SeiBella Calalogue - Polski - 2021

KATALOG 2021

1

Mamy misję. Chcemy nie tylko oferować produkty kosmetyczne do pielęgnacji twarzy i włosów, które są dobre dla Ciebie i dla środowiska, ale także inspirować do dostrzeżenia piękna, które skrywa się głębiej niż na zewnątrz. Piękno leżące w indywidualności, pewności siebie i w dobrym zdrowiu. Sei Bella® łączy w sobie najsilniejsze składniki, które można odnaleźć w naturze, z najbezpieczniejszymi i najskuteczniejszymi składnikami oferowanymi przez naukę , aby stworzyć produkt, który podkreśla, a nie zmienia, udoskonala, a nie zakrywa, uwydatnia, ale nie ukrywa. To jest właśnie seria Sei Bella . Dzięki niej uzyskasz kontrolę nad tym, kim jesteś. Zapanuj nad swoimi niedoskonałościami. Rzuć wyzwanie konwenansom. Przeanalizuj dokładnie zabiegi pielęgnacyjne, które stosujesz – a także to, które produkty i składniki są dla Ciebie dobre (a które nie). Dziś i każdego kolejnego dnia, przejmij kontrolę nad swoim pięknem . Wellness Inspired Beauty

2

3

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Bardziej naturalne. Bardziej wydajne. Bardziej atrakcyjne cenowo. To właśnie wyróżnia produkty Sei Bella ® Bardziej ekologiczne, naturalne i bezpieczniejsze formuły Jesteśmy dumni z tego, że nasze formuły są tak ekologiczne – dbamy o to, aby były bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Staramy się wykorzystywać naturę we wszystkim, co robimy – znaleźć naturalne alternatywy wszędzie tam, gdzie jest to możliwe i połączyć je z dokonaniami ekologicznej i bezpiecznej nauki.

PRODUKTYO WYSOKIEJ SKUTECZNOŚCI

BEZPIECZNIEJ, BARDZIEJ EKOLOGICZNIE, BARDZIEJ NATURALNIE

Produkty o wysokiej skuteczności

P O C Z U J R Ó Ż N I C Ę

Naturalny produkt nie przyniesie żadnych korzyści, gdy jego działanie jest ograniczone. Nigdy nie dopuszczamy formuły, jeśli nie są spełnione nasze standardy skuteczności. Koncentrujemy się na tym, aby każdy składnik naszych produktów był skuteczny – nigdy nie stosujemy znanych składników wyłącznie w celach marketingowych.

Przystępne cenowo

PRZYSTĘPNA CENA

Stosujemy koncepcję "swobody formułowania", co oznacza, że wkładamy nasze pieniądze w produkt, aby zwiększyć jego skuteczność. Nie wydajemy dużych kwot na kontrakty z gwiazdami czy kampanie marketingowe na dużą skalę, co pozwala nam na przekazanie tych oszczędności naszym klientom. Doskonała skuteczność bez wysokiej ceny.

Sei Bella - poczuj różnicę.

4

5

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Dbamy o Twoje zdrowie i dobro środowiska To dla nas jasne: to, czego używasz do pielęgnacji skóry i włosów jest tak samo ważne jak to, co zjadasz. Dlatego też dostosowujemy formułę naszych produktów tak, aby cechowała się wyjątkowymi właściwościami, ale także nie zawierała agresywnych substancji chemicznych i niepotrzebnych dodatków. Składniki naturalne i pochodzenia naturalnego stanowią podstawę naszych produktów, którą uzupełniamy bezpiecznymi i skutecznymi substancjami

Tylko to, co jest niezbędne, zawsze w odpowiedniej ilości Marka Sei Bella® zakłada podejście dodawania do naszych produktów tylko tego, co jest niezbędne. Nasze produkty nie zawierają składników w ilości większej niż niezbędna do uzyskania optymalnych rezultatów, bądź odwrotnie – nie jest ich zbyt mało, aby spełniać swoje zadanie. Skupiamy się na ilościach aktywnych składników naturalnych, które będą osiągały wymierne rezultaty i dzięki którym nasze produkty zareklamują się same dzięki swoimwłaściwościom, a nie za pomocą opłacanych gwiazd, celebrytów i influencerów. To, co zaoszczędzimy ma reklamie, możemy przekazać Tobie! Dzięki temu otrzymujesz produkt najwyższej jakości za konkurencyjną cenę w porównaniu do produktów innych firm. Najlepsza jakość dostępna dla każdego Wierzymy, że najlepsze produkty nie powinny być dostępne wyłącznie dla najbogatszych, dlatego nasza firma działa tak, aby oferować najwyższą jakość, ale też uniknąć drogich kampanii reklamowych sygnowanych przez celebrytów. Nasze produkty konkurują z najlepszymi markami na rynku, ale oferują ceny, które mogą podawać w wątpliwość ich najwyższą jakość. Nie wierzysz? Spróbuj! Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy za produkty Sei Bella pozwala na przetestowanie naszych produktów bez podejmowania żadnego ryzyka.

oferowanymi przez naukę. Ciągle się uczymy

Rozumiemy, że świat ciągle się zmienia, uczy i ewoluuje – tak jak my. Zawsze poszukujemy nowych danych i informacji. Zlecamy również swoje własne badania, aby mieć pewność, że oferujemy najbezpieczniejsze produkty dla Ciebie i Twojej rodziny! Nie ulegamy pogłoskom lub składnikom, które akurat są na czasie. Zamiast tego opieramy każdą decyzję o formułach naszych produktów na obliczeniach i badaniach.

