Vin brosjyre 2021

VIN

2

våre viner! Høy kvalitet til gunstig pris! Unil+ har gleden av å kunne tilby vin! I vårt vinsortiment finner du tre Allora viner og en Valpolicella Ripasso alle fire fra Italia. I tillegg til en musserende Spumante - et glass av denne vil de fleste kose seg med som en aperitiff, og selv de mest kresne vil finne vinen ganske så sjarmerende. En klassisk Chablis fra Frankrike er en naturlig del av starten på vårt vinsortiment. Alle våre viner er av god kvalitet til gunstig pris. Vi håper de vil falle i smak!

Ta gjerne kontakt med en av våre distriktsjefer for mer informasjon. Våre viner får du kjøpt hos ASKO, Eureca og Storcash.

ALLORA! Italias perfekte fyllord. Direkte oversatt til norsk betyr Allora “deretter”, men du kan faktisk bruke det akkurat når du har lyst, akkurat som våre tre Allora viner!

3

Drueoversikt

Corvinone Glera

Sangiovese

4

foto: Istock

Symboler

Lam og sau

Aperitiff

Storfe

Skalldyr

Storvilt

Fisk

Ost

Lyst kjøtt

Svin

Dessert, kaker og søt frukt

Grønnsaker

Småvilt og fugl

symboler: Istock

5

Allora - Rosato VdT

Land: Italia Region: Abruzzo Druer: 100 % Montepulciano

Alkohol: 12 % Syre: 5,5 gr/l Sukker: 4 gr/l Flaske: 75 cl (6 flasker i kartongen) Epd: 3183662 Smaksnoter: Frisk og delikat rosé med fine toner av kirsebær og markjordbær. Tørr og crispy.

Innholder sulfitter

Lyst kjøtt

Aperitiff

Svin

Fisk

Skalldyr

6

Allora - Bianco IGP

Land: Italia Region: Abruzzo Druer: 100 % Trebbiano Alkohol: 12,5 %

Syre: 5,5 gr/l Sukker: 3 gr/l Flaske: 75 cl (6 flasker i kartongen) Epd: 3220241

Smaksnoter: Ren, tørr og elegant hvitvin med duft av blomster og tropiske frukter. Smak av sitrusfrukter og epler.

Innholder sulfitter

Aperitiff

Fisk

Skalldyr

7

Allora - Rosso IGP

Land: Italia Region: Abruzzo Druer: 100 % Sangiovese

Alkohol: 13 % Syre: 5,5 gr/l Sukker: 5 gr/l Flaske: 75 cl (6 flasker i kartongen) Epd: 3184603 Smaksnoter: Fyldig og fruktig rødvin med fine krydder noter. Bra struktur med velintegrerte tanniner.

Innholder sulfitter

Lyst kjøtt

Lam og sau

Svin

Storfe

Småvilt og fugl

Storvilt

8

Valpolicella Ripasso Classico Superiore DOC Land: Italia Region: Veneto Druer: 80% Corvina Veronese/Corvinone, 20% Rondinella Alkohol: 14 % Syre: 5,3 gr/l Sukker: 4,5 gr/l Flaske: 75 cl (6 flasker i kartongen) Epd: 3179389 Smaksnoter: Smaksnoter: Elegant Ripasso av høy kvalitet. Duft og smak av mørke frukter, tørket frukt og mørk sjokolade. Silkemyke tanniner. med fine krydder noter. Bra struktur med velintegrerte tanniner.

Innholder sulfitter

Småvilt og fugl

Storvilt

Ost

Lam og sau

Storfe

9

Andre viner i sortiment

Domaine Bachelier Chablis Land: Frankrike

Region: Burgund, Chablis Druer: 100% Chardonnay Alkohol: 12,5 %

Syre: 3,95 gr/l Sukker: 0,1 gr/l Flaske: 75 cl (6 flasker i kartongen) Epd: 3185691 Smaksnoter: Klassisk Chablis med duft av flint og hvite frukter. Ren og elegant profil med smak av citrus og tydelig mineralitet.

Innholder sulfitter

Lyst kjøtt

Aperitiff

Fisk

Skalldyr

12

Radise Spumante Millesimato Extra Dry Land: Italia Region: Treviso Druer: 100 % Glera Alkohol: 11 % Syre: 5,5 gr/l Sukker: 15-17 gr/l Flaske: 75 cl (6 flasker i kartongen) Epd: 3183159 Smaksnoter: Frisk, fruktig og sjarmerende Spumante. Duft av pære og sitrusfrukter. Smak av gule frukter og sitrusfrukter. Fine elegante bobler.

Innholder sulfitter

Aperitiff

Fisk

Skalldyr

13

Ta gjerne kontakt med en av våre distriktsjefer for mer informasjon. Våre viner får du kjøpt hos ASKO, Eureca og Storcash.

SALGSAPPARAT UNIL+

Oslo, Akershus, Viken (Østfold): Trond Gaarder tlf: 900 70 992 trond.gaarder@unil.no

Oslo, Viken (Asker, Bærum): Silje Thoresen tlf: 922 28 200 silje.thoresen@unil.no Trøndelag og Helgeland: Mats Erlend Lindstrøm tlf: 971 19 822 mats.lindstrom@unil.no Nord for Saltfjellet t.o.m indre Troms: Rainer Jakobsen tlf: 958 77 788 rainer.jakobsen@unil.no

Rogaland, Agder (Vest): Peter Hansen tlf: 910 00 183 peter.hansen@unil.no

Troms og Finnmark: Robin Ersfjord tlf: 481 58 090 robin.ersfjord@unil.no

Møre og Romsdal: Thomas Honningdal tlf: 415 70 898 thomas.honningdal@unil.no

Innlandet og Viken (Oppland, Hedmark og Buskerud): Tommy Ellstrøm tlf: 906 33 648 tommy.ellstrom@unil.no

Agder (Aust), Vestfold og Telemark (Buskerud): Anders Gran Osmundsvaag tlf: 401 66 691 anders.gran@unil.no

Vestland: Egil Erstad tlf: 975 32 593 egil.erstad@unil.no

UNIL+

Salgssjef/ KAM: Vebjørn Rusten tlf: 480 90 790 vebjorn.rusten@unil.no

KAM restaurant: Julian Selven tlf: 928 38 165 julian.selven@unil.no

Kjedessalgsjef/ KAM: Tomas E. Karlsen tlf: 909 41 459 tomas.karlsen@unil.no Brand Manager: Tina Terese Myhre tlf: 952 44 568 tina.myhre@unil.no

Kjedessalgsjef/ KAM: Fredrik K. Birkeland tlf: 976 51 383 fredrik.birkeland@unil.no

Kategorisjef: Fersk og frys Bjørn Christian Østrem tlf: 924 82 050 bjorn.christian.ostrem@unil.no

Kategorisjef: Tørrvare og non-food Anette Riise-Hanssen tlf: 990 20 275 anette.riise-hanssen@unil.no

UNIL AS Karenslyst Allé 12–14, 0278 Oslo, Pb. 290 Skøyen, 0213 Oslo Tlf: 24 11 35 55 unilpluss.no

14

15

xxxxxx

Page 1 Page 2 Page 3 Page 4 Page 5 Page 6 Page 7 Page 8 Page 9 Page 10 Page 11 Page 12 Page 13 Page 14 Page 15 Page 16

Made with FlippingBook - Online Brochure Maker