חוברת פעילות של בני-ברוך, קבלה לעם

שלום

הערוץ עורך "שולחן עגול" טלוויזיוני משותף לישראל, רוסיה, אוקראינה, ארה"ב, קנדה ומדינות רבות באירופה, בו מתארחים הוגי דעות, מנהיגים, פעילים חברתיים, מדענים, אנשי חינוך ותרבות, כלכלנים פורמטים שונים 20 וסוציולוגים. הערוץ הפתוח מציע מדינות בעולם. 90- של תכניות טלוויזיה המשודרות ב פעילות נוספת בערוץ מתמקדת בשיתוף פעולה הדוק עם ארגונים יהודים ברחבי העולם, ביניהם הסוכנות היהודית, הקונגרס היהודי העולמי, "לימוד", ומרכזי תרבות יהודיים. פעילי הארגון מובילים הרצאות, מעגלי שיח, משחקי חיבור ופעילויות שטח, וגם עוסקים בהוצאה לאור של ספרים, עלונים וחוברות הסברה. הערוץ הפתוח הוקם בישראל, אך מנוהל ומפותח על ידי פעילים רבים בעולם כולו. הם חשים בעומק לבם, שתפקיד העם היהודי הוא להוביל את האנושות לחיים מתוך חיבור וערבות הדדית.

- הערוץ הפתוח בשפה הרוסית Open TV

"עיקר מהותו וערכו של היחיד אינו בזכות היותו יצור מובדל, אלא בזכות היותו חלק מציבור אנושי גדול". הרב ד"ר מיכאל לייטמן לצורך קידום והכרה באיכות היחסים הנדרשים מאיתנו בעולם הגלובלי, הקימו תלמידי הרב לייטמן דוברי הרוסית ערוץ טלוויזיה אינטרנטי. בערוץ זה מתקיים שיח עולמי פתוח לקידום נושא הערבות ההדדית וליצירת כלים מעשיים לפיתוח אישי, חברתי וקהילתי. תקווה "לחיי האדם יש משמעות רק במידה שהאדם עוזר לעשות חיי האחרים יפים יותר". הרב ד"ר מיכאל לייטמן הבסיס לכל פעילותנו והדלק המניע אותנו הוא הרצון לבנות חברה חיובית תומכת, הרואה בהצלחת הכלל משימה אישית. אנו מאמינים כי שימוש בחשיבה פתוחה, תוך התבססות על החכמה העתיקה, יהוו סירה שעליה נחתור כולנו לעולם טוב יותר. ומכל הלב, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לעשייה.

לימוד חווייתי

"בעת שהאנושות תגיע למטרתה, על ידי ביאתם לדרגה השלמה באהבת הזולת, שאז יתלכדו כל גופות בני העולם לגוף אחד ולב אחד - יתגלה כל האושר המקווה לאנושות על שיא גובהו". הרב יהודה אשלג - "בעל הסולם"

מכללת "קבלה לעם"

Made with FlippingBook - Online catalogs