Greenity14

Online groene veilingen Hobaho Veilen organiseert dit voorjaar voor het eerst groene veilingen via het internet.

Hobaho Veilen plaatst wekelijks nieuwe ge- wasfoto’s in de veilingagenda op de website en op veiling.hobaho.nl. Bekijk deze sites re- gelmatig voor actuele gewasstanden. NIC. VAN SCHAGEN EN ZN BV De eerste veiling bestaat uit acht tulpencul- tivars: ‘Yellow Flight’ (414 rr²), ‘Time Out’ (2 rr²), ‘Tresor’ (3 rr²), ‘Toon Hermans’ (201 rr²), ‘Ad Rem’-mutant zalm (204 rr²), ‘In Love’ (422 rr²), ‘Lemonade’ (84 rr²) en ‘Red Baby Doll’ (551 rr²). De tulpen zijn te bezichtigen op de tuin naast het bedrijf aan de Bergerweg 82 in Bergen. BLOEMKWEKERIJ MOOIJ BV De veiling in opdracht van Mooij bestaat uit 500 rr² van de tulp ‘Purple Flag’. Deze tulpen staan op het veld in Ooltgensplaat in Zeeland. VEILINGSITE De online groene veiling zijn met foto’s te volgen via veiling.hobaho.nl. De veilingen sluiten op 22 mei 2018 om 20.00 uur. PIOENEN Hobaho Veilen heeft van Kunis Bloembollen zeven pioenen cultivars in aanbod. De pioe- nen worden groen te velde verkocht. Bent u geïnteresseerd dan dient u voor 22 mei 2018, 20.00 uur een bod neer te leggen. De pioe- nen zijn te bezichtigen aan de Lutkedijk 44 in Spierdijk.

Het aanbod bestaat uit de volgende cultivars: ‘Alexander Fleming’ (66 rr²), ‘Red Magic’ (113 rr²), ‘Shirley Temple’ (19 rr²), ‘Bowl of Creme’ (8,0 rr²), ‘Sarah Bernhardt’ (719 rr²), ‘Duches- se de Nemours’ (13 rr²) en ‘Coral Sunset’ (32 rr²).

Voor meer informatie: veiling.hobaho.nl of Hobaho Veilen, tel. 0224 59 0888

Intermediairs

Rene Beerepoot

06 179 681 01 rbeerepoot@hobaho.nl 06 229 714 35 rbleeker@hobaho.nl

Peter Nulkes Ruud Pennings

06 513 897 38 pnulkes@hobaho.nl

Rick Bleeker Rober Dol John Droog

06 513 894 79 rpennings@hobaho.nl Frank van der Ploeg 06 533 799 36 fvanderploeg@hobaho.nl Aad Rood 06 511 942 94 aad.rood@planet.nl Rik Schoon 06 516 873 20 rschoon@hobaho.nl Joost Schut 06 528 442 06 jschut@hobaho.nl Bob Siecker 06 533 795 69 bsiecker@hobaho.nl Eric Steltenpool 06 215 008 47 esteltenpool@hobaho.nl Paul Verkleij 06 116 036 88 pverkleij@hobaho.nl Rob Visser 06 513 894 75 rvisser@hobaho.nl Gert Vriend 06 536 718 57 gvriend@hobaho.nl Nico Wiering 06 533 119 01 nwiering@hobaho.nl Kuno Zonneveld 06 531 735 15 kzonneveld@hobaho.nl

06 510 872 80 rdol@hobaho.nl

06 212 629 39 jdroog@hobaho.nl Ronald van Gijlswijk 06 538 451 33 rvangijlswijk@hobaho.nl Per Hoogenboom 06 201 374 57 phoogenboom@hobaho.nl Simon Huisman 06 539 306 24 shuisman@hobaho.nl Menno Huting 06 11 90 65 66 mhuting@hobaho.nl Peter Kaptein 06 113 447 62 pkaptein@hobaho.nl Johan Kiekebos 06 139 353 83 jkiekebos@hobaho.nl Marco Meijer 06 511 456 19 mmeijer@hobaho.nl Rob Müller 06 513 897 39 rmuller@hobaho.nl Marcel Noppen 06 533 779 82 mnoppen@hobaho.nl

Volg ons op Twitter & Facebook voor de meest actuele zaken en schrijf in voor onze wekelijkse Hobaho-nieuwsbrief via info@hobaho.nl.



10 mei 2018

Made with FlippingBook - Online Brochure Maker