Greenity18

Volgens traditie ontvangen alle kwekers, kopers en transporteurs op de eerste dag van de bloem- bollenveiling een slagroomtaart.

Start daghandel bloembollenveiling De bloembollenveiling bij Hobaho in Lisse begint dinsdag 10 juni. HOE WERKT HET? Het veilingsysteem richt zich op grote en kleine partijen bollen waarop kan worden geboden, maar er zijn ook partijen tegen vaste prijzen. Kopers kunnen 24/7 en realtime bollen kopen in elke gewenste hoeveelheid. De bollen staan fysiek op locatie in Lisse en kunnen binnen 24 uur afgeleverd worden bij de koper. VOORDELEN VOOR UW BEDRIJF • Snel en efficiënt daghandelsysteem • Iedere dag nieuw aanbod • Grotere partijen kunnen in delen worden verkocht • Snel invullen van kleine orders • Besparing transportkosten • De gekochte partijen bloembollen staan per direct klaar voor transport • Complete facturatie en administratieve afhandeling via Hobaho • Niet voetstoots, maar vijf dagen reclametermijn • Actuele dagprijzen beschikbaar voor deelnemers • Uitwendige kwaliteit te beoordelen door middel van duide- lijke foto’s van het aanbod • Producten worden dagelijks gekeurd door keurmeester

KOPER EN KWEKERMODULE De bloembollenveiling werkt met een koper- en een kweker- moduleprogramma. Deze programma’s heeft u nodig om te kopen of aan te voeren in de veiling en kunt u downloaden op onze website. ONLINE VEILINGCATALOGUS Dagelijks het actuele veilingaanbod van Hobaho Veilen in uw mailbox? Stuur een e-mail naar veilen@hobaho.nl. De catalogus staat dagelijks online om 15.00 uur op www.hobaho.nl. AANVOERTIJDEN Dagelijks van 8.00 uur tot 14.00 uur voor de veiling van de volgende dag. De match is dagelijks om 8.00 uur. AANLEVERADRES Achterweg Zuid 33 2161 DX Lisse Voor meer informatie kan u contact opnemen met Hobaho Veilen: 0224 590888.

Intermediairs

Rene Beerepoot

06 179 681 01 rbeerepoot@hobaho.nl 06 229 714 35 rbleeker@hobaho.nl

Peter Nulkes Ruud Pennings

06 513 897 38 pnulkes@hobaho.nl

Rick Bleeker Rober Dol John Droog

06 513 894 79 rpennings@hobaho.nl Frank van der Ploeg 06 533 799 36 fvanderploeg@hobaho.nl Aad Rood 06 511 942 94 aad.rood@planet.nl Rik Schoon 06 516 873 20 rschoon@hobaho.nl Joost Schut 06 528 442 06 jschut@hobaho.nl Bob Siecker 06 533 795 69 bsiecker@hobaho.nl Eric Steltenpool 06 215 008 47 esteltenpool@hobaho.nl Paul Verkleij 06 116 036 88 pverkleij@hobaho.nl Rob Visser 06 513 894 75 rvisser@hobaho.nl Nico Wiering 06 533 119 01 nwiering@hobaho.nl Kuno Zonneveld 06 531 735 15 kzonneveld@hobaho.nl

06 510 872 80 rdol@hobaho.nl

06 212 629 39 jdroog@hobaho.nl Ronald van Gijlswijk 06 538 451 33 rvangijlswijk@hobaho.nl Per Hoogenboom 06 201 374 57 phoogenboom@hobaho.nl Simon Huisman 06 539 306 24 shuisman@hobaho.nl Menno Huting 06 11 90 65 66 mhuting@hobaho.nl Peter Kaptein 06 113 447 62 pkaptein@hobaho.nl Johan Kiekebos 06 139 353 83 jkiekebos@hobaho.nl Marco Meijer 06 511 456 19 mmeijer@hobaho.nl Rob Müller 06 513 897 39 rmuller@hobaho.nl Marcel Noppen 06 533 779 82 mnoppen@hobaho.nl

Volg ons op Twitter & Facebook voor de meest actuele zaken en schrijf in voor onze wekelijkse Hobaho-nieuwsbrief via info@hobaho.nl.



5 juli 2018

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online