Greenity nr. 1

P RO D U C T U I TG E L I C H T

P.van Slogterenweg 2, 2161 DW Lisse Postbus 6, 2160 AA Lisse T 0252 434777 F 0252 434677 www.hobaho.nl | info@hobaho.nl

Welkome aanvulling

Met ‘White Flirt’ is de potcallamarkt een bijzondere cultivar rijker. De witte calla heeft twee zeer belangrijke kenmerken: een fraai uiterlijk en goede teelteigenschappen. De markt voor calla’s op pot groeit nog steeds. ‘White Flirt’ is wat dat betreft een welkome aanvulling op het assortiment. De nog relatief nieuwe cultivar is zeer geschikt voor de potplanten- teelt en kan op alle potmaten gebruikt worden, groot en klein. Opvallend is de zeer hoge bloemproductie. ‘White Flirt’ is afkomstig uit de kraam van United Calla. Ronald van Gijlswijk is als Hobaho-vertegenwoordiger nauw betrokken bij dit samenwerkingsverband waarin een knollen- teler, potplantenkweker en snijbloemenproducent participeren. ‘White Flirt’ maakt volgens hem mooie ronde bloemen die al in een vroeg stadium hun schoonheid tonen. “Al in knopstadium komt deze calla mooi op kleur.” GOED HOUDBAAR De fraaie witte kleur van de bloemen wordt versterkt door het decoratieve blad dat groen is met witte spikkels. De plant wordt ongeveer 25 centimeter hoog. “Maar los van de uiterlijke eigenschappen, kenmerkt ‘White Flirt’ zich ook door een goede

‘White Flirt’

houdbaarheid”, weet Van Gijlswijk. “Wij volgen het product al een aantal jaren en dat heeft veel kennis opgeleverd.” United Calla kocht zes jaar geleden een veredelingskraam uit Nieuw-Zeeland om in Nederland door te ontwikkelen, in samenwerking met het Testcentrum voor Siergewassen van Hobaho. Uit de uitgebreide tests is onder meer ‘White Flirt’ als veelbelovende cultivar naar voren gekomen. “In de teelt kunnen we met deze cultivar rekenen op mooie knollen en een makkelijk te vermeerderen product”, aldus Van Gijlswijk.

SERVICE HOBAHO BY DÜMMEN ORANGE

INTERMEDIAIRS Rene Beerepoot

www.hobaho.nl (0252) 434 777 (0252) 434 815 (0252) 434 805 (0252) 434 837 (0252) 434 706 (0252) 434 703 (0252) 434 803 (0252) 434 702 (0252) 434 709 (0252) 434 706 06 510 115 83 (0224) 591 444

Receptie

06 179 681 01 06 229 714 35 06 510 872 80 06 212 629 39 06 538 451 33 06 201 374 57 06 539 306 24 06 11 90 65 66 06 113 447 62 06 139 353 83 06 511 456 19 06 513 897 39 06 533 779 82 06 513 897 38 06 513 894 79 06 533 799 36 06 511 942 94 06 516 873 20 06 528 442 06 06 533 795 69 06 215 008 47 06 116 036 88 06 513 894 75 06 536 718 57 06 533 119 01 06 531 735 15

rbeerepoot@hobaho.nl rbleeker@hobaho.nl

info@hobaho.nl

Foeke Gardenier (Algemeen directeur) Hans Molenaar (Manager Financiën/ICT)

Rick Bleeker Rober Dol John Droog

fgardenier@hobaho.nl hmolenaar@hobaho.nl jvanderhulst@hobaho.nl lvanderslot@hobaho.nl ivbadmin@hobaho.nl ketendiensten@hobaho.nl

rdol@hobaho.nl jdroog@hobaho.nl

Jeannette van der Hulst (Communicatie/Facilitair) (0252) 434 819

Linda van der Slot (Marketing) Administratie In- en Verkoop/Veilen

Ronald van Gijlswijk Per Hoogenboom Simon Huisman Menno Huting Peter Kaptein Johan Kiekebos Marco Meijer Rob Müller Marcel Noppen Peter Nulkes Ruud Pennings Aad Rood Rik Schoon Joost Schut Bob Siecker Paul Verkleij Rob Visser Gert Vriend Nico Wiering Eric Steltenpool Kuno Zonneveld Frank van der Ploeg

rvangijlswijk@hobaho.nl phoogenboom@hobaho.nl shuisman@hobaho.nl mhuting@hobaho.nl pkaptein@hobaho.nl jkiekebos@hobaho.nl mmeijer@hobaho.nl rmuller@hobaho.nl mnoppen@hobaho.nl pnulkes@hobaho.nl rpennings@hobaho.nl fvanderploeg@hobaho.nl

Administratie Ketendiensten Financieel Relatiebeheer Financiële Administratie HOBAHO BEMIDDELEN Sam van Egmond (Directeur) Administratie In- en verkoop

frb@hobaho.nl

financien@hobaho.nl

svanegmond@hobaho.nl ivbadmin@hobaho.nl

Reclames Theo van Dijk

tvandijk@hobaho.nl

Regiokantoor Kantoor BolleNoord

HOBAHO KETENDIENSTEN Arno Verkley (Manager)

06 533 915 07 (0252) 434 703

averkley@hobaho.nl

aad.rood@planet.nl rschoon@hobaho.nl jschut@hobaho.nl bsiecker@hobaho.nl

Administratie

ketendiensten@hobaho.nl ehoogkamer@hobaho.nl

Erwin Hoogkamer (Secretariaat Kwekersverenigingen) (0252) 434 811

Wendy Struik (Licentiebeheer)

(0252) 434 819 (0252) 434 812 (0252) 434 707 (0224) 590 888 06 202 189 99 06 207 504 44 06 150 209 94

wstruik@hobaho.nl vdezwart@hobaho.nl

Veronique de Zwart

esteltenpool@hobaho.nl pverkleij@hobaho.nl rvisser@hobaho.nl gvriend@hobaho.nl nwiering@hobaho.nl kzonneveld@hobaho.nl

Testcentrum voor Siergewassen HOBAHO VEILEN Regiokantoor Kantoor BolleNoord Patrick Blijleven (Veilingmeester)

veilen@hobaho.nl

pblijleven@hobaho.nl mvandermeer@hobaho.nl

Marian van der Meer

Kees Hopman

khopman@hobaho.nl



9 november 2017

Made with FlippingBook flipbook maker