גיליון 993

אירועים יומן אירועים יומן אירועים יומן אירועים יומן

חן עשור חן עשור חן עשור חן עשור

אף פעם לא לבד אף פעם לא לבד אף פעם לא לבד

ולריח שלה. המירוץ לזוגיות כבר נראה רחוק מאי פעם. איך אני אומרת? שזה יקרה זה פשוט יקרה. היום אני חובקת את התינוקת שלי ואני מרגישה שזה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. הבאתי ילדה מחוץ לנישואים, וגם פירקנו את החבילה והאמת? זה כבר ממש לא אישיו. אני כותבת לכן את זה כי אני יודעת פלוס שיקראו את 32 שיש כאן בנות הטור הזה ואין לי ספק שהמחשבה להביא ילד לבד קצת מפחידה אותן, אבל תזכרו שמהרגע שאתן יוצאות בידיים מלאות הפחד נגמר. לכל ילד יש את הברכה שלו. אני תמיד בעד ולפני הכל להקים בית כשר בישראל אבל לצערי הזמנים השתנו, והאנשים גם. אבל אנחנו הנשים עדין חולמות להיות אימהות ואני מאחלת לכל אחת להגשים את החלום להיות אמא, בלי לפחד מה יהיה ומה יגידו. אבל אנחנו הנשים עדין חולמות להיות אימהות ואני מאחלת לכל אחת להגשים את החלום להיות אמא, בלי לפחד מה יהיה ומה יגידו. אבל אנחנו הנשים עדין חולמות להיות אימהות ואני מאחלת לכל אחת להגשים את החלום להיות אמא, בלי לפחד מה יהיה ומה יגידו. אבל אנחנו הנשים עדין חולמות להיות אימהות ואני מאחלת לכל אחת להגשים את החלום להיות אמא, בלי לפחד מה יהיה ומה יגידו. אני כותבת לכן את זה כי אני יודעת פלוס שיקראו את 32 שיש כאן בנות הטור הזה ואין לי ספק שהמחשבה להביא ילד לבד קצת מפחידה אותן, אבל תזכרו שמהרגע שאתן יוצאות בידיים מלאות הפחד נגמר. לכל ילד יש את הברכה שלו. אני תמיד בעד ולפני הכל להקים בית כשר בישראל אבל לצערי הזמנים השתנו, והאנשים גם. אני כותבת לכן את זה כי אני יודעת פלוס שיקראו את 32 שיש כאן בנות הטור הזה ואין לי ספק שהמחשבה להביא ילד לבד קצת מפחידה אותן, אבל תזכרו שמהרגע שאתן יוצאות בידיים מלאות הפחד נגמר. לכל ילד יש את הברכה שלו. אני תמיד בעד ולפני הכל להקים בית כשר בישראל אבל לצערי הזמנים השתנו, והאנשים גם. אני כותבת לכן את זה כי אני יודעת פלוס שיקראו את 32 שיש כאן בנות הטור הזה ואין לי ספק שהמחשבה להביא ילד לבד קצת מפחידה אותן, אבל תזכרו שמהרגע שאתן יוצאות בידיים מלאות הפחד נגמר. לכל ילד יש את הברכה שלו. אני תמיד בעד ולפני הכל להקים בית כשר בישראל אבל לצערי הזמנים השתנו, והאנשים גם. ולריח שלה. המירוץ לזוגיות כבר נראה רחוק מאי פעם. איך אני אומרת? שזה יקרה זה פשוט יקרה. היום אני חובקת את התינוקת שלי ואני מרגישה שזה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. הבאתי ילדה מחוץ לנישואים, וגם פירקנו את החבילה והאמת? זה כבר ממש לא אישיו. ולריח שלה. המירוץ לזוגיות כבר נראה רחוק מאי פעם. איך אני אומרת? שזה יקרה זה פשוט יקרה. היום אני חובקת את התינוקת שלי ואני מרגישה שזה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. הבאתי ילדה מחוץ לנישואים, וגם פירקנו את החבילה והאמת? זה כבר ממש לא אישיו. ולריח שלה. המירוץ לזוגיות כבר נראה רחוק מאי פעם. איך אני אומרת? שזה יקרה זה פשוט יקרה. היום אני חובקת את התינוקת שלי ואני מרגישה שזה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. הבאתי ילדה מחוץ לנישואים, וגם פירקנו את החבילה והאמת? זה כבר ממש לא אישיו.

