4 NAP / 3 ÉJSZAKA BRUTTÓ ÁRAZÁS
HÁROM ÉJ VELENCÉBEN
Olaszország
UTAZÁS
pécsi belvárosi szállodával barangolás egy mesevárosban és strandolás az Adriai-tengernél
Légkondicionált autóbusszal (WC, DVD, italautomata). Nincs éjszakai buszozás.
a Szent Márk-székesegyház napkeltekor
SZÁLLÁS
3 éjszaka egy 3 csillagos szállodában, 2-3 ágyas, fürdőszobás, légkondicionált szobákban (tv, telefon). A szálloda Velence-Lido szigetén, a központ közvet- len közelében található, ahonnan mind a tengerparti strand, mind a vaporetto-állomás rövid sétával elérhe- tő. A 10-20 percenként közlekedő vaporettókkal percek alatt Velence központjába, a Szent Márk térre lehet jutni. (A szálloda a sziget egyik csatornája mentén található, egy szűkebb utcában, így az autóbusz csak kb. 50 méterre a szállodától tudja az utasokat ki- és beszállítani.)
ELLÁTÁS
Büféreggeli. (A hazautazás reggelén a komp 7 óra körül indul, ezért a szálloda ezen a napon a reggelit hidegcsomagként adja.) Ebédet vagy vacsorát a részvételi díj nem tartalmaz. (A szálloda környékén, illetve a megtekintett neveze- tességek közelében többféle étkezési lehetőség van, a kiválasztásban az idegenvezető természetesen se- gítséget nyújt.)
érdeklődőkkel a világhírű Accademia képtárát nézi meg idegenvezetőnk. 3. nap: Velence, Murano, Burano Szabad program. Strandolás az Adriai-tengernél, illetve barangolás Velence sikátorain és csatornáin keresztül. Idegenvezetőnkkel kirándulási lehetőség Murano és Burano szigeteire. Murano a híres velencei üveggyár- tás központja, Burano pedig egy bűbájos halászfalu a velencei lagúnában. 4. nap: Padova Kompátkelés az autóbusszal a szárazföldre. Délelőtt ismerkedés Padovával, Szent Antal városával, a híres bazilika megtekintése, majd hazautazás a Mestre – Ljubljana – Maribor – Tornyiszentmiklós – Nagykanizsa – Siófok útvonalon. Érkezés Székesfehérvárra és Bu- dapestre a késő esti órákban.
1. nap: Velence Elutazás Budapestről reggel 6 órakor a Déli pályaud- vartól. Székesfehérvárról az autóbusz 7 órakor indul a Piac téri parkolóból. Utazás a Siófok – Nagykanizsa – Tornyiszentmiklós – Maribor – Ljubljana – Velence útvonalon. Érkezés Velencébe a délutáni órákban. Kompátkelés Velence-Lido szigetére az autóbusszal, a szállodai szobák elfoglalása (3 éj). Esti séta a Szent Márk téren és környékén. 2. nap: Velence Lehetőség hajózásra a Canal Grandén, a város főút- vonalán, ahol a legszebb paloták találhatók. Séta a vá- rosban, ismerkedés a város különleges hangulatával és legfontosabb nevezetességeivel (Frari templom, Rialto híd, Szent Márk tér, Szent Márk-székesegyház, Campa- nile, Dózse-palota, Sóhajok hídja stb.). Késő délután az
Időpont
Teljes részvételi díj
2022. júl. 24 – 27.. . . . . . . . . 122.900 Ft A teljes részvételi díj tartalmazza az autóbuszos uta- zást, a kompátkelést Velence-Lido szigetére és vissza, a 3 éjszakai szállást reggelivel, a helyi idegenforgalmi adót, az útlemondási biztosítást, a felsorolt programo- kat és az idegenvezetést, de nem tartalmazza a belé- pődíjakat és a vaporettójegyeket (ld. 12-16. oldal). Betegség-, baleset- és poggyászbiztosítás: . . . . . .440 Ft/nap (ld. 17. oldal)
24. éve folyamatosan a kínálatunkban
5 NAP / 4 ÉJSZAKA BRUTTÓ ÁRAZÁS
NÉGY ÉJ VELENCÉBEN
Olaszország
UTAZÁS
pécsi belvárosi szállodával
barangolás egy mesevárosban és strandol s az Adriai-tengernél
Légkondicionált autóbusszal (WC, DVD, italautomata). Nincs éjszakai buszozás.
színes házsor Burano szigetén
SZÁLLÁS
4 éjszaka egy 3 csillagos szállodában, 2-3 ágyas, für - dőszobás, légkondicionált szobákban (tv, telefon). A szálloda Velence-Lido szigetén, a központ közvetlen közelében található, ahonnan mind a tengerparti strand, mind a vaporetto-állomás rövid sétával elérhető. A 10- 20 percenként közlekedő vaporettókkal percek alatt Velence központjába, a Szent Márk térre lehet jutni. (A szálloda a sziget egyik csatornája mentén található, egy szűkebb utcában, így az autóbusz csak kb. 50 mé- terre a szállodától tudja az utasokat ki- és beszállítani.)
ELLÁTÁS
Büféreggeli. (A hazautazás reggelén a komp 7 óra k örül indul, ezért a szálloda ezen a napon a reggelit hidegcsomagként adja.) Ebédet vagy vacsorát a részvételi díj nem tartalmaz. (A szálloda környékén, illetve a megtekintett neveze- tességek közelében többféle étkezési lehetőség van, a kiválasztásban az idegenvezető természetesen se- gítséget nyújt.)
1. nap: Velence Megegyezik a „Három éj Velencében” program 1. nap- jával. Szállás Velence-Lido szigetén (4 éj). 2. nap: Velence Megegyezik a „Három éj Velencében” program 2. napjával. 3. nap: Velence, Murano, Burano, Torcello Szabad program. Strandolás az Adriai-tengernél, illetve barangolás Velence sikátorain és csatornáin keresztül. Idegenvezetőnkkel kirándulási lehetőség Murano, Bu- rano és Torcello szigeteire. Murano a híres velencei üveggyártás központja, Burano egy bűbájos halászfa-
lu a velencei lagúnában, Torcello szigetén pedig egy ősi, 1000 éves katedrális található. 4. nap: Velence Szabad program. Strandolás az Adriai-tengernél, illetve barangolás Velence sikátorain és csatornáin keresztül. Idegenvezetőnkkel további nevezetességek megte- kintésére lesz lehetőség. 5. nap: Padova Megegyezik a „Három éj Velencében” program 4. napjával. Érkezés Székesfehérvárra és Budapestre a késő esti órákban.
Időpont
Teljes részvételi díj
2022. júl. 03 – 07.. . . . . . . . . 155.900 Ft A teljes részvételi díj tartalmazza az autóbuszos uta- zást, a kompátkelést Velence-Lido szigetére és vissza, a 4 éjszakai szállást reggelivel, a helyi idegenforgalmi adót, az útlemondási biztosítást, a felsorolt programo- kat és az idegenvezetést, de nem tartalmazza a belé- pődíjakat és a vaporettójegyeket (ld. 12-16. oldal). Betegség-, baleset- és poggyászbiztosítás: . . . . . .440 Ft/nap (ld. 17. oldal)
22. éve folyamatosan a kínálatunkban
DÉL-EURÓPA / OLASZORSZÁG
129
12. éve folyamatosan a Fehérvár Travel kínálatában
Made with FlippingBook Online document maker