Arcoroc/Chef&Sommelier

SPLENDIDO

LITHOS

FINGERFOOD

ATILLA

INDEX

GLASWERK/VERRERIE

WIJNGLAZEN/VERRES À VIN CHEF & SOMMELIER Reveal up

BORREL & AMUSE GOUTTE & AMUSE

ARCOROC

Salto

52 53 54 55 56 57 58 59 60

Shetland Islande Broadway New York BORMIOLI Diamond

17 18 19 20 21

AMUSE Arcoroc

Open up Arom‘up Macaron

81 82

Bormioli Durobor Welcome

83-84

Grands cépages

85

Cabernet

22-23

SHOOTERS Arcoroc

Pulsar

Sensation exalt

24

86 87 88

Sorgente Rock bar

INALTO

Bormioli Durobor

Arte Uno

25 26 27

DUROBOR

Quartz Dallas

61 62

Tre sensi

AFTER DINNER

ARCOROC Magnifique

89

CHEF&SOMMELIER

ARCOROC GEHARDE GLAZEN VERRES TREMPÉS Norvege

28 29 30 31 32

90-91

ARCOROC BORMIOLI DUROBOR

Elegance Savoie Ballon Mineral

92

63 64 65 66

93-94

Stack up Granity

Log

Vina

33-34

BIER

Amelia

35

95-96

ARCOROC BORMIOLI DUROBOR

97

APERITIEF & COCKTAIL APÉRITIF & COCKTAIL CHAMPAGNE Chef&Sommelier

BORMIOLI

98-99

Aurum Electra

36 37 38

Fiore

DESSERT

67

100-101

DUROBOR

ARCOROC BORMIOLI DUROBOR

Arcoroc Bormioli Durobor

68-69

Elite

39 40

102

70 71

Vigneron

103-105

Napoli 41 ARCOROC GEHARDE WIJNGLAZEN VERRES À VIN TREMPÉS Princesa 42 Elisa 43 Lineal 44 STÖLZLE Exquisit 45 Quatrophil 46 Weinland 47

106

LA ROCHÈRE

COCKTAIL Arcoroc

72-73 74-76

KARAFFEN/CARAFES

107-110

Durobor

INSPIRATION/CREATIVITY BOKALEN/BOCAUX

WARME DRANKEN BOISSON CHAUDES

111-113 114-115

INSPIRATION

116

MOSCOW MUGS

ARCOROC Warme dranken/boissons chaudes

77 78

DIVERSEN/DIVERS ASBAKKEN INOX CENDRIERS INOX ASBAKKEN VARIA CENDRIERS VARIA

New morning

TUMBLERS/GOBELETS CHEF & SOMMELIER Aska-Arpege

BORMIOLI Easy bar

117

79

118-119 120-123

48 49 50 51

COSY&TRENDY Isolate

SLAKOMMEN/SALADIERS

Lima

80

Primary Primarific

SERVIES/SERVICE

Vigo

147-148

Everyday Fundido Galloway Isabeau Ivanora Julietta Lithos Madrid Malibu Mercurio Mistura Mossa Naboo Napoli Oleada Limerick

167 168 169 170 171 172 173 174 175 176

C&T FOR PROFESSIONALS Adesso

124

Vigo Joy

149

Barista

125-126 127-129 130-131

COSY&TRENDY Antoinette

Buffet Round

150-151

Buffet SQ

Atilla

152 153

Circulo

132 133 134 137 138 139 140 141 142

Avalon

Copenhague Speckle

Labyrint-Spider black

Avantgarde

154-155

Dazzle Red

Begona

156 157

Festivo Futuro Hive Island Madera

135-136

Bistro

Blackstone Black Yoru

158-159

177-178

160 161 162 163 164 165 166

179 180

Chrome Green

Ciel Blanc Ciel Bleu Copernico Dolmen Eleonora

Mat White Privilege Terra Arena Terra Bleu

181-182

183 184 185 186

143-144

145 146

Twister

Oslo

Palissandro

187

Spazio Volare Waves

213 214 215

PASTABORDEN & BOWLS ASSIETTE PÂTES & BOWLS

Plato

188-189

246-248

Provence Green

190

249-253

FOODSHARING

Sapphire Sea Pearl Shovel Shoshu Sparkling Spirit Olive Splendido Stackable

191-192

216-218

MINH LONG: LY’S

193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209

254

DESSERT

219

COSTA VERDE: NORDIKA

KOFFIE- & THEEGLAZEN VERRES À CAFÉ ET À THÉ

255-256

ZENIX (ARCOROC) Intensity

220-221

257-258

LEISTEEN/ARDOISE

Tendency

222

OVENSCHOTELS/PLATS À FOUR Regás

OPAL (ARCOROC)