6

7

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

RACHAELL KO, USA KLIENTKA OD 2018 R.

SHAWNA LAMBERT, USA KLIENTKA OD 2017 R.

DANIELLE DOUCETTE, USA KLIENTKA OD 2017 R.

TAMMARA WILLIAMS, USA KLIENTKA OD 2014 R.

Światowa celebracja piękna Kobiety promujące zdrową urodę na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy je Wam przedstawić i że znamy je osobiście. To są twarze nowej serii Sei Bella® – inspirująca grupa klientek Melaleuca z siedmiu krajów na całym świecie łącząca swoje siły w jednymważnym celu: poprawienie życia kobiet pomagając im przejąć kontrolę nad ich jedynymw swoim rodzaju pięknem.

ZHANG SHICHEN, CHINY KLIENTKA OD 2014 R.

SONDRA PARISER, USA KLIENTKA OD 2009 R.

JENNIFER HUGHES, USA KLIENTKA OD 2017 R.

JADE VALDEZ, MEKSYK KLIENTKA OD 2014 R.

MYRNA ATHA, USA KLIENTKA OD 1994 R.

ANDREA SODERBERG, USA KLIENTKA OD 2016 R.

MYRA ROBINSON, USA KLIENTKA OD 2018 R.

CHERRY KAO, TAJWAN KLIENTKA OD 2009 R.

8

9

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

MERIJO ALTER, USA KLIENTKA OD 1998 R.

COURTNEY MARTIN, USA KLIENTKA OD 2013 R.

NICOAL CHOI, HONGKONG KLIENTKA OD 2011 R.

KATHY BUXTON, USA KLIENTKA OD 2010 R.

MONICA ROJAS, USA KLIENTKA OD 2005 R.

REBECCA GARRETT, USA KLIENTKA OD 2017 R.

HEATHER GUZZINO, USA KLIENTKA OD 2016 R.

HYE JIN CHOI, KOREA KLIENTKA OD 2012 R.

CORINA DIAZ, MEKSYK KLIENTKA OD 2014 R.

KIMBERLY SCOTT, USA KLIENTKA OD 2018 R.

AKIKO ONO, JAPONIA KLIENTKA OD 2013 R.

MEGAN TERK, USA KLIENTKA OD 2016 R.

TENG MENG, CHINY KLIENTKA OD 2015 R.

BREANA BORCHERS, USA KLIENTKA OD 2017 R.

10

11

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

naturalnym metodom. Piękno skóry dzięki

PIELĘGNACJA SKÓRY Przedstawiamy cztery wyjątkowo skuteczne linie pielęgnacyjne, które mają jeden wielki cel: wydobyć to, co najlepsze w TWOJEJ skórze. Bogate w sprawdzone składniki roślinne i naturalne, które wykorzystują to, co najlepsze w naturze i nauce, nasze formuły

działają w harmonii z wyjątkowymi cechami Twojej skóry, zapewniając zauważalne rezultaty, które odsłaniają naturalny blask Twojej cery.

12

13

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Stosuj lepszą pielęgnację skóry

Cztery wyjątkowe serie skutecznych produktów stanowiących rozwiązanie dla najczęstszych problemów ze skórą. Każda linia oferuje pełen program pielęgnacyjny. Jak w przypadku każdego zdrowego nawyku, konsekwencja jest kluczowa! Produkty te zostały opracowane tak, aby działały synergicznie, a każdy z nich jest bogaty w najlepsze naturalne składniki pochodzące z natury i nauki, poprawiające wygląd Twojej skóry, zapewniające natychmiastowy efekt, który pozostaje na dłużej.

CHARCOAL & FLOWER OCZYSZCZANIE SKÓRY

DEEP MARINE OCHRONA PRZED STARZENIEM

VITAMIN C OCHRONA SKÓRY

HONEY & ROSE REGENERACJA SKÓRY

PROBLEMY SKÓRY SKÓRA SUCHA/ USZKODZONA Plamy i hiperpigmentacja Odbarwienie skóry Niejednolity koloryt skóry

PROBLEMY SKÓRY SKÓRA WRAŻLIWA Zaczerwienienia Podrażnienia Cera mieszana

PROBLEMY SKÓRY SKÓRA STARZEJĄCA SIĘ Utrata jędrności Utrata elastyczności Drobne i głębokie zmarszczki

PROBLEMY SKÓRY CERA TŁUSTA Rozszerzone pory

Zatkane pory Przebarwienia

14

15

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

„C” jak skóra. czysta

Vitamin C Ochrona skóry

ZWALCZA CIEMNE PLAMY, USZKODZENIA I PRZEBARWIENIA

Nadaj blasku swojej skórze! Seria ta pomaga chronić skórę przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi, jednocześnie zmniejszając występowanie plam i przebarwień. Program pielęgnacyjny o formule łączącej silne antyoksydanty i witaminę C. Dla Matowej karnacji lub skóry z ciemnymi plamami i przebarwieniami. Zalety tej linii • Głęboko oczyszcza i nawilża suchą, matową skórę • Zmniejsza widoczność plam i przebarwień • Neutralizuje wolne rodniki i chroni przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi i szkodami środowiskowymi • Poprawia ogólną strukturę i wygląd skóry • Chroni barierę wilgoci skóry

16

17

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Vitamin C Ochrona skóry

KROK 1: Oczyszczanie

KROK 2: Pielęgnacja

KROK 3: Nawilżanie

TYGODNIOWO: Stosować 2–3 razy w tygodniu

Krem ochronny do codziennej pielęgnacji

Maseczka złuszczająca Odkryj świeższą cerę w kilka minut!

