גיליון 993

25.04.24 עד 19.04.24 תחזית השבועית הורוסקופ

, 052-3646914 מאת: עוזי הכוהן תרולוגיה וקלפי הטארוט

תאומים 21.6 - 21.5

שור 20.5 - 21.4

טלה 20.4 - 21.3

השבוע עליכם להקפיד שלא להיכנע לדחפים, פיתויים וליצרים שמניעים אתכם לפעולות שליליות שלא טובות בעבורכם. היכולת שלכם להתגבר על פיתויים חומריים, התמכרויות שליליות ויצרים אפלים, חשובה ביותר. הקלף השבועי מלמד שבמידה ותרצו תוכלו בהחלט להתגבר ולהשתחרר מהפחדים והדחפים שמפרים את שלוותכם הנפשית והרוחנית.

הססנות וחוסר החלטיות מלווים אתכם כבר תקופה ארוכה והם אלו שגורמים לכם לרגליים קרות בכל הקשור לנושא או עשייה איתם אתם מתמודדים. אין אני מצפה מכם לקחת החלטות פזיזות וחסרות אחריות. מאידך, הססנות יתר, חששות מופרזים וחוסר ביטחון עצמי מונעים מכם את היכולת לנצל את הפוטנציאל שטמון בכם.

השבוע נפתח באופן חיובי ואופקים חדשים נפרשים בפניכם. סוף שלב כזה או אחר מציב אתכם בנקודת התחלה רבים מבני מזל טלה באופן כללי: חדשה. סוגרים פרק ועומדים לפני סיום שלב בחייהם. אצל חלקכם מדובר בסיומה של תקופת עבודה וסיום של התקשרות עסקית, תום חוזה, עזיבה וכו'.

אריה 22.8 - 23.7

בתולה 22.9 - 23.8

סרטן 22.7 - 22.6

הצורך לרפא את עצמכם בעיקר מבחינה נפשית ורגשית צף ועולה כעת. עייפות נפשית וחולשה פיזית מעלים על פניכם קדרות מסוימת שאינה אופיינת לכם. תהליכים אותם אתם עוברים כעת גוזלים מכם המון כוח ואנרגיה והתחושה שכבר אין לכם חשק וסבלנות למה שמתרחש סביבכם, מכה בכם שוב ושוב.

זהו שבוע טוב להתחבר אל תחושת תודה והודיה על כל הטוב שקיים בעולמכם. במידה ואתם מתקשים למצוא משהו טוב להודות עליו ממליץ לכם הקלף באופן השבועי לפנות לטיפול רגשי. תקופה של מתח, לחצים וחוסר כללי: שקט, מגיעה כעת לסיומה ושבוע נעים יותר בפתח ורבים מכם יחושו הקלה.

אתם מקפידים לעטות על הפנים שלכם מסכה של "הכול בסדר". אבל באופן בתוך הלב יש חוסר במשהו. דאגה וחוסר שקט נפשי יוצרים כללי: מתח נפשי שבא לידי ביטוי כחולשה פיזית. השבוע יעמוד בסימן הבית והמשפחה. הקלפים מצביעים על כך שלמרות שהכל נראה בסדר, קיימת מתיחות סמויה בתוך הבית.

קשת 21.12 - 22.11

עקרב 21.11 - 24.10

מאזניים 23.10 - 23.9

הרגשה של שינוי מפעמת בלבכם ומשב רוח קליל של ביטחון עצמי שוב ממלא את ריאותיכם, שינוי זה, גם אם אינו קל, אמור להכניס לחייכם גוון חדש אשר יחליף את צבעי האפור שאפפו אתכם עד עתה וגרמו לרבים מכם לחוסר ודאות, לקשיים, בלבול, ותסכול.

ההתעקשות להישאר בעלבון, בכעס או בעצב היא איננה בחירה נכונה. זכרו שמי שנרטב, הוא רטוב ומי שנעצב הוא עצוב ומי שנעלב הוא עלוב לכן מהרו לסלוח, להבליג ולשחרר. אחרי המון ריצות, סידורים, התחייבויות, מטלות ועומס רב, זוכים בני מזל קשת לשבוע הרבה יותר רגוע ושלו.

המוטיב המרכזי השבוע מדבר על בדידות/עצבות שאתם נושאים בלבבכם. תחושת הלבד תקפה גם לאלו שפיזית נמצאים בחברתם של אנשים נוספים שמלווים אתכם בחייכם כגון בן הזוג, הילדים וכדומה. תהליך זה מלמד על כך שרבים מכם אינם שמחים בחלקכם. חשוב שתדעו שהשארת המצב ללא טיפול רק יחמיר את תחושתכם.

דגים 20.3 - 19.2

דלי 18.2 - 21.1

גדי 20.1 - 22.12

נושא, עשייה או החלטה שלקחתם על עצמכם לבצע ולהוציא אל הפועל, מצריכה מכם אסרטיביות ונחישות. יחד עם זאת עליכם להיות זהירים ולהימנע מחיפזון מיותר אשר עלול לגרום לכם לחוסר תשומת לב לגבי הפרטים הקטנים אשר מרכיבים את התמונה כולה. עליכם לזכור שהחיפזון הוא מהשטן.

שבוע אפרורי ניצב בפתח וקלף שני המטות מלמד על מספר דברים: שהגעתם לסוף שלב בתחום כזה או אחר בחייכם וכעת עליכם לעצור ולחשוב כיצד להמשיך ולהתקדם בדרככם. על פי התודעה היהודית, אם אינכם מתקדמים, אתם נסוגים לאחור. לכן, אל תסתפקו ברמה הנוכחית שלכם.

השבוע יתאפיין בירידה באנרגיות, חולשה בריאותית וחשיבה פסימית. הקלפים מצביעים על כך שיש אכזבה בלבכם. אכזבה זו מופנית בעיקר כלפי עצמכם וכלפי עשייתכם למען עצמכם. עליכם לדעת ששימוש לא נכון בביקורת עצמית מובילה למחשבות רעות, לרחמים עצמיים ולחידלון. ההבנה שאנחנו מה שאנחנו חושבים, היא הכרחית.

46

993 גיליון 19.04.24

www.ashdodonline.co.il

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online