259 260

Stone

Brush

223-228

De Silva

Streetfood Festival

Restaurant Delft Restaurant Uni

229

Varia 500°

261-263 264-265

Streetfood Go Melamine

230-231

Laguna Azzurro

Valérie

232

Laguna Old Rose

266

TAJINES

233-235

ESSENTIALS

Laguna Verde Laguna Viola

267

TERRINES

236-238

APPETIZERS

Medusa Okinawa Vongola SPAL Glee Black

239-240

PRIKKERS/PIQUES

SOEPKOMMETJES

241-242

BOLS À SOUPE

210 211 212

243

STEAK

Plus

Rythm

244-245

PIZZA

BESTEK/COUVERTS

COSY&TRENDY Jasmine

AMEFA

BESTEK KOFFIE & THEE COUVERTS CAFÉ & THÉ Voluto

Amsterdam

268 269

284-285

Austin

293

ARCOROC Alabama

Baguette

270-271

286 287 288

STEAKBESTEK/COUVERTS STEAK Arcos

Cuba

272 273 274 275

294-295 296-297

Bora Vesca

Florence

Amefa

Haydn Jewel

Cosy&Trendy 298 KINDERBESTEK/COUVERTS ENFANTS Amefa 299

CHEF & SOMMELIER Diaz

Livia

276-277 278-279

289 290 291 292

Metropole Moderno

Ezzo

280 281 282

Kya

Oxford

Lazzo

Scandinave

ARCOS Toscana

283

BUFFET

300

303

305-306

MANDJES/PANIERS

ETAGÈRES/ÉTAGÈRES

BUFFET

301-302

ECOSY

BRANDPASTAS PÂTES COMBUSTIBLES

304

BAR

318

IJSEMMERS SEAUX À GLACE

DIENBLADEN/PLATEAUX Inox

FLAIR BAR

307-309

315

Kunststof/plastique

316-317

BARACCESSOIRES ACCESSOIRES DE BAR

310-314

TAFELACCESSOIRES/ACCESSOIRES DE TABLE

Frietpotjes/coupelles frites

337-338

Varia 332 KANDELAARS/CHANDELIERS 333-334 TAFELPRESENTATIE PRÉSENTATION DE TABLE Tafelpresentatie présentation de table 335-336

