PURE LIA Jul/Aug/Sep - PL

KAŻDY OLEJEK ETERYCZNY PURE JEST:

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ I DOSKONAŁOŚĆ AROMATU Nie bez przyczyny nasza linia olejków nosi nazwę PURE . W toku procesu przeprowadziliśmy wiele testów, aby upewnić się, że zawartość każdej buteleczki w pełni odpowiada naszym wymaganiom w zakresie czystości, mocy i jakości. Każda butelka PURE Olejku eterycznego zawiera tylko najwyższej jakości olejek i nic więcej. PURE Olejki eteryczne poddajemy rygorystycznym testom czystości i jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność że każda butelka PURE w pełni zasługuje na swoją nazwę. SIĘGAMY NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW JAKOŚCI Każdy PURE Olejek eteryczny jest czystym olejkiem, ekstrahowanym bezpośrednio z roślinnego źródła, niezawierającym żadnych syntetycznych dodatków ani zanieczyszczeń. PURE Olejki eteryczne poddawane są serii uznanych testów w celu zapewnienia, że spełniają rygorystyczne normy jakościowe.

Ekstrahowany bezpośrednio ze źródeł roślinnych

WOLNY od syntetycznych dodatków oraz zanieczyszczeń

Nikt nie zna olejków eterycznych lepiej niż Melaleuca. Rozpoczęliśmy działalność jako firma produkująca olejek eteryczny. Stąd właśnie wzięła się nasza nazwa. Otworzyliśmy nasze podwoje w 1985 r., głosząc wieść na temat dobroczynnych właściwości olejku eterycznego z drzewa herbacianego. Przez dziesięciolecia doskonaliliśmy metody zbioru i destylacji. Wyznaczamy globalne standardy jakości i skuteczności. Zwieńczeniem 30 lat pionierskich badań nad stosowaniem olejków eterycznych w produktach wellness była premiera marki PURE. W 2015 r. zastosowaliśmy tę wiedzę w praktyce i rozszerzyliśmy ofertę o całą linię olejków eterycznych. PURE Olejki eteryczne reprezentują właśnie to, co Melaleuca robi najlepiej: najwyższej jakości produkt w wyjątkowej cenie. To nie tylko nazwa, to nasza obietnica.

Za każdym razem poddawany badaniom pod kątem zgodności z wyśrubowanymi normami jakości

Identyfikowalny pod względem pochodzenia

Zbierany i destylowany przy użyciu zrównoważonych i etycznych metod

CEO MELALEUCA FRANK VANDERSLOOT DOKONUJE OBCHODU AUSTRALIJSKIEJ PLANTACJI DRZEW HERBACIANYCH W 1985 R.

BADANIA JAKOŚCI PURE OLEJKÓW ETERYCZNYCH

BADANIA GC-MS: badania chromatografii gazowej i spektrometrii masowej służą do sprawdzania czystości i mocy olejku pod kątem tysięcy związków chemicznych.  BADANIA CHIRALNOŚCI: mają na celu zapewnienie, że olejek nie zawiera żadnych syntetycznych składników.  BADANIA NA OBECNOŚĆ METALI CIĘŻKICH, PESTYCYDÓW I HERBICYDÓW: służą do potwierdzenia, że olejki PURE nie zawierają metali ciężkich, pestycydów ani herbicydów.  BADANIA ORGANOLEPTYCZNE: specjaliści w dziedzinie destylacji oceniają kolor, zapach i konsystencję każdego olejku przed wykonaniem wszelkich innych badań.  BADANIA SKRĘCALNOŚCI OPTYCZNEJ: służą do pomiaru struktury molekularnej olejku w celu wykluczenia obecności syntetycznych składników.  BADANIA WSPÓŁCZYNNIKA ZAŁAMANIA ŚWIATŁA: umożliwiają pomiar gęstości olejku przy użyciu skoncentrowanej wiązki światła. Takie badanie pozwala sprawdzić moc olejku.  BADANIA CIĘŻARU WŁAŚCIWEGO: służą do pomiaru ciężaru (gęstości) olejku w porównaniu z wodą.  BADANIA MIKROBIOLOGICZNE: umożliwiają sprawdzenie, czy olejki nie zawierają mikroorganizmów, np. grzybów, bakterii, patogenów lub pleśni.  BADANIA TEMPERATURY ZAPŁONU: służą do mierzenia punktu temperatury zapłonu olejku eterycznego.  ANALIZA IZOTOPOWA: polega na rozbiciu olejku na struktury na poziomie atomu w celu ustalenia, jakie izotopy i w jakich ilościach znajdują się w olejku eterycznym — to kolejna metoda sprawdzenia mocy i jakości olejku.

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online