Delikatnie złuszczający żel oczyszczający

Serum ochronne i odbudowujące Nasze silnie działające serum z witaminą C łatwo rozprowadza się po skórze i szybko się wchłania, dostarczając wysoce wydajną mieszankę naturalnych składników, które działają na suchą, zniszczoną i przebarwioną skórę. Formuła ta jest wersją naszego Ponadczasowego Serum opóźniającego oznaki starzenia i obejmuje kilka kluczowych ulepszeń, zapewniających wyjątkowe wyniki. Skoncentrowana mieszanka silnie działających składników chroni przed zewnętrznymi czynnikami podrażniającymi, zwalczając jednocześnie widoczne oznaki starzenia – w tym przebarwienia i plamy.

Oto ewolucja naszego Kremu opóźniającego oznaki starzenia Adanced Revital R3 Triple- Benefit! Lekki, ale mocny, bogaty w witaminy krem​szybko się wchłania i uzupełnia barierę wilgoci, która utrzymuje nawilżenie, jednocześnie chroniąc przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi.

Nasza przyjemna i intensywna Maseczka złuszczająca z witaminą C to zastrzyk energii dla skóry. Wzmocniona witaminami i olejkami z nasion marchwi i słonecznika, odżywia skórę i usuwa martwe komórki naskórka oraz przywraca skórze twarzy świeżość i świetlistość.

Ten pieniący się żel oczyszczający łączy naturalne środki powierzchniowo czynne z delikatnymi składnikami o działaniu złuszczającymw celu usunięcia matowej i przesuszonej skóry, momentalnie zapewniając blask i poprawiając strukturę skóry!

150 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 91.00 11

50 ml

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

85 g

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 150.00 18

2915

39%

zł 150.00

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 110.00 13

2939

41%

Cena za 100 ml

zł 100.00

zł 60.67

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

zł 255.00

2997

40%

zł 185.00

Cena za 100 ml

zł 510.00

zł 300.00

Cena za 100 g

zł 217.65

zł 129.41

Krem odbudowujący w postaci olejku na noc Luksusowy krem, który wmiarę wmasowywania w skórę staje się olejkiem! Odżywcze olejki z kokosa i awokado w połączeniu z witaminą C nawilżają skórę bez pozostawiania tłustych śladów.

30 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 135.00 16

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

2965

41%

zł 225.00

Cena za 100 ml

zł 750.00

zł 450.00

50 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 150.00 18

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

2960

41%

zł 255.00

Cena za 100 ml

zł 510.00

zł 300.00

18

19

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Czas na skórę miękką jak płatki róży.

Honey & Rose Kojąca regeneracja skóry WYGŁADZA SKÓRĘ I ŁAGODZI PODRAŻNIENIA Ta bogata w witaminy seria została opracowana z myślą o wygładzeniu i kojeniu skóry, z zapewnieniem jednoczesnej ochrony przed podrażnieniami. Produkty zostały opracowane tak, aby wzajemnie optymalizowały swoje działanie i nadały skórze wrażliwej blask i zdrowy wygląd. Dla Wrażliwej i podrażnionej skóry lub osób szukających produktów nieco delikatniejszych. Zalety tej linii • Od razu nawilża suchą skórę • Wyraźne zmniejsza widoczność zaczerwienień i podrażnień • W sposób widoczny poprawia koloryt skóry i nadaje jej blask • Nie podrażnia wrażliwej skóry

20

21

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Honey & Rose Regeneracja skóry

KROK 1: Oczyszczanie

KROK 2: Tonizowanie

KROK 3: Pielęgnacja

KROK 4: Nawilżanie

Balsam w postaci olejku do demakijażu

Łagodzący balsam do codziennej pielęgnacji Lekki balsam zawierający łagodzącą mieszankę wody różanej i miodu zapewniającą

Mgiełka tonizująca Bezalkoholowy tonik, bezpieczny dla skóry wrażliwej, stosowany po oczyszczeniu, pomaga przywrócić naturalne pH skóry i przygotować ją do zabiegów pielęgnacyjnych. Honey & Rose nasza mgiełka tonizująca zawiera delikatną mieszankę wody różanej i ekstraktu z miodu, dzięki czemu od razu koi skórę drobną mgiełką, a nie powoduje napięcia skóry i podrażnienia tak jak tonik zawierający alkohol.

Dwufazowy olejek regeneracyjny Zabiegi pielęgnacyjne to pożywienie dla Twojej skóry. Przeznaczone do stosowania zaraz po oczyszczeniu i tonizowaniu, mogą wnikać głęboko w pory, uzupełniając zmniejszone rezerwy wilgoci i działając na suchą, łuszczącą się lub podrażnioną skórę. Nasz Dwufazowy olejek regeneracyjny wzmocniony witaminą B12 i silnymi składnikami nawilżającymi głęboko nawilża i koi suchą i uszkodzoną skórę. Kolor różowy pochodzi z naturalnej witaminy B12!

