Greenity 67

VRIJBLIJVEND AANBOD

P. van Slogterenweg 2, 2161 DW Lisse Postbus 6, 2160 AA Lisse T 0252 - 434 777 F 0252 - 434 677 www.hobaho.nl | info@hobaho.nl

Orange Beauty ® Kleur: vroeg Planthoogte: ca. 1.25 m Bijzonderheden: oranje - rood Bloeitijd:

Early Sensation ® Kleur: geel Bloeitijd: zeer vroeg Planthoogte: ca. 90 cm Bijzonderheden:

• Steel is opvallend stevig en plant is weinig windgevoelig • Maakt veel bloemen per plant, zelfs bij kleine bolmaat, maat 18 - 20 bloeit voor 100% • Maakt mooie opvallende zaaddozen • Bollen zijn rond en hard, zeer geschikt voor droogverkoop en lange bewaring • Bollen zijn niet gevoelig voor fusarium.

• Bollen zijn sterk tegen fusarium • Deze variëteit is vroeg in de broei • Bloeit vanaf bolmaat 16 • Verkoopbare maat vanaf bolmaat 16

Orange Beauty en Early Sensation zijn rassen van de kwekersvereniging Future Fritillaria

Heeft u interesse of vragen, neem dan contact op met Frank van der Ploeg, mobiel: 06 - 533 799 36, e-mail: fvanderploeg@hobaho.nl

INTERMEDIAIRS

NAAM

MOBIEL

E-MAIL

NAAM

MOBIEL

E-MAIL

Rick Bleeker Rober Dol John Droog

06 229 714 35 06 510 872 80 06 212 629 39 06 201 374 57 06 539 306 24 06 119 065 66 06 113 447 62 06 139 353 83 06 511 456 19 06 513 897 39 06 533 779 82

rbleeker@hobaho.nl rdol@hobaho.nl jdroog@hobaho.nl

Peter Nulkes Ruud Pennings Aad Rood Rik Schoon Joost Schut Bob Siecker Paul Verkleij Rob Visser Nico Wiering Frank van der Ploeg Eric Steltenpool Kuno Zonneveld

06 513 897 38 06 513 894 79 06 533 799 36 06 511 942 94 06 516 873 20 06 528 442 06 06 533 795 69 06 215 008 47 06 116 036 88 06 513 894 75 06 533 119 01 06 531 735 15

pnulkes@hobaho.nl rpennings@hobaho.nl fvanderploeg@hobaho.nl aad.rood@planet.nl rschoon@hobaho.nl jschut@hobaho.nl bsiecker@hobaho.nl esteltenpool@hobaho.nl pverkleij@hobaho.nl rvisser@hobaho.nl nwiering@hobaho.nl kzonneveld@hobaho.nl

Ronald van Gijlswijk 06 538 451 33

rvangijlswijk@hobaho.nl phoogenboom@hobaho.nl shuisman@hobaho.nl

Per Hoogenboom Simon Huisman Menno Huting Peter Kaptein Johan Kiekebos Marco Meijer

mhuting@hobaho.nl pkaptein@hobaho.nl jkiekebos@hobaho.nl mmeijer@hobaho.nl rmuller@hobaho.nl mnoppen@hobaho.nl

Rob Müller

Marcel Noppen

Volg ons op Twitter & Facebook voor de meest actuele zaken en schrijf in voor onze wekelijkse Hobaho-nieuwsbrief via info@hobaho.nl

42

22 mei 2020

Made with FlippingBook - Online catalogs