פני חודשיים אחת העוקבות שלי באינסטגרם שאלה אותי אם אני לא פני חודשיים אחת העוקבות שלי באינסטגרם שאלה אותי אם אני לא פני חודשיים אחת העוקבות שלי באינסטגרם שאלה אותי אם אני לא מפחדת לגדל את הילדה כמעט לבד? עניתי לה: ״את לא מפחדת להיות לבד?״. מפחדת לגדל את הילדה כמעט לבד? עניתי לה: ״את לא מפחדת להיות לבד?״. מהיום שילדתי, מעבר לזה שאני מרגישה שהיא כל העולם שלי, אני לרגע לא מרגישה בודדה! בגלל שאנחנו נשים, השעון מתקתק והמרוץ לחתונה וילדים תמיד מעל הראש שלנו. פעם חברות שלי היו אומרות לי ״תביאי ילד לבד, אל תחכי לאף אחד, זה האושר האמיתי״ אף פעם לא חשבתי שאביא ילדה מחוץ לדבר הזה שנקרא ״משפחה״. זה היה החלום שלי. היום לאחר שאני מספר חודשים אחרי לידה ומחזיקה אותה בין זרועותיי, אני מרגישה שהזמן עצר מלכת. פעם חברות שלי היו אומרות לי ״תביאי ילד לבד, אל תחכי לאף אחד, זה האושר האמיתי״ אף פעם לא חשבתי שאביא ילדה מחוץ לדבר הזה שנקרא ״משפחה״. זה היה החלום שלי. היום לאחר שאני מספר חודשים אחרי לידה ומחזיקה אותה בין זרועותיי, אני מרגישה שהזמן עצר מלכת. שום דבר שבעולם לא משתווה לחיוך שלה בבוקר, לחיבוק שלה שום דבר שבעולם לא משתווה לחיוך שלה בבוקר, לחיבוק שלה שום דבר שבעולם לא משתווה לחיוך שלה בבוקר, לחיבוק שלה שום דבר שבעולם לא משתווה לחיוך שלה בבוקר, לחיבוק שלה מפחדת לגדל את הילדה כמעט לבד? עניתי לה: ״את לא מפחדת להיות לבד?״. מהיום שילדתי, מעבר לזה שאני מרגישה שהיא כל העולם שלי, אני לרגע לא מרגישה בודדה! בגלל שאנחנו נשים, השעון מתקתק והמרוץ לחתונה וילדים תמיד מעל הראש שלנו. פעם חברות שלי היו אומרות לי ״תביאי ילד לבד, אל תחכי לאף אחד, זה האושר האמיתי״ אף פעם לא חשבתי שאביא ילדה מחוץ לדבר הזה שנקרא ״משפחה״. זה היה החלום שלי. היום לאחר שאני מספר חודשים אחרי לידה ומחזיקה אותה בין זרועותיי, אני מרגישה שהזמן עצר מלכת. מהיום שילדתי, מעבר לזה שאני מרגישה שהיא כל העולם שלי, אני לרגע לא מרגישה בודדה! בגלל שאנחנו נשים, השעון מתקתק והמרוץ לחתונה וילדים תמיד מעל הראש שלנו. מפחדת לגדל את הילדה כמעט לבד? עניתי לה: ״את לא מפחדת להיות לבד?״. ל ל פני חודשיים אחת העוקבות שלי באינסטגרם שאלה אותי אם אני לא מהיום שילדתי, מעבר לזה שאני מרגישה שהיא כל העולם שלי, אני לרגע לא מרגישה בודדה! בגלל שאנחנו נשים, השעון מתקתק והמרוץ לחתונה וילדים תמיד מעל הראש שלנו. פעם חברות שלי היו אומרות לי ״תביאי ילד לבד, אל תחכי לאף אחד, זה האושר האמיתי״ אף פעם לא חשבתי שאביא ילדה מחוץ לדבר הזה שנקרא ״משפחה״. זה היה החלום שלי. היום לאחר שאני מספר חודשים אחרי לידה ומחזיקה אותה בין זרועותיי, אני מרגישה שהזמן עצר מלכת.

