Katalog Architettura Sonora

Architettura Sonora přináší propojení mezi uměním zvuku, designem a bohatými zkušenostmi z oblasti akustiky. Značka je divizí jednoho z předních výrobců profesionálních audio systémů, společnosti B&C Speakers. Vášeň a kreativní přístup týmu akustických inženýrů, architektů a zahradních designérů umožňuje přinášet nové perspektivy na šíření zvuku. V produktech se prolíná špičkový design, vysoce kvalitní materiály a důraz na excelentní zvukový projev. Dlouhodobě získávané poznatky z oblasti akustiky, materiálů a designu ovlivňují vývoj jednotlivých produktů, aby značka svým zákazníkům nabídla jen ta nejlepší a nejvýjimečnější řešení. Vstupte do světa Architettura Sonora, kde se umění zvuku stává součástí vašeho luxusního životního stylu.

ARCHITETTURA SONORA

HARMONIE ZVUKU A DESIGNU

ARCHITEKTURA ZVUKU

Architettura Sonora přináší propojení mezi uměním zvuku, designem a bohatými zkušenostmi z oblasti akustiky.

Značka je divizí jednoho z předních výrobců profesionálních audio systémů, společnosti B&C Speakers. Vášeň a kreativní přístup týmu akustických inženýrů, architektů a zahradních designérů umožňuje přinášet nové perspektivy na šíření zvu - ku. V produktech se prolíná špičkový design, vysoce kvalitní materiály a důraz na excelentní zvukový projev. Dlouhodobě získávané poznatky z oblasti akustiky, materiálů a designu ovlivňují vývoj jednotlivých produktů, aby značka svým zákazníkům nabídla jen ta nejlepší a nejvýjimečnější řešení. Vstupte do světa Architettura Sonora, kde se umění zvuku stává součástí vašeho luxusního životního stylu.

Vstupte do světa prémiovosti s nejnovější řadou reprosoustav od renomované architektky Giulie Archimede - ICARUS. Tato exkluzivní kolekce přináší neskutečně univerzální zvukový projev, který přesahuje veškerá očekávání a doslova vás pohltí do zvukového ráje. Na výběr je hned několik rozličných vari- ant. Vsadit můžete na samostatně stojící reprosoustavu nebo se rozhodnout pro řešení zavěšené na stěně či na stropu. Tyto reproduktory excelují jak v interiéru, tak i v exteriéru, kde oceníte jejich směrové vyzařování zvuku. Čistý a elegantní de- sign není jen esteticky přitažlivý, ale také praktický. Díky svému nenápadnému vzhledu reproduktory dokonale zapadnou do každého prostoru.

I CA RUS _ WA L L

I CA RUS _ MU LT I WA L L

I CA RUS _ MULTICEILING

I CA RUS _ MULTISTAND

I CA RUS _ SUB

I CA RUS _ STAND-ALONE

I CARUS

Exkluzivní řada AS Cylinder, která je součástí řady VDLine, se zrodila z partnerství mezi Architettura Sonora a renomovaným zahradním architektem Vladimírem Djurovicem. Prostřednict- vím tří exkluzivních provedení - Tall, Medium a Cylinder Table (v podobě stolku) - zaujmou reproduktory svým majestátním vzhledem a dokonalou harmonií s okolním prostředím. Jejich nekompromisní kvalitu a inovativní přístup k designu potvrzuje i získané ocenění v mezinárodní soutěži „A+ Architizer“ v kate - gorii „Product & Acoustic“.

CYLINDER_ TA B L E

TA L L CY L I NDER

MED I UM CY L I NDER

Ikonický reproduktor SPHERE je synonymem pro značku Architettura Sonora. Snoubí se v něm celistvost, harmonie a jemné předjímání šíření zvuku v cirkulačních vlnách. Ten- to všesměrový reproduktor se přizpůsobí jakémukoliv typu prostředí díky svému plnému a teplému tonálnímu vyvážení. Navíc lze vybírat z široké palety luxusních materiálů a povr- chových úprav, včetně možnosti individualizace základny a podsvíceného podstavce. Kolekce Sphere je dostupná jako širokopásmová reprosoustava nebo subwoofer, zajišťující ne - kompromisní zážitek z poslechu.

S PHERE _ 3 6 0

S PHERE _ 47 0

SPHERE

SPHER I NA

Reproduktor, který se zrodil s důrazem na využití kreativity a inovace. Řada SPHERINA vychází z kořenů značky Architettu- ra Sonora a v samotném provedení se prolíná inspirativní kon- cept harmonie a dokonalosti. Dosavadní model SPHERINA byl zasazen do nového kontextu za použití inovativních materiálů a rafinovaných detailů, které se společně zasluhují o promyšlený celek. S novou možností osvětlení se reproduktor proměňuje v zavěšenou nebo stojací lampu, čímž se stává multifunkčním a multisenzorickým prvkem. Výsledkem je dokonalé propojení zvuku a světla a vytvoření okouzlující atmosféry na různých úrovních vnímání.

S PHER I NA _ F LOOR

S PHER I NA _ M I DA I R

S PHER I NA _ A I R

Řada CUBE zastupuje nezpochybnitelný vrchol nabídky Ar- chitettura Sonora. V každém reproduktoru se snoubí jednodu - chost, elegance a kompaktní rozměry. Ikonický krychlový tvar vyzařuje sebevědomí a nesmírnou krásu. Tyto modely vyni- kají nejen excelentním výkonem, ale také použitím luxusních materiálů, které podtrhují jejich exkluzivitu. Díky široké škále rozměrů a materiálů lze řadu CUBE dokonale přizpůsobit in- dividuálním požadavkům zákazníka, ať už z akustického či estetického hlediska. Navíc tyto reproduktory vynikají svou univerzálností, ať už jde o využití v exteriérech či interiérech, přičemž dodávají prostoru nádech elegance.

CUBE_400 TEN

CUB I NO

CUBE _ 2 L V

HIFI–GUIDE S . R . O . TELEFON : +420 731 264 102 E-MAIL: INFO@HIFI – GU I DE . CZ WWW. H I F I – GU I DE . CZ

WWW.ARCHITETTURASONORA.CZ

Page 1 Page 2 Page 3 Page 4 Page 5 Page 6 Page 7 Page 8 Page 9 Page 10 Page 11 Page 12 Page 13 Page 14 Page 15 Page 16

Made with FlippingBook Digital Proposal Creator