zijn sterk. Kenmerkend voor de cultivars uit de kraam van United Calla is het decoratieve al dan niet gespikkelde groene blad. In het geval van calla ‘Dreamland’ vormt het slanke blad een fraai contrast met de bloemkleur. “De cultivar wordt omarmd door bloemisten”, weet Hobaho-vertegenwoordiger Ronald van Gijlswijk. “Niet alleen vanwege de makkelijke verwerkingswijze, maar vooral ook vanwe- ge de unieke kleurschakering. Het kleurverloop is bijzonder, van lichtroze in de kelk tot donkerroze naar de rand toe.” GOED HOUDBAAR De roze calla is al direct mooi op kleur in de knop en maakt uit- eindelijk mooi gevormde bloemen. “De bloemproductie is zeer hoog”, vertelt Van Gijlswijk. “Dat maakt de cultivar geschikt voor de potplantenteelt, waarbij hij op alle potmaten, groot en klein, geteeld kan worden.” Met ongeveer 45 centimeter hoogte en een dikke, stevige steel is de calla bovendien uitermate geschikt als snijbloem. “Een van de kenmerken is de goede houdbaarheid”, aldus Van Gijlswijk.

‘Dreamland’

cultivar om mee te werken voor de verschillende schakels in de keten. Juist dat is een van de uitgangspunten van United Calla, het samenwerkingsverband waarin een knollenteler, potplantenkwe- ker en snijbloemenproducent participeren. Gezamenlijk is in 2011 een veredelingskraam uit Nieuw-Zeeland aangekocht, waaruit in- middels diverse geslaagde marktintroducties zijn voortgekomen. Calla ‘Dreamland’ is er daar een van.

Tot slot maakt calla ‘Dreamland’ mooie knollen en is sprake van een soort dat makkelijk vermeerdert. Daarmee is het een fijne

SERVICE HOBAHO BY DÜMMEN ORANGE

INTERMEDIAIRS Rene Beerepoot

www.hobaho.nl (0252) 434 777 (0252) 434 815 (0252) 434 805 (0252) 434 819 (0252) 434 837 (0252) 434 706 (0252) 434 703 (0252) 434 803 (0252) 434 702 (0252) 434 709 (0252) 434 706 06 510 115 83 (0224) 591 444

06 179 681 01 06 229 714 35 06 510 872 80 06 212 629 39 06 538 451 33 06 201 374 57 06 539 306 24 06 11 90 65 66 06 113 447 62 06 139 353 83 06 511 456 19 06 513 897 39 06 533 779 82 06 513 897 38 06 513 894 79 06 533 799 36 06 511 942 94 06 516 873 20 06 528 442 06 06 533 795 69 06 215 008 47 06 116 036 88 06 513 894 75 06 536 718 57 06 533 119 01 06 531 735 15

rbeerepoot@hobaho.nl rbleeker@hobaho.nl

Receptie

info@hobaho.nl

Rick Bleeker Rober Dol John Droog

Foeke Gardenier (Algemeen directeur) Hans Molenaar (Manager Financiën/ICT)

fgardenier@hobaho.nl hmolenaar@hobaho.nl jvanderhulst@hobaho.nl lvanderslot@hobaho.nl ivbadmin@hobaho.nl ketendiensten@hobaho.nl

rdol@hobaho.nl jdroog@hobaho.nl

Jeannette van der Hulst (Communicatie/Facilitair)

Ronald van Gijlswijk Per Hoogenboom Simon Huisman Menno Huting Peter Kaptein Johan Kiekebos Marco Meijer Rob Müller Marcel Noppen Peter Nulkes Ruud Pennings Aad Rood Rik Schoon Joost Schut Bob Siecker Paul Verkleij Rob Visser Gert Vriend Nico Wiering Eric Steltenpool Kuno Zonneveld Frank van der Ploeg

rvangijlswijk@hobaho.nl phoogenboom@hobaho.nl shuisman@hobaho.nl mhuting@hobaho.nl pkaptein@hobaho.nl jkiekebos@hobaho.nl mmeijer@hobaho.nl rmuller@hobaho.nl mnoppen@hobaho.nl pnulkes@hobaho.nl rpennings@hobaho.nl fvanderploeg@hobaho.nl

Linda van der Slot (Marketing) Administratie In- en Verkoop/Veilen

Administratie Ketendiensten Financieel Relatiebeheer Financiële Administratie HOBAHO BEMIDDELEN Sam van Egmond (Directeur) Administratie In- en verkoop

frb@hobaho.nl

financien@hobaho.nl

svanegmond@hobaho.nl ivbadmin@hobaho.nl

Reclames Theo van Dijk

tvandijk@hobaho.nl

Regiokantoor Kantoor BolleNoord

HOBAHO KETENDIENSTEN Arno Verkley (Manager)

06 533 915 07 (0252) 434 703

averkley@hobaho.nl

aad.rood@planet.nl rschoon@hobaho.nl jschut@hobaho.nl bsiecker@hobaho.nl

Administratie

ketendiensten@hobaho.nl ehoogkamer@hobaho.nl

Erwin Hoogkamer (Secretariaat Kwekersverenigingen) (0252) 434 811

Wendy Struik (Licentiebeheer)

(0252) 434 819 (0252) 434 812 (0252) 434 707

wstruik@hobaho.nl vdezwart@hobaho.nl

Veronique de Zwart

esteltenpool@hobaho.nl pverkleij@hobaho.nl rvisser@hobaho.nl gvriend@hobaho.nl nwiering@hobaho.nl kzonneveld@hobaho.nl

Testcentrum voor Siergewassen HOBAHO VEILEN Regiokantoor Kantoor BolleNoord Patrick Blijleven (Veilingmeester)

(0224) 590 888 veilen@hobaho.nl

06 202 189 99 06 207 504 44 06 150 209 94

pblijleven@hobaho.nl mvandermeer@hobaho.nl

Marian van der Meer

Kees Hopman

khopman@hobaho.nl



21 december 2017

Made with FlippingBook Online document