PEPER & ZOUT POIVRE & SEL Bisetti

Mini

339

319-328 329-330

KRATJES EN PALLETS CASIERS ET PALETTES

Varia

340-342

OLIE-AZIJN-PEPER-ZOUT HUILE-VINAIGRE-POIVRE-SEL Bisetti

331

KOFFIE & THEE/CAFÉ & THÉ

343

351-353

THERMOS COFFEE

THEEPOTTEN C&T THÉIÈRES C&T

BIALETTI

346 - 349

354-355

ALFI SCHENKKANNEN

FINUM

344-345

350

CARAFES

CHEMEX

BAMBOE & HOUT/BAMBOU & BOIS 356-359 POTTEN & PANNEN/POTS & POÊLES

KEUKENGEREI C&T ARTICLES DE CUISINE C&T KOOKPOTTEN/CASSEROLES BEKA Grande table

DIVERSEN/DIVERS SAUSPANNEN CASSEROLES

ZOUTSTENEN /

PIERRES DE SEL

360-362

377

370

PANNENKOEKENPANNEN CRÊPIERES

363

371

Chef

364-365

GODIN

372-374

PANNEN/POÊLES BEKA Grande table

MOSSELPOTTEN CASSEROLES À MOULES 375-376

366

Chef

367-368

Master

369

GASTRONORMBAKKEN/BACS GASTRONORM

INOX Varia

HERMETISCHE VERSHOUDDOZEN BOÎTES HERMÉTIQUES Polypropyleen/polypropylène 381-382

Polycarbonaat/polycarbonat

383-384

378-380

SNIJPLANKEN/PLANCHES À DÉCOUPER

ARCOS

385

C&T FOR PROFESSIONALS

386

MESSEN/COUTEAUX

ARCOS Kyoto

DUNSCHILLERS

SCHAREN/CISEAUX

405

ÉPLUCHEURS

387

400

MESSENMAGNETEN AIMANTS COUTEAUX

Universal

388-390

KAASMESSEN COUTEAUX FROMAGE Boska

406

Riviera Black Riviera White

391 392 393

401-402

Clasica

Arcos

403

2900

394-398

MESSENSLIJPERS

MOLENMESJES COUTEAUX MOULINS Herder

AIGUISEURS

404

399

KLEIN KEUKENMATERIAAL/PETITS USTENSILES DE CUISINE

DIVERSEN/DIVERS KLOPPERS/FOUETS

DECOREERTOOLS OUTILS DE DÉCORATION

DOSEERFLESSEN FLACONS VERSEUR

414

421-422

407

RASPEN/RÂPES

TRECHTERS/ENTONNOIRS

415

423

POLLEPELS/LOUCHES

408-409

TANGEN/PINCES

THERMOMETERS THERMOMÈTRES

416

SCHUIMSPANEN

424

PALLETMESSEN COUTEAUX PALETTE

ÉCUMOIRES

410

TIMERS/MINUTERIES

417

425

PANNENLIKKERS SPATULES EN CAOUTCHOUC 411 ZEVEN/TAMIS 412-413

VERGIETEN/PASSOIRES

KEUKENWEEGSCHALEN BALANCES DE CUISINE

418-419

426

SPATELS/SPATULES

420

MAATBEKERS-DOSEERLEPELS PICHETS GRADUÉS- PELLES MESURE 427-428

SLAZWIERDERS ESSOREUSES À SALADE

PÂTISSERIE Sif

430-435 436-437

429

Varia

AFVAL & SCHOONMAAK/DÉCHETS & NETTOYAGE

AFVAL/DÉCHET VUILBAKKEN POUBELLES

SCHOONMAAK/NETTOYAGE VAATWASKORVEN PANIERS DE LAVAGE

KEUKENHANDDOEKEN TORCHONS DE CUISINE

438-440

443

445

PEDAALEMMERS POUBELLES À PÉDALE

EMMERS/SEAUX

444

441-442

HORECA-ACCESSOIRES ACCESSOIRES CHR: SECURIT 446-451 DISPOSABLES

SERVETTEN/SERVIETTES 452-454 PAPIER C&T 455

TASTING: ARAVEN

HOUT/BOIS C&T

456

457

KAARSEN/BOUGIES

KAARSEN/BOUGIES Metallic

THEELICHTJES

TUINKAARSEN BOUGIES JARDIN

BOUGIES

458-459 460-461

463

466

Rustic

LOWBOY KAARSEN LOWBOY BOUGIES

SPITSKAARSEN CHANDELLES

464-465

462

OPBERGEN/RANGEMENT

TRANSPORTBAKKEN BACS DE TRANSPORT

BESTEKBAKKEN BACS À COUVERTS

467-469

470

GRILL SET

ESTE

SLIDE

TORNADO SAND

PALLISANDRO

M

STREETFOOD GO MELAMINE

PEPER & ZOUT C&T POIVRE & SEL C&T

DECOREERTOOLS OUTILS DE DÉCORATION

GLEE BLACK

SORGENTE

MAT WHITE

ELECTRA

CIEL BLEU

FIDO

CONCRETE & ACACIA

WEINLAND

SCANDINAVE

MISTURA

SWING

CHAMPAGNE

METROPOLE

SIF

SPECKLE WHITE

THEODORA GREY

MAT WHITE

SECURIT

UNIVERSAL

CABERNET

FLUID

SHOVEL

VAATWASKORVEN PANIERS DE LAVAGE

AQUARIA

ECOSY

SPLENDIDO

DESSERT C&T

A

PIZZA

LITHOS

ATILLA

ALABAMA

FRIETLEKBAKJE ÉGOUTTOIR FRITES

SIF

MISTRAL

CIEL BLEU

SECURIT

A

ETAGÈRES ÉTAGÈRES

SWING

BEGONA

MISTURA SIF

STONE

AURUM

TUINKAARSEN BOUGIES JARDIN

URBAN + ACACIA

DIAMOND

PROVENCE GREEN

COPENHAGUE SPECKLE

BLACK MAT

GALLOWAY

ESTE

BODEGA

LOUNGE

SECURIT

Y

REVEAL UP

Deze collectie getuigt op veel vlakken van de professionele expertise van Chef & Sommelier. Het bovengedeelte vermindert de geur en zure smaak van alcohol, de smallere kelk zorgt voor een betere concentratie van de aroma’s en de grote kamer verbetert de ontwikkeling ervan. Nog een voordeel is het extra breed oxidatieoppervlak. Daarnaast zijn de glazen hoogtransparant dankzij het Krysta materiaal en garanderen ze extra smaakbeleving door de Sheer Rim technologie.

Cette collection fait preuve, à plusiers égards, du savoir-faire professionnel de Chef & Sommelier. La cheminée réduit la perception d’alcool au nez et l’acidité en bouche, la paraison rétrécie assure une meilleure concentration des arômes et la chambre large favorise leur développement. Un autre atout, c’est la surface d’oxygénation extra large. En outre, les verres ont une transparence absolue grâce à la matière Krysta et ils garantissent une sensation gustative plus agréable grâce à la Sheer Rim technologie.

FLUTE FLÛTE

40 cl - set 6 J8743/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

45 cl - set 6 J8742/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

55 cl - set 6 J9014/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

TUMBLER

TUMBLER

30 cl - set 6 J9522/6

21 cl - set 6 J8907/6

40 cl - set 6 J9524/6

Barcode/Code Ean 0883314465617

Barcode/Code Ean 0883314465662

Barcode/Code Ean 0883314465686

Barcode/Code Ean 0883314471823

Barcode/Code Ean 0883314465570

Barcode/Code Ean 0883314471861

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Reveal up

17

OPEN UP Vervaardigd uit Krysta, een innovatieve glassoort die 3 bijzondere eigenschappen combineert: hoge schokbestendigheid, blijvende glans en perfecte transparantie. Opdat de wijn zacht zou kunnen vloeien, is de rand van deze wijnglazen ultrafijn. Hun specifieke vorm garandeert bovendien dat de aroma’s optimaal vrijkomen.

Fait en Krysta, un type de verre innovant qui combine 3 particularités: haute résistance, éclat perpétuel et transparence parfaite. Ces verres à vin sont munis d’un buvant ultrafin pour une dégustation plus agréable. Leur forme spécifique garantit en plus que les arômes se déploient parfaitement.

