Greenity50

1. ‘Milkshake’ Kwekersgroep Remarkable Kleur roze-wit Groep Triumph Kruising

‘Christmas Marvel’ x ‘Hunter’

Tussentemperatuur

3-4 weken 15 weken

Koudebehoefte

Kasdagen

24

2. ‘Denmark’ Kwekersgroep Remarkable Kleur Rood-geel Groep Triumph Zaailing Tussentemperatuur 3-4 weken Koudebehoefte 15 weken Kasdagen 25 3. ‘Librije’ Kwekersgroep Remarkable Kleur Paars-wit Groep Triumph Kruising

1

2

‘Atlantis’ x ‘Purple World’

Tussentemperatuur

2-3 weken 15 weken

Koudebehoefte

Kasdagen

24

4. ‘Heartbreaker’ Kwekersgroep Remarkable Kleur rood Groep Triumph Kruising ‘Verandi’ x ‘Escape’ Tussentemperatuur 3-4 weken Koudebehoefte 15 weken Kasdagen 20

3

4

Intermediairs

Rene Beerepoot

06 179 681 01 rbeerepoot@hobaho.nl 06 229 714 35 rbleeker@hobaho.nl

Peter Nulkes Ruud Pennings

06 513 897 38 pnulkes@hobaho.nl

Rick Bleeker Rober Dol John Droog

06 513 894 79 rpennings@hobaho.nl Frank van der Ploeg 06 533 799 36 fvanderploeg@hobaho.nl Aad Rood 06 511 942 94 aad.rood@planet.nl Rik Schoon 06 516 873 20 rschoon@hobaho.nl Joost Schut 06 528 442 06 jschut@hobaho.nl Bob Siecker 06 533 795 69 bsiecker@hobaho.nl Eric Steltenpool 06 215 008 47 esteltenpool@hobaho.nl Paul Verkleij 06 116 036 88 pverkleij@hobaho.nl Rob Visser 06 513 894 75 rvisser@hobaho.nl Nico Wiering 06 533 119 01 nwiering@hobaho.nl Kuno Zonneveld 06 531 735 15 kzonneveld@hobaho.nl

06 510 872 80 rdol@hobaho.nl

06 212 629 39 jdroog@hobaho.nl Ronald van Gijlswijk 06 538 451 33 rvangijlswijk@hobaho.nl Per Hoogenboom 06 201 374 57 phoogenboom@hobaho.nl Simon Huisman 06 539 306 24 shuisman@hobaho.nl Menno Huting 06 11 90 65 66 mhuting@hobaho.nl Peter Kaptein 06 113 447 62 pkaptein@hobaho.nl Johan Kiekebos 06 139 353 83 jkiekebos@hobaho.nl Marco Meijer 06 511 456 19 mmeijer@hobaho.nl Rob Müller 06 513 897 39 rmuller@hobaho.nl Marcel Noppen 06 533 779 82 mnoppen@hobaho.nl

Volg ons op Twitter & Facebook voor de meest actuele zaken en schrijf in voor onze wekelijkse Hobaho-nieuwsbrief via info@hobaho.nl.



27 september 2019

Made with FlippingBook Ebook Creator