Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok

Xtray® Produkční formy Xtray® Xtray® palántatálca

Rozsady przygotowane w pale- tach Xtray ® gwarantują szybki i zdrowy start. To właśnie dlatego ten system palet wielokrotnego użytku jest standardową formą produktu w naszej ofercie. Xtray ® łatwo się czyści, dlatego nie ma szans na wystąpienie chorób. Gładki materiał zapobiega usz- kodzeniu korzeni młodych roślin. Paletki można ustawiać jedna na drugiej, co jest bardzo dogodne w transporcie. Ponadto podle- gają w pełni recyklingowi. Zarów- no stosowane przez nas procesy, jak i wykorzystywane materiały gwarantują najwyższą jakość ostatecznego produktu.

Mladé rostliny v našem sadbo- vači Xtray ® jsou zárukou rychlého a zdravého zahájení vaší produk- ce. Proto zůstává tento úspěšný a osvědčený sadbovač standar- dem pro celý sortiment. Sadbo- vač Xtray ® je čistý, proto nemají choroby ani plísně šanci se na něm usadit. Hladký materiál je také prevencí poškození kořenů. Stohovatelné sadbovače jsou velmi praktické na transport či manipulaci a plně recyklovatelné. Zajišťují Vám tu nejlepší kvalitu startovacího materiálu.

Palántáinkat Xtray ® tálcáinkban kínáljuk, ami garancia a kultúra gyors és egészséges indítására. Az Xtray ® tálca könnyen tisz- títható, így a kórokozóknak semmi esélyük. A sima felszínnek köszönhetően cserepezéskor a gyökerek nem sérülnek. Az egymásra rakható tálcák egy- szerűen szállíthatók és teljes mértékben újrahasznosíthatók. Mind folyamataink, mind a felhasznált eszközök, anyagok garantálják a kiváló minőségű palánta előállítását.

Xtray ® 264

Xtray ® 480

23

Made with FlippingBook Learn more on our blog