משה סידי חכם סידי /

הלילה בו העולם נחלק לשניים

רגע אחרי שהעשן מתפזר מההתקפה האיראנית על ישראל בין שבת לראשון, למדנו כמה דברים אחד הדברים החשובים הוא מי עם ישראל ומי נגד איראן, ולאחר שישראל תסיים את המלחמה • , יהיה פה מזרח תיכון חדש... 7.10 שנפתחה ב-

א מכיר יותר מידי אנשים שהלכו לישון בלילה בין מוצאי השבת לראשון. גם אלה שהניחו את הראש

(אני באופן אישי בעד מישהו שתלוי בנו בגלל אינטרס) ואלה שנגד איראן. האיראנים ירו ואיתם חיזבאללה מלבנון, החותים מתימן ולזה תוסיפו את חמאס שעושה זאת ברציפות מאז . מהצד השני התייצבו לצדנו באופן בלתי 7.10- ה משתמע לשתי פנים, ארה”ב, בריטניה, אבל לא פחות חשוב, גם ירדן, האמירויות, סעודיה (ולזה אפשר להוסיף את התמיכה המצרית). “נפל האסימון” אצל העולם (ארה”ב, בריטניה) שמבינות שאיראן מסוכנת וזה עוד לפני שיש להם גרעין, ואצל המדינות הערביות שמבינות שאיראן חזקה עם חלום האימפריה האסלמית מהמפרץ (הפרסי) עד הים (התיכון) כמו בתקופת האימפריה המוסלמית, היא על חשבונן, ולכן הן צריכות להיות בצד של ישראל. והן היו. עם כל הסיכון שבזה, בצד שלנו, ובגלוי. זה הכי חשוב! בירדן ממש יירטו כטב”מים איראנים, וזה לא דבר של מה בכך, שזה נעשה

ל

על הכרית, השאירו עין אחת על המיטה. היה ברור שכולנו חששנו מההתקפה התקדימית של איראן על ישראל. אז איראן אולי חגגה בבוקר שאחרי, אבל במזרח התיכון החגיגות הן מאוד מאוד קצרות. צריך לחכות לתגובה ישראלית, ויותר מזה, איראן עלולה מבחינתה ועשויה מבחינתנו, למצוא את עצמה מבודדת במזרח התיכון ובעולם (ועוד לא אמרנו מילה על התגובה של ישראל, שיכולה, וצריכה לבוא בהמשך, בסבלנות, כשהיא לא לבדה ועם גיבוי של קואליציית מדינות). תראו מה קרה באותו הלילה. העולם והמזרח התיכון נחלקו לשניים. אלה שעם ישראל, גם אם זה “משנאת המן” ולא “מאהבת מרדכי”

תחת איומי איראן. אז אחרי שיתפזר העשן של כל מה שהיה ונמשך, אולי נראה 7.10- כאן מאז שהתחיל ב פה מזרח תיכון חדש שבו האזור ואתו העולם כולו נחלק לשניים, הטובים והרעים, כשברור לכולם!!!! מי בכל צד. זו תהיה התחלת הסוף שנה לשלטון 50- של האויב מטהרן ואחרי כ האייטלות, הפור שוב יתהפך לאגגים (מוצאו של המן למי שלא הבין את השנינות) על הראש.

28

993 גיליון 19.04.24

www.ashdodonline.co.il

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online