FLUTE FLÛTE

WIJNGLAS “SWEET” VERRE À VIN “SWEET”

WIJNGLAS “PRO TASTING” VERRE À VIN “PRO TASTING”

WIJNGLAS “ROUND” VERRE À VIN “ROUND”

WIJNGLAS “UNIVERSAL” VERRE À VIN “UNIVERSAL”

WIJNGLAS “SOFT” VERRE À VIN “SOFT”

20 cl - set 6 U1051/6

27 cl - set 6 U1009/6

32 cl - set 6 U1008/6

37 cl - set 6 U1010/6

40 cl - set 6 U1011/6

47 cl - set 6 U1012

Barcode/Code Ean 0026102878514

Barcode/Code Ean 0026102878569

Barcode/Code Ean 0026102293355

Barcode/Code Ean 0026102878521

Barcode/Code Ean 0026102879238

Barcode/Code Ean 0026102900840

WIJNGLAS “TANNIC” VERRE À VIN “TANNIC”

55 cl - set 6 U1013/6

Barcode/Code Ean 0026102878545

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Open up

18

AROM’UP Arom’Up bevordert de ontwikkeling van weinig of niet houterige, bloemige en fruitige wijnaromas, dankzij de kamer die de helft van de kelk inneemt. De grote zuurstofoppervlakte garandeert een perfecte ontwikkeling van aroma’s en het bovenste deel van de kelk is smaller voor een betere concentratie. De degustatie zal beter zijn dan de verwachtingen door de finesse van de drinkrand.

Arom’Up favorise le développement des arômes de vins peu ou pas boisés, floraux et fruités, grâce à la chambre qui occupe la moitié de la paraison. La large surface d’oxygénation garantit une naissance parfaite des arômes et la cheminée est rétrécie pour une meilleure concentration. La dégustation sera supérieure aux attentes par la finesse du buvant.

FLUTE “FLORAL” FLÛTE “FLORAL”

25 cl - set 6 J9199/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS “FRUITY” VERRE À VIN “FRUITY”

WIJNGLAS “FRUITY” VERRE À VIN “FRUITY”

60 cl - set 6 J9200/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

21 cl - set 6 U1951/6

35 cl - set 6 U1902/6

43 cl - set 6 U1901/6

Barcode/Code Ean 0883314194432

Barcode/Code Ean 0883314467734

Barcode/Code Ean 0883314105667

Barcode/Code Ean 0883314119510

Barcode/Code Ean 0883314467758

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Arom’Up

19

MACARON

Vervaardigd uit Krysta™, gekenmerkt door een hoge weerstand, glans, transparantie en mooie klank. Met fijnproeversnaam en opvallende vorm. De kracht van de wijn wordt versterkt door het dubbele spel van bolle en holle contouren.

Fait en Krysta™, caractérisé par une haute résistance, éclat, transparence et par une belle sonorité. Avec un nom gourmand et une silhouette surprenante. Les formes renforcent la puissance des vins par un double jeu de fermeture et d’ouverture.

60 cl - set 6 L9414 WIJNGLAS VERRE À VIN

GLAS VERRE

2 L N1010A KARAF CARAFE

40 cl - set 6 L9267 WIJNGLAS VERRE À VIN

FLUTE FLÛTE

50 cl - set 6 L9412 WIJNGLAS VERRE À VIN

30 cl - set 6 L9348

40 cl - set 6 N0834

Barcode/Code Ean 0883314586831

Barcode/Code Ean 0883314586770

Barcode/Code Ean 0883314586817

Barcode/Code Ean 0883314605150

Barcode/Code Ean 0883314606744

Barcode/Code Ean 0883314586794

FASCINATION

40 cl - set 6 N6380 WIJNGLAS VERRE À VIN

FLUTE FLÛTE

50 cl - set 6 N6383 WIJNGLAS VERRE À VIN

60 cl - set 6 N6385 WIJNGLAS VERRE À VIN

30 cl - set 6 N6386

Barcode/Code Ean 0883314665543

Barcode/Code Ean 0883314665468

Barcode/Code Ean 0883314665529

Barcode/Code Ean 0883314665499

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Macaron

20

GRAND CÉPAGES Hout-, fruit- en bloemenaroma’s komen zeer goed vrij in de Grand Cépages. Deze wijnglazen zijn vervaardigd uit Krysta en combineren 3 voordelen: ze zijn ultratransparant en hebben een verhoogde schok- en vaatwasbestendigheid.

Les arômes boisés, fruités et floraux prennent de l’ampleur dans les Grand Cépages. Fabriqués en Krysta, ces verres à vin combinent 3 atouts: résistances aux chocs et au lave-vaisselle accrues et une transparence parfaite.

FLUTE FLÛTE

FLUTE FLÛTE

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

Ø 7 x H 20,4 cm - 19 cl J9198

Ø 7 x H 23,5 cm - 24 cl E6250/6

Ø 8,7 x H 18 cm - 25 cl J9088

Ø 8,5 x H 21 cm - 35 cl G0935

8 x H 10,9 cm - 47 cl E6101/6

Ø 10,1 x H 23,8 cm - 62 cl E6245/6

Barcode/Code Ean 0883314467703

Barcode/Code Ean 0883314097030

Barcode/Code Ean 0883314466614

Barcode/Code Ean 0000000059480

Barcode/Code Ean 0883314094503

Barcode/Code Ean 0883314096989

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Grand cépages

21

CABERNET Deze collectie combineert de geavanceerde Krysta en Sheer Rim technologie voor een optimale perceptie van wijn. De vorm van de glazen garandeert bovendien een perfecte concentratie van aroma’s en door de finesse onderaan de kelk is er geen vergrootglaseffect.