Lekki balsam, który łatwo rozprowadza się po skórze i staje się łagodzącym olejkiem oczyszczającym, delikatnie i skutecznie usuwającymmakijaż i inne zanieczyszczenia z porów, przygotowując skórę do zabiegów pielęgnacyjnych.

i utrzymującą nawilżenie skóry przy jednoczesnym działaniu kojącym.

50 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 140.00 17

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

6651

41%

zł 239.00

75 g

Cena za 100 ml

zł 478.00

zł 280.00

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

6419

40%

zł 65.00

8

zł 110.00

Cena za 100 g

zł 146.67

zł 86.67

150 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

Łagodząca pianka oczyszczająca Różana pianka oczyszczająca, bezpieczna dla skóry wrażliwej i suchej, wykorzystuje naturalne środki powierzchniowo czynne dzięki czemu staje się jedwabistym nawilżającym kremem, który skutecznie zmywa brud, zanieczyszczenia i zewnętrzne toksyny nie powodując podrażnień.

Regeneracyjny krem na noc Gęsty odżywczy krem zawiera silną mieszankę wody różanej, miodu i olejku ryżowego, zatrzymującą wilgoć w godzinach nocnej regeneracji, a rano skóra jest niezwykle miękka.

6650

44%

zł 75.00

9

zł 135.00

30 ml

Cena za 100 ml

zł 90.00

zł 50.00

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 140.00 17

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

6763

41%

zł 239.00

Cena za 100 ml

zł 796.67

zł 466.67

50 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 140.00 17

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

6652

41%

zł 239.00

150 ml

Cena za 100 ml

zł 478.00

zł 280.00

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

6480

40%

zł 75.00

9

zł 135.00

Cena za 100 ml

zł 90.00

zł 50.00

22

23

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Amoże czas na zmiany?

Deep Marine Ochrona przed starzeniem POZWÓL SWOJEJ SKÓRZE W KAŻDYM WIEKU NA TRANSFORMACJĘ Seria ta wykorzystuje mieszankę składników pochodzenia morskiego, która w połączeniu z kompleksem z herbaty orientalnej wpływa na proces starzenia, zapewniając najlepszy wygląd skóry stosownie do wieku. Dla Suchej, cienkiej i starzejącej się skóry. Zalety tej linii • Pomaga zapobiegać pierwszym oznakom starzenia i je niwelować • Poprawia jędrność i elastyczność skóry • Redukuje widoczność drobnych i głębokich zmarszczek • Poprawia gęstość, koloryt i wygląd skóry

24

25

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Deep Marine Ochrona przed starzeniem

KROK 1: Oczyszczanie

KROK 2: Tonizowanie

KROK 3: Pielęgnacja

KROK 4: Nawilżanie

TYGODNIOWO: Stosować 2–3 razy w tygodniu

Głęboko nawilżający żel oczyszczający w postaci olejku Preparaty oczyszczające w postaci olejku były wykorzystywane w Azji do pielęgnacji skóry już przez wiele lat ze względu na ich zdolność do przyczepiania się do drobinek brudu i zanieczyszczeń, a nawet sebum i usuwania ich. Głęboko nawilżający żel oczyszczający wykorzystuje osiem naturalnych olejków i ekstraktów, oczyszczając skórę i przywracając zdrowy wygląd

Tonik na bazie wody morskiej Toniki są ważną częścią codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie wmiarę jej starzenia się. Delikatny tonik w postaci cienkiej skóry, do stosowania po jej oczyszczeniu, usuwa brud i zanieczyszczenia, jednocześnie przywracając odpowiednie pH skóry. Chroni również przed zanieczyszczeniem i uszkodzeniem skóry! Nie zawiera alkoholu. żelu, przeznaczony do starzejącej się, suchej i

Aktywny żel do skóry

Przeciwstarzeniowy balsam do codziennej pielęgnacji Lekki, silnie nawilżający balsam do codziennej pielęgnacji łączy silną mieszankę naturalnych składnikówmorskich z kompleksem herbat orientalnych, zapewniając głębokie i trwałe nawilżenie przesuszonej i starzejącej się skóry.

Biocelulozowa maska w płacie Nasza Biocelulozowa maska w płacie na bazie roślin nie tylko wygładza strukturę skóry, zwiększając jej elastyczność, ale też ją ujędrnia i redukuje drobne i głębokie zmarszczki.

Zaawansowane serum do twarzy widocznie odmładza skórę, odbudowując jej strukturę i redukując drobne i głębokie zmarszczki. Ponadto aktywnie zwiększa poziom nawilżenia, jednocześnie wygładzając, ujędrniając i wypełniając starzejącą

50 ml

MASKI W 5 PŁATACH

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 164.00 20

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 130.00 15

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

3598

40%

3773

40%

zł 275.00

zł 215.00

Cena za 100 ml

zł 550.00

zł 328.00

CENA jednostkowa

zł 43.00

zł 26.00

się skórę! Nakładaj rano i wieczorem po oczyszczeniu i tonizowaniu.

Krem opóźniający efekty starzenia na noc

Wzmacniający krem nawilżający na noc działa natychmiastowo: intensywnie nawilża, spłyca drobne i głębokie zmarszczki, zwiększając jednocześnie jędrność i elastyczność skóry – wszystko to w czasie snu!

przesuszonej, starzejącej się skórze – optymalne

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ PUNKTY 3754 40% 21 CENA PODSTAWOWA zł 295.00 CENA za 100 ml zł 983.33 CENA UPRZYWILEJOWANA zł 175.00 CENA za 100 ml zł 583.33 30 ml

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ PUNKTY 3535 38% 11 CENA PODSTAWOWA zł 160.00 CENA za 100 ml zł 106.67 CENA UPRZYWILEJOWANA zł 98.00 CENA za 100 ml zł 65.33 150 ml

oczyszczanie bez pozbawiania skóry ochronnej bariery lub jej uszkadzania.

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ PUNKTY 3530 38% 11 CENA PODSTAWOWA zł 160.00 CENA za 100 ml zł 106.67 CENA UPRZYWILEJOWANA zł 98.00 CENA za 100 ml zł 65.33 150 ml

50 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 164.00 20

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

3618

40%

zł 275.00

Cena za 100 ml

zł 550.00

zł 328.00

26

27

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Charcoal & Flower Oczyszczanie skóry toksyny! Żegnamy ZLIKWIDUJ NADMIERNE ŚWIECENIE SIĘ SKÓRY Oczyszczająca moc Charcoal & Flower! Seria ta została stworzona z myślą o pełnej detoksykacji – zmniejsza widoczność porów i minimalizuje ilość sebum, jednocześnie odżywiając skórę. Rezultatem jest oczyszczona i zmatowiona cera. Dla Skóry tłustej i skłonnej do wyprysków. Jest również doskonały dla mężczyzn, ponieważ ich skóra w naturalny sposób wytwarza więcej sebum. Zalety tej linii • Zmniejsza widoczność porów • Zmniejsza nadmiar sebum • Matuje tłustą skórę • Poprawia koloryt i strukturę skóry KROK 1: Oczyszczanie KROK 2: Tonizowanie

KROK 3: Nawilżanie

TYGODNIOWO: Stosować 2–3 razy w tygodniu Maseczka detoksykująca Ta rozgrzewająca formuła działa jak magnes, usuwając brud i zanieczyszczenia ze skóry. Składniki wchłaniające oczyszczają pory z toksyn uszkadzających skórę, a składniki matujące wchłaniają nadmiar sebum, zmniejszając widoczność porów i kontrolując wydzielanie sebum przez skórę.

Detoksykujący żel oczyszczający Ważne jest, aby codziennie myć twarz, by usunąć martwe komórki z powierzchni skóry oraz nadmiar sebum, które może zatykać pory. Rozgrzewający żel oczyszczający w piance zawierający mieszankę glinek z dużą zawartością minerałów i węgla drzewnego zapewnia głębokie oczyszczanie skóry.

Matująca mgiełka tonizująca Ten wyjątkowy tonik bez spłukiwania zawiera mieszankę węgla drzewnego i kwiatów , które wspólnie neutralizują sebum na powierzchni skóry, nadając jej matowy wygląd. Można go stosować przez cały dzień, aby kontrolować nadmierny połysk i spowolnić produkcję sebum. Nie zawiera alkoholu.

Matujący balsam do codziennej pielęgnacji Dzięki matującej formule ze zmysłową chłodzącą teksturą oczyszcza skórę, jednocześnie ją wzmacniając, wypełniając i rozjaśniając. Zawiera mieszankę sproszkowanego węgla drzewnego, aloesu i ekstraktów kwiatowych, które nawilżają i redukują nadmierne wydzielanie sebum.

150 ml

155 ml

50 ml

75 g

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 110.00 12

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 96.00 11

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

8806

36%

zł 79.00

8

8882

56%

zł 55.00

6

8897

47%

8898

41%

zł 125.00

zł 125.00

zł 210.00

zł 165.00

CENA za 100 ml

zł 83.33

zł 52.67

CENA za 100 ml

zł 80.65

zł 35.48

CENA za 100 ml

zł 420.00

zł 220.00

CENA za 100 g

zł 220.00

zł 128.00

28

29

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

KUPWYBRANY ZESTAWZE ZNIŻKĄ! Oszczędności

na pęczki .

Bright Eyes Aktywny żel pod oczy

a.

Ten lekki żel pod oczy na dzień zmniejsza widoczność cieni pod oczami, opuchlizny i zmarszczek wokół oczu – efekty widać zarówno po jednokrotnym użyciu, jak i przy regularnym stosowaniu.

17 ml

a.

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 139.00 17

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

1100 43%

zł 242.00

CENA za 100 ml

zł 1423.53

zł 817.65

Krem odbudowujący pod oczy na noc

b.

Zobacz efekt oczy. na własne

Ta specjalna formuła na noc znacznie zmniejsza widoczność kurzych łapek, drobnych i głębokich zmarszczek wokół oczu. Odpocznij i ciesz się – obudzisz się bardziej wypoczęta niż kiedykolwiek!

Zestaw Honey & Rose – Zaoszczędź 20%* 6 PRODUKTÓW

Zestaw Vitamin C – Zaoszczędź 20%* 5 PRODUKTÓW

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 508.00 50

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 508.80 50

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

6290

42%

8574

45%

zł 877.60

zł 936.00

15 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 139.00 17

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

1157 43%

zł 242.00

CENA za 100 ml

zł 1613.33

zł 926.67

Serum wypełniające zmarszczki pod oczy

c.

To lekkie serum pod oczy na dzień, które dzięki naukowo sprawdzonym peptydom zwiększa produkcję kolagenu przez delikatną skórę wokół oczu. Jak działa? Zmniejsza widoczność drobnych i głębokich zmarszczek oraz poprawia naturalne nawilżenie i elastyczność skóry.

b.

15 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 139.00 17

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

1141 43%

zł 242.00

CENA za 100 ml

zł 1613.33

zł 926.67

c.

Zestaw Charcoal & Flower – Zaoszczędź 15%* 4 PRODUKTY

Zestaw Deep Marine– Zaoszczędź 20%* 5 PRODUKTÓW

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 289.00 26

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 559.20 54

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

8686

46%

5553

44%

zł 531.25

zł 1012.00

* W porównaniu z kupnem każdego produktu oddzielnie w cenie dla Klienta Uprzywilejowanego.

30

31

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

LUXURY TONIK Oczyszcza skórę, zapewniając natychmiastowe działanie liftingujące. Przywraca równowagę pH skóry i wspiera naturalną witalność skóry, przywracając jej niepowtarzalny blask. Kluczowe korzyści: •Usuwa sebum i zanieczyszczenia •Zmniejsza pory i redukuje zmarszczki •Wzmacnia efekty zastosowanych na późniejszych etapach zabiegów w celu opóźnienia efektów starzenia

dalej! Idziemy o krok

140 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 411.00 50

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

4679 50%

zł 685.00

CENA za 100 ml

zł 489.29

zł 293.57

LUXURY SERUM Serum na dzień i na noc, które redukuje linie mimiczne i zmarszczki, przywraca blask i ujednolica cerę oraz zmniejsza widoczność przebarwień, ciemnych plam i blizn. Kluczowe korzyści: •Przywraca naturalną funkcję skóry, zmniejszając oznaki starzenia

b.

ROZPIEŚĆ SWOJĄ SKÓRĘ

Wysoko cenione składniki i lata badań naukowych przynoszą zwieńczenie w postaci komfortu i skuteczności – programu pielęgnacyjnego, w przypadku którego naukowo wykazano, że zapewnia maksymalne nawilżenie i opóźnia efekty starzenia.

a.

•Lekka formuła szybko się wchłania i wnika głęboko w skórę (dzięki czemu można ją stosować pod makijaż)

30 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 525.00 65

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

4678 40%

zł 875.00

CENA za 100 ml

zł 2916.67

zł 1750.00

c.

LUXURY KONCENTRAT-KREM Zaawansowany krem​nawilżający na noc, który zmniejsza widoczność zmarszczek, jednocześnie zapewniając wyjątkowe napięcie i nawilżenie skóry. Kluczowe korzyści: •Silne substancje nawilżające sprawiają, że skóra wygląda jędrnie i promieniście •Pomaga rozjaśnić i ujednolicić koloryt skóry •Wysoki poziom silnych składników uzupełnia komórki skóry i wspomaga działanie zdrowego kolagenu podczas snu

c.

b.

50 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 525.00 65

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

4687 40%

zł 875.00

CENA za 100 ml

zł 1750.00

zł 1050.00

32

33

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Wspaniałe dni dla Twoich włosów zaczynają się dziś.

PIELĘGNACJAWŁOSÓW Opracowaliśmy na nowo pielęgnację włosów gwarantującą efekt prosto z salonu, która jest bardziej naturalna, skuteczna i bezpieczna. Nasza nowa linia

wykorzystuje najsilniejsze na świecie składniki o pochodzeniu roślinnym od marokańskiego olejku arganowego do amarantu uprawianego w Ameryce Południowej, aby pozostawić Twoje włosy silne, błyszczące i zdrowe.

34

35

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Daj naturze się wykazać!

Szampony i odżywki

36

37

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

WŁOSÓW GĘSTYCH, KRĘCONYCH, GRUBYCH LUB SUCHYCH/ŁAMLIWYCH

NAJLEPSZY DLA

Pożegnaj się z wysuszonymi włosami! Silne naturalne składniki, takie jak olejek arganowy, kokos i baobab łączą swoje działanie, wygładzając niesforne pasma i intensywnie nawilżając włosy, jednocześnie chroniąc je przed wilgocią. Dlatego je pokochasz Jeżeli Twoje włosy są kręcone, gęste lub grube (lub jeżeli regularnie je farbujesz, prostujesz, robisz trwałą lub stylizujesz je z użyciem gorącego powietrza), ten produkt będzie dla Ciebie idealny. Jest również niezastąpiony dla szorstkich włosów! Nasza głęboko nawilżająca formuła wykorzystuje skuteczność działania olejków naturalnych w poprawianiu rozczesywalności włosów, wygładzaniu pasm i zapobieganiu puszeniu się włosów – bez pozostawiania tłustych śladów. Olejek Arganowy & Kokos Nawilża i wygładza SZAMPON I ODŻYWKA

SZAMPON 296 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 72.00 10

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

5509

40%

zł 120.00

Cena za 100 ml

zł 40.54

zł 24.32

ODŻYWKA 237 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 72.00 10

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

5522

40%

zł 120.00

Cena za 100 ml

zł 50.63

zł 30.38

Główne składniki Olejek arganowy i kokosowy

Odżywcze kwasy tłuszczowe przywracają włosom zdrowie, zamykają łuski włosów, i wygładzają puszące się włosy nadając im słonecznego blasku. Baobab Zapobiega łamaniu się włosów i przywraca im siłę, odżywiając skórę głowy i mieszki włosowe. Olejek babassu Wygładza włosy, przywraca im elastyczność i zapobiega rozdwajaniu końcówek.

Produkty marki Sei Bella® nie zawierają chemicznych składników odżywczych. Zamiast tego do naszych szamponów i odżywek dodawana jest potężna gama naturalnych i naturalnego pochodzenia substancji aktywnych, sprzyjających wzrostowi włosów!

38

39

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

CIENKICH, PROSTYCH WŁOSÓW

NAJLEPSZY DLA

Zwiększ objętość! Nasza wzmacniająca mieszanka roślinna zawiera białko ryżowe i amarant, które zwiększają objętość włosów, jednocześnie nadając im połysk i pozostawiając je puszyste, mocne i nieodparcie miękkie. Dlatego je pokochasz Formuła ta zawiera białko ryżowe i amarant, które dodają włosom Ryż & Amarant Zwiększające objętość SZAMPON I ODŻYWKA

objętości, wzmacniają cebulki i ułatwiają modelowanie. Oprócz tego produkty nie pozostawiają śladów na włosach!

SZAMPON 296 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 72.00 10

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

5510

40%

zł 120.00

Cena za 100 ml

zł 40.54

zł 24.32

ODŻYWKA 237 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 72.00 10

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

5719

40%

zł 120.00

Cena za 100 ml

zł 50.63

zł 30.38

Główne składniki Białko ryżowe Dodaje włosom objętości i naturalnej siły, zwiększając zdolność włosów do wiązania wilgoci. Amarant Odmładza włosy nadając im połysk i wzmacnia je zapobiegając ich zniszczeniu.

Aby nadać włosom jak największą objętość, formuła ta zawiera siarczany pochodzenia naturalnego. Zostały one specjalnie dobrane ze względu na ich wyjątkowe właściwości oczyszczające, aby usunąć wszystko, co mogłoby obciążać włosy, np. brud, oleje i pozostałości produktów do stylizacji.

40

41

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Produkty do stylizacji & kuracje Och włosy, układajcie się!

42

43

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Przyciągnij wzrok...

Odżywiający i wzmacniający olejek do włosów

WARTOŚCI ODŻYWCZE W KAŻDEJ KROPLI Nie bez powodu jest to nasz najlepiej sprzedający się produkt do pielęgnacji włosów wśród mężczyzn i kobiet! Nie da się przejść obojętnie obok rozświetlającego włosy olejku, który przywraca blask, jednocześnie pozwalając poskromić niesforne kosmyki, chroniąc włosy przed łamaniem, uszkodzeniami spowodowanymi przez ciepło, promieniowaniemUV i blaknięciem koloru.

118 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 100.00 12

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

3136

40%

zł 167.00

CENA za 100 ml

zł 141.53

zł 84.75

Suchy szampon

SPOSÓB NA WŁOSY: WCIŚNIJ DRZEMKĘ, UŻYJ SUCHEGO SZAMPONU

Nasz Suchy szampon odświeża płaskie włosy pomiędzy myciami bez użycia wody. W jaki sposób? Wchłaniając nadmiar sebum i pot, jednocześnie nadając włosom połysk dzięki lekkiej formule o zapachu grejpfruta.

174 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 82.00 10

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

2810

30%

zł 122.00

CENA za 100 ml

zł 70.11

zł 47.13

Żel stylizujący do włosów

STYLIZACJA I POŁYSK! Żel nabłyszczający zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, który gwarantuje pewną kontrolę, nasycając włosy naturalnymi substancjami roślinnymi, takimi jak wyciąg ze słonecznika i białko sojowe, które chronią pasma włosów przed uszkodzeniami i utrzymują kolor.

163 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

3132

40%

zł 64.00

9

zł 107.00

CENA za 100 ml

zł 65.64

zł 39.26

44

45

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Odwiedź

nasz salon.

+

+

lub

lub

Salon Sei Bella: Pakiet bazowy Kup dowolny szampon, odżywkę i produkt do stylizacji.

3 PRODUKTÓW – Zaoszczędź 15%* ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY 5086 40% zł 294.95 zł 176.80 22

*W porównaniu z kupnem każdego produktu oddzielnie w cenie dla Klienta Uprzywilejowanego.

46

47

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Piękno stoi po stronie zuchwałych!

Śledź StyleSetters online na eu.melaleuca.com

STYLE SETTERS

Mocne, wesołe, pełne pasji – StyleSetters SeiBella to zarówno narzędzie do transformacji, jak i samokształcenia. Nasze produkty łączą naturalne składniki i witaminy o silnych właściwościach, które po zaaplikowaniu faktycznie przyczyniają się do polepszenia stanu Twojej skóry. Zachęcamy do eksperymentowania z kolorem, próbowania nowych rzeczy i (co najważniejsze) pozostania w zgodzie ze sobą.

48

49

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Świetne

formuły, długotrwały efekt

Makijaż, jakkolwiek go zdefiniujemy, jest naszą własnością. To celebracja nas samych – naszej siły, naszej osobowości, naszego stylu. Nie obawiaj się eksperymentowania i spróbuj czegoś nowego. Piękno nie zna granic. Nasze kosmetyki do makijażu zawierają silne naturalne składniki i witaminy, które faktycznie poprawiają wygląd Twojej skóry. KOSMETYKI

50

51

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Lekkie krycie. Doskonałe wykończenie!

Translucent Pressed Powder Ten matowy, transparentny puder idealnie nadaje się do szybkiego poprawienia makijażu, utrwala podkład, długotrwale minimalizując widoczność porów!

Wykończenie : Matowe. Krycie: Transparentne

10 g

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 97.00 11

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

2730

35%

zł 150.00

Cena za 100 g

zł 1500.00

zł 970.00

Średni #1876

Jasny #1734

Nadaj

Ciemny #1878

ton!

Foundation Primer Jest powód, dla którego wizażyści tak polegają na bazie pod podkład! Ta matująca, przezroczysta baza tworzy gładkie płótno dla podkładu i przedłuża jego trwałość, dzięki czemu nie musisz się martwić blaknięciem, rozmazywaniem czy poprawkami.

30 ml

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 102.00 12

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

2157

40%

zł 170.00

Cena za 100 ml

zł 566.67

zł 340.00

Kabuki Brush Służy do nakładania pudru sypkiego (np. podkładu mineralnego).

10 g

CENA PODSTAWOWA zł 150.00

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

OSZCZĘDNOŚĆ 35% Cena za 100 g

CENA PODSTAWOWA zł 100.00

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ

zł 97.00 zł 970.00

11

3013 40%

zł 60.00

0

zł 1500.00

52

53

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

kamuflaż. Twój

Twoje rzęsy w nowej odsłonie.

190 N #2680

310 W #2683

355 N #2579

Volume Extreme Mascara Chcemy więcej! Dzięki temu tuszowi rzęsy staną się jeszcze piękniejsze – uniesione, pogrubione i wydłużone za sprawą szczoteczki o unikalnym designie, która zapewnia efekt zwiększonej objętości. Z kolei naturalne peptydy i antyoksydanty w naszej superbogatej formule odżywią rzęsy i je wzmocnią.

Korektor dający efekt nieskazitelnej skóry Błyskawicznie ukrywa cienie pod oczami, przebarwienia na skórze i jej niedoskonałości – wystarczy jedno pociągnięcie! Lekkie wykończenie zapewnia naturalny wygląd, wyrównany koloryt skóry, który utrzymuje

Chusteczki do demakijażu Usuń make-up i inne zanieczyszczenia - wszystko w jednym prostym kroku!

się do ośmiu godzin. Dostępny w trzech odcieniach. Krycie: Krycie od średniego do pełnego, warstwowe. Rodzaj skóry: Przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry.

Dodatkowe korzyści: Przeciwutleniacze oraz witaminy C i E odżywiają skórę i pomagają chronić ją przed wolnymi rodnikami.

30 ŚCIERECZKI

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

9154

45%

zł 33.00

4

zł 60.00

# 9077 CZARNY # 8900 CZARNY WODOODPORNY

CENA jednostkowa

zł 2.00

zł 1.10

ZESTAW OSZCZĘDNOŚCIOWY 2x 30 ŚCIERECZKI

14 ml

7.1 g

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY

CENA PODSTAWOWA zł 150.00

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 89.00 10

ITEM # OSZCZĘDNOŚĆ CENA PODSTAWOWA

OSZCZĘDNOŚĆ 40% Cena za 100 ml

CENA PODSTAWOWA zł 140.00

CENA UPRZYWILEJOWANA PUNKTY zł 85.00 10

OSZCZĘDNOŚĆ 39%

9193

45%

zł 59.40

6

zł 108.00

CENA jednostkowa

zł 1.80

zł 0.99

zł 1071.43

zł 635.71

54

55

Sei Bella 2021

eu.melaleuca.com

Certyfikat PEFC

Melaleuca of Europe (Germany) GmbH EU: Hessenring 13b · 64546 Mörfelden-Walldorf, Germany · Sitz: Mörfelden-Walldorf · AG Darmstadt · HRB 91509 UK: c/o Haines Watts / Bridge House Ashley Road / Hale / Altrincham / Cheshire / WA14 2UT Melaleuca, Inc. - 4609 W. 65th S. Idaho Falls, ID 83402 - Idaho USA · eu.melaleuca.com · 04/21 PL · #3186 PUNKTY PRODUKTOWE I CENY MOGĄ ULEC ZMIANIE BEZ POWIADOMIENIA.

Ten produkt zawiera składniki pochodzące z zarządzanych ekologicznie lasów i kontrolowanych źródeł www.pefc.co.pl

56

Sei Bella 2021

Page 1 Page 2-3 Page 4-5 Page 6-7 Page 8-9 Page 10-11 Page 12-13 Page 14-15 Page 16-17 Page 18-19 Page 20-21 Page 22-23 Page 24-25 Page 26-27 Page 28-29 Page 30-31 Page 32-33 Page 34-35 Page 36-37 Page 38-39 Page 40-41 Page 42-43 Page 44-45 Page 46-47 Page 48-49 Page 50-51 Page 52-53 Page 54-55 Page 56

Made with FlippingBook flipbook maker