Leták FABER 2022

FABER - K-LINK TECHNOLÓGIA Varenie je sloboda, prebudenie zmyslov, vášne, kreativity a chvíľka, kedy môžeme naše emócie a city premeniť na chutné jedlo a potešiť seba či blízkych. Varenie už ne- musí byť len o rozmýšľaní, aké jedlo najrýchlejšie navaríme. Spravte z varenia potešen- ie a všetko ostatné nechajte na domáce spotrebiče talianskej značky FABER.

DOPRAJTE SI SLOBODU

Aby ste si varenie užili dosýta, môžete zabudnúť na všetky možné úrovne nastavenia varnej dosky či digestora. Moderné spotrebiče od FABER v sebe ukrývajú inovatívne technológie zamerané na zefektívnenie a uľahčenie každodenného používania produktov. Odsávače pár, ale aj varné dosky FABER, posúvajú varenie doma na novú úroveň. Na trh prichádzajú s revolučnou technológiou K - Link , ktorá prepája indukčnú varnú dosku s odsávačom pár. Najnovšia technológia K-Link umožňuje spárovanie digestora s indukčnými varnými panelmi Faber na základe smart komu- nikácie rádiových vĺn (bluetooth). Elegantné, moderné a všes- tranné indukčné varné dosky FABER s Bridge Zone technológiou umožňujú skombinovať varné panely podľa vašich preferencií a potrieb. Pri varení môžete využívať celú varnú plochu so siedmi- mi úrovňami varenia bez zvažovania, aké veľkosti hrncov či pan- víc práve používate. Vďaka prepojeniu varnej dosky a odsávača pár s technológiou K-Link sa odsávanie zapne podľa nastavenej úrovni varenia, takže nemusíte premýšľať, akú úroveň odsáv- ania nastaviť. O všetko sa postará inovatívna technológia, ktorú aktivujete jednoduchým stlačením tlačidla na ovládači alebo na slideri priamo na varnej doske.

REGOLAZIONE AUTOMATICA DELLA POTENZA DELLA CAPPA PER ASPIRARE FUMI, VAPORI E ODORI AUTOMATIC ADJUSTMENT OF THE HOOD POWER TO IN SUCK FUMES, VAPOURS AND ODOURS

NEDAJTE PARE ŠANCU

Vďaka K-Link technológii si odsávač nielen prispôsobí sací výkon, ale vďaka ostatným moderných technológiám ako napr. Stream Off či Aries technológií, ale aj iných sa stanú vašim obľúbeným pomocníkom pri varení a vy si budete užívať nadobudnutú slobodu pri varení. Jednotlivé technológie sa líšia v závislosti od vybraného modelu odsávača S dodatočnou funkciou Tunable White Function vždy nastavíte úroveň osvetlenia podľa denného svetla alebo vašej nálady a s Double Intesive funkciou odstránite všetky vzniknuté nepríjemné pachy a pary počas varenia v priebehu pár minút. Odsávače pár s technológiou K-Link pracujú aj po skončení varenia, aby zabezpečili maximálne odstránenie pachov a pár a tým zabránili kondezovaniu pary. V našej ponuke nájdete varné panely v klasických rozmeroch od 60 cm do 90 cm, dokonca aj vo veľkosti 30 cm vhodných do menších a stiesnených kuchýň. Inovatívnu technológiu K - Link nájdete aj v odsávači pár Inside Up FABER, ktorý získal celosvetovo uznávané dizajnérske ocenenie the Red Dot Award v kategórii Product Design 2021. Toto ocenenie porota udelila na základe estetického zhoto- venia a využitých najnovších technológií a inovácií. Ocenený odsávač pár môžete využívať nielen na zachytávanie pár a pachov, ale aj ako zdroj svetla, napríklad ako dizajnové svietidlo do konceptu otvorených kuchýň s ostrovčekom.

www.faber.sk

www.faberspa.com/sk/

19 / FABER

Made with FlippingBook Online newsletter