Cette collection combine les technologies avancées Krysta et Sheer Rim pour une dégustation parfaite du vin. La forme des verres garantit en plus une concentration parfaite des arômes et grâce à la finesse au bas du calice, il n’y a pas d’effet de loupe.

TULIP

YOUNG WINES

WIJNGLAS VERRE À VIN 47 cl - set 6 E2790/6

WIJNGLAS VERRE À VIN 58 cl - set 6 E2789/6

FLUTE FLÛTE

FLUTE FLÛTE

35 cl - set 6 E2788/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

12 cl - set 6 14798/6 PORTOGLAS VERRE PORTO Barcode/Code Ean 0026102980217

16 cl - set 6 46685/6

24 cl - set 6 D0796/6

Barcode/Code Ean 0026102466070

Barcode/Code Ean 0026102879191

Barcode/Code Ean 0883314050257

Barcode/Code Ean 0883314050271

Barcode/Code Ean 0883314050264

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN 35 cl - set 6 46973/6

19 cl - set 6 53468/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN 25 cl - set 6 46978/6

47 cl - set 6 46961/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

58 cl - set 6 46888/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

35 cl J4587

Barcode/Code Ean 0026102469798

Barcode/Code Ean 0883314526875

Barcode/Code Ean 0026102469774

Barcode/Code Ean 0026102469668

Barcode/Code Ean 0026102469514

Barcode/Code Ean 0026102534694

BALLON

WIJNGLAS VERRE À VIN 47 cl - set 6 47017/6

WIJNGLAS VERRE À VIN 58 cl - set 6 47026/6

75 cl - set 6 D0795/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

35 cl - set 6 47019A WIJNGLAS VERRE À VIN

Barcode/Code Ean 0026102470213

Barcode/Code Ean 0026102470183

Barcode/Code Ean 0026102470275

Barcode/Code Ean 0026102879184

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Cabernet

22

SUPREME

ABONDANT

47 cl - set 6 FJ036 WIJNGLAS VERRE À VIN

50 cl - set 6 FJ038 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN 70 cl - set 6 46981/6 Barcode/Code Ean 0026102469941

70 cl - set 6 FJ037 WIJNGLAS VERRE À VIN

Barcode/Code Ean 0026102879184

Barcode/Code Ean 0883314505016

Barcode/Code Ean 0026102469514

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Cabernet

23

SENSATION EXALT Vervaardigd uit Krysta die complete transparantie, eindeloze glans en hoge schokbestendigheid garandeert. Bovendien voorzien van een extreem fijne rand voor een aangenamere degustatie. Andere professionele kenmerken: afgeronde kelk, finesse onderaan de kelk, lange steel en platte bodem voor meer stabiliteit.

Fait en Krysta qui garantit une transparence absolue, un éclat perpétuel et une haute résistance. En plus muni d’un buvant extrêmement fin pour une dégustation plus agréable. Autres caractéristiques professionnelles: haut de paraison arrondi, finesse au bas du calice, jambe étirée et cuvette plate pour plus de stabilité.

FLUTE FLÛTE

20 cl - set 6 E7698/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

25 cl - set 6 E7697/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

31 cl - set 6 E7696/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

41 cl E7695

19 cl - set 6 E7700/6

Barcode/Code Ean 883314340075

Barcode/Code Ean 0883314118568

Barcode/Code Ean 0883314118551

Barcode/Code Ean 0883314118544

Barcode/Code Ean 0883314118537

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Sensation exalt

24

ARTE Arte beschikt over een glanzende schijn dankzij de materie Star Glass, over een versterkte voet dankzij de XLT-technologie, over een lichtheid dankzij een betere verdeling van het glas en over een zeer fijne drinkrand dankzij lasercutting. Het zijn glazen met een unieke stijl die zorgen voor een niet- alledaagse elegantie aan tafel.

Arte dispose d’un éclat brillant grâce à la matière Star Glass, d’un pied renforcé grâce à la technologie XLT, d’une légèreté grâce à une meilleure distribution du verre et d’un buvant très fin grâce à la découpe laser. Ce sont des verres d’un style unique qui confèrent une élégance non conventionnelle à la table.

FLUTE FLÛTE

22 cl - set 6 365784-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN

38 cl - set 6 365783-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN

46 cl - set 6 365782-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN

57 cl - set 6 365781-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN

65,5 cl - set 6 365780-G42 WIJNGLAS VERRE À VIN Barcode/Code Ean 8004360081152

32 cl - set 6 365785-G42

Barcode/Code Ean 8004360081206

Barcode/Code Ean 8004360081190

Barcode/Code Ean 8004360081183

Barcode/Code Ean 8004360081176

Barcode/Code Ean 8004360081169

TUMBLER

TUMBLER

9 cl - set 6 387592-G21 Barcode/Code Ean 8004360081244

38 cl - set 6 365786-G13 Barcode/Code Ean 8004360081213

Horecacollecties - Collections CHR · Arte

25

UNO Een luxueuze collectie voor de meest veeleisende restaurants en hotels. Ongeëvenaarde zuiverheid en helderheid, in een nog elegantere lijn om de kleur van wijn beter te kunnen beoordelen. De bestendigheid van de steel tegen de meest voorkomende oorzaken van breuk zoals afwassen, draaibewegingen en dagelijks gebruik wordt gegarandeerd. De kwaliteit na de behandeling blijft dezelfde gedurende de volledige levensduur van het product.

Une collection haut de gamme pour les restaurants et hôtels les plus exigeants. Verre cristallin d’une pureté et d’une transparence inégalées, pour un service encore plus élégant et pour mieux apprécier la couleur des vins. Garantie de résistance de la jambe aux causes les plus fréquentes de rupture (lavages, torsions, usage quotidien). Le traitement reçu lors de la fabrication garantie la qualtié du produit pendant toute sa durée de vie.

FLUTE FLÛTE

38 cl - set 6 365730-G42 WIJNGLAS VERRE À VIN

47 cl - set 6 365720-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN

55 cl - set 6 365710-G42 WIJNGLAS VERRE À VIN

64 cl - set 6 365700-G42 WIJNGLAS VERRE À VIN

TUMBLER

28 cl - set 6 365740-G42

34 cl - set 6 365756-G21

Barcode/Code Ean 8004360075199

Barcode/Code Ean 8004360075182

Barcode/Code Ean 8004360075175

Barcode/Code Ean 8004360075168

Barcode/Code Ean 8004360075151

Barcode/Code Ean 8004360080773

LONGDRINK

TUMBLER

41 cl - set 6 365757-G21 Barcode/Code Ean 8004360080780

44 cl - set 6 365750-G21 Barcode/Code Ean 8004360075205

Horecacollecties - Collections CHR · Uno

26

TRE SENSI Een luxueuze collectie voor de meest veeleisende restaurants en hotels. Ongeëvenaarde zuiverheid en helderheid, in een nog elegantere lijn om de kleur van wijn beter te kunnen beoordelen. De bestendigheid van de steel tegen de meest voorkomende oorzaken van breuk zoals afwassen, draaibewegingen en dagelijks gebruik wordt gegarandeerd. De kwaliteit na de behandeling blijft dezelfde gedurende de volledige levensduur van het product.

Une collection haut de gamme pour les restaurants et hôtels les plus exigeants. Verre cristallin d’une pureté et d’une transparence inégalées, pour un service encore plus élégant et pour apprécier au mieux la couleur des vins. Garantie de résistance de la jambe aux causes les plus fréquentes de rupture (lavages, torsions, usage quotidien). Le traitement réçu lors de la fabrication garantie la qualité du produit pendant toute sa durée de vie.

21,5 cl - set 6 365746-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN Barcode/Code Ean 8004360080858

30 cl - set 6 365744-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN

43 cl - set 6 365743-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN

55 cl - set 6 365742-G21 WIJNGLAS VERRE À VIN

Barcode/Code Ean 8004360077827

Barcode/Code Ean 8004360077810

Barcode/Code Ean 8004360077803

Horecacollecties - Collections CHR · Tre sensi

27

MAGNIFIQUE

Een slank silhouet en brede kelkhoeken om er trendier dan trendy uit te zien. Magnifique is idaal voor restaurants en trendy wijnbars.

Silhouette élancée, paraisons généreuses diablement tendance. Magnifique est idéale en restaurant ou en bar à vin tendance.

25 cl - set 6 L9393 WIJNGLAS VERRE À VIN

35 cl - set 6 L9396 WIJNGLAS VERRE À VIN

47 cl - set 6 L9398 WIJNGLAS VERRE À VIN

55 cl - set 6 L9399 WIJNGLAS VERRE À VIN

Barcode/Code Ean 0883314586473

Barcode/Code Ean 0883314586459

Barcode/Code Ean 0883314586480

Barcode/Code Ean 0883314586497

Horecacollecties - Collections CHR · Magnifique

28

ELEGANCE

Elegance is een pure, eenvoudige collectie. De modellen brengen tijdloze verfijning op tafel in elk type horecazaak.

Elegance est une collection pure et simple. Les modèles apportent du raffinement intemporel aux tables dans tout type d’établissement CHR.

10 cl 56626 FLUTE FLÛTE

LIKEURGLAS VERRE À LIQUEUR

FLUTE FLÛTE

FLUTE FLÛTE

COUPE

WIJNGLAS VERRE À VIN

17 cl - set 12 37298/12 Barcode/Code Ean 0026102763315

6,5 cl 37264

13 cl - set 12 56416/12 Barcode/Code Ean 0026102763322

16 cl - set 12 37652/12 Barcode/Code Ean 0026102763292

14,5 cl - set 12 37249/12 Barcode/Code Ean 0026102763124

Barcode/Code Ean 0000000012232

Barcode/Code Ean 0000000015684

TUMBLER

WIJNGLAS VERRE À VIN

19 cl - set 48 73077 WIJNGLAS VERRE À VIN

19 cl - set 12 37413/12 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

31 cl - set 6 50143/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

28 cl 49352

24,5 cl - set 48 73056 Barcode/Code Ean 0026102730560

24,5 cl - set 12 37405/12 Barcode/Code Ean 0026102763285

Barcode/Code Ean 0026102763131

Barcode/Code Ean 0026102730775

Barcode/Code Ean 0026102763278

Barcode/Code Ean 0000000014137

Horecacollecties - Collections CHR · Elegance

29

SAVOIE

Een assortiment ongeharde glazen van Arcoroc, ontworpen voor wijn, schuimwijn en porto. Stijlvolle eenvoudige vormen, perfect voor gebruik op de dagelijkse tafel.

Un assortiment de verres non trempés d’Arcoroc, conçus pour les vins, vins mousseux et porto. Des formes belles et simples, parfaites pour l’utilisation à la table quotidienne.

FLUTE FLÛTE

FLUTE FLÛTE

15 cl - set 12 27794/12 WIJNGLAS VERRE À VIN

19 cl - set 12 27786/12 WIJNGLAS VERRE À VIN

19 cl - set 12 02363 WIJNGLAS VERRE À VIN

24 cl - set 12 02362 WIJNGLAS VERRE À VIN

17 cl - set 12 02289 Barcode/Code Ean 0026102022894

17 cl - set 12 27810/12 Barcode/Code Ean 0026102761410

Barcode/Code Ean 0026102762219

Barcode/Code Ean 0026102760314

Barcode/Code Ean 0026102023631

Barcode/Code Ean 0026102023624

35 cl - set 6 50463 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

12 cl - set 12 27802/12 PORTOGLAS VERRE PORTO Barcode/Code Ean 0026102278024

24,5 cl - set 12 27778/12 Barcode/Code Ean 0026102761403

Barcode/Code Ean 0026102504635

Horecacollecties - Collections CHR · Savoie

30

BALLON

De Ballon collectie maakt al lange tijd deel uit van het Arcoroc assortiment. Het is haar basisvorm die zorgt voor haar succes. Gebruik de glazen voor wijn, likeur, champagne en dessert.

La collection Ballon est un incontournable de l’assortiment d’Arcoroc déjà depuis longtemps. C’est sa forme de base qui fait son succès. Utilisez les verres pour vins, liqueurs, champagnes et desserts.

COUPE

PORTO GLAS VERRE PORTO

WIJNGLAS VERRE À VIN

16 cl - set 12 71694/12 WIJNGLAS VERRE À VIN

19 cl - set 12 11052-12 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

13 cl 11945

10 cl 08876

12 cl 71695

25 cl 11937

Barcode/Code Ean 0000000031516

Barcode/Code Ean 0000000034999

Barcode/Code Ean 0000000018463

Barcode/Code Ean 0026102716946

Barcode/Code Ean 0026102716939

Barcode/Code Ean 0000000005944

WIJNGLAS MET MAATSTREEP VERRE À VIN AVEC JAUGE

BALLON FLUTE BALLON FLÛTE

BALLON

BALLON

BALLON

BALLON

25 cl 40357

17 cl 25626

19 cl - set 12 07973 Barcode/Code Ean 0026102944295

19 cl - set 48 73133 Barcode/Code Ean 0026102731338

25 cl - set 12 08189 Barcode/Code Ean 0026102944301

25 cl - set 48 73100 Barcode/Code Ean 0026102731000

Barcode/Code Ean 0000000032339

Barcode/Code Ean 0000000010962

Horecacollecties - Collections CHR · Ballon

31

MINERAL

De Mineral collectie is voorzien van een zeer fijne drinkrand, wat de drankconsumptie en het gevoel tegen de lippen verbetert. De vorm van de flûte garandeert een fijne en regelmatige pareling, wat een streling voor het oog alsook voor de papillen is.

La collection Mineral est munie d’un bord très fin, ce qui améliore la consommation des boissons et le contact aux lèvres. La forme de la flûte garantit une effervescence fine et régulière, ce qui est un plaisir pour les yeux ainsi que pour les papilles.

FLUTE FLÛTE

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

16 cl - set 6 H2090/6

27 cl H2010

35 cl H2007

45 cl H2006

58 cl H2091

Barcode/Code Ean 0883314295566

Barcode/Code Ean 0000000058865

Barcode/Code Ean 0000000058872

Barcode/Code Ean 0000000058827

Barcode/Code Ean 0000000058803

Horecacollecties - Collections CHR · Mineral

32

VINA

De moderne en ronde Vina reeks past perfect in elk decor en laat wijnen tot hun recht komen. De gedurfdere Dolce Vina is gericht op hippe restaurants met een “vintage” thema. De hoekige vormen van de Vina Juliette reeks stralen vooral stijl en klasse uit.

La collection moderne et ronde Vina est parfaite pour chaque décor et est tout à fait au service des vins. La Dolce Vina, plus osée, est orientée vers des restaurants branchés avec un thème « vintage ». Les formes angulaires de la collection Vina Juliette projettent surtout du style et de la classe.

26 cl - set 6 L1967/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

FLUTE FLÛTE

48 cl - set 6 L1348/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

36 cl - set 6 L1349/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

58 cl - set 6 L3605 WIJNGLAS VERRE À VIN

COCKTAILGLAS VERRE À COCKTAIL

70 cl - set 6 N2760

16 cl - set 6 L1351/6

Barcode/Code Ean 0883314493474

Barcode/Code Ean 0883314493481

Barcode/Code Ean 0883314499377

Barcode/Code Ean 0883314493467

Barcode/Code Ean 0883314517613

Barcode/Code Ean 0000000094337

DOLCE VINA

FLUTE FLÛTE

36 cl - set 6 N5199 WIJNGLAS VERRE À VIN

TUMBLER

TUMBLER

48 cl - set 6 N6668 WIJNGLAS VERRE À VIN

50 cl - set 6 N6667 WIJNGLAS VERRE À VIN

22,5 cl - set 6 N6669 Barcode/Code Ean 0883314668803

34 cl - set 6 L1347/6

36 cl - set 6 L1346/6

Barcode/Code Ean 0883314665970

Barcode/Code Ean 0883314493450

Barcode/Code Ean 0883314493443

Barcode/Code Ean 0883314668797

Barcode/Code Ean 0883314668780

MARTINIGLAS VERRE À MARTINI

COCKTAILGLAS VERRE À COCKTAIL

TUMBLER

TUMBLER

70 cl - set 6 N6673

21 cl - set 6 N6672

35 cl - set 6 N6671

36 cl - set 6 N6670

Barcode/Code Ean 0883314668841

Barcode/Code Ean 0883314668834

Barcode/Code Ean 0883314668827

Barcode/Code Ean 0883314668810

Horecacollecties - Collections CHR · Vina

33

VINA JULIETTE

FLUTE FLÛTE

30 cl - set 6 N5163 WIJNGLAS VERRE À VIN

40 cl - set 6 N4907 WIJNGLAS VERRE À VIN

50 cl - set 6 N5993 WIJNGLAS VERRE À VIN

TUMBLER

TUMBLER

35 cl - set 6 N5995

23 cl - set 6 N5082

40 cl - set 6 N5994 Barcode/Code Ean 0883314661422

Barcode/Code Ean 0883314661439

Barcode/Code Ean 0883314661392

Barcode/Code Ean 0883314661415

Barcode/Code Ean 0883314661408

Barcode/Code Ean 0883314661385

Horecacollecties - Collections CHR · Vina

34

AMELIA

Deze bekers kunnen tegen een stootje. Het gehard glas is tot vijf keer sterker dan een artikel dat niet speciaal behandeld werd, wat de levensduur 10 tot 50 maal verlengd. De korte voet is stijlvol en handig, want hij zorgt ervoor dat de glazen makkelijk stapelbaar zijn.

Ces gobelets sont très solides. Un verre trempé est jusqu’à cinq fois plus résistant qu’un article non trempé, ce qui augmente sa durée de vie de 10 à 50 fois. Le pied bas est élégant et pratique, car il permet d’empiler facilement les verres.

GLAS OP VOET VERRE À PIED

19 cl - set 12 75189/12 GLAS OP VOET VERRE À PIED Barcode/Code Ean 0026102751893

GLAS OP VOET VERRE À PIED

GLAS OP VOET VERRE À PIED

16 cl 75187

25 cl 75191

32 cl 76126

Barcode/Code Ean 0000000031769

Barcode/Code Ean 0000000018685

Barcode/Code Ean 0000000018845

Horecacollecties - Collections CHR · Amelia

35

AURUM

Hoogtransparante glazen met elegante en symmetrische getrokken steel. Laser gesneden randen zijn nog dunner en preciezer. Een betere verdeling van gesmolten glas betekent nog minder gewicht.

Des verres de haute transparence aux jambes étirées, élancées et symétriques. Bords encore plus fins et découpe laser encore plus précise. Extrême légèreté et meilleure distribution du verre.

FLUTE FLÛTE

35 cl - set 6 180820-B65 WIJNGLAS VERRE À VIN

43 cl - set 6 180831-B65 WIJNGLAS VERRE À VIN

52 cl - set 6 180840-B65 WIJNGLAS VERRE À VIN

TUMBLER

KARAF CARAFE

23 cl - set 6 180811-BF9

37 cl - set 6 180800-B65

150 cl - set 6 180860 Barcode/Code Ean 8004360039139

Barcode/Code Ean 8004360037159

Barcode/Code Ean 8004360037166

Barcode/Code Ean 8004360037173

Barcode/Code Ean 8004360037180

Barcode/Code Ean 8004360037142

Horecacollecties - Collections CHR · Aurum

36

ELECTRA

De Electra collectie is vervaardigd uit Star Glass van ultraheldere kwaliteit. Het materiaal is vergelijkbaar met kristal, maar lichter en puurder. De glazen zijn bovendien voorzien van een fijne rand die de degustatie verbetert.

La collection Electra est faite en Star Glass d’une qualité ultra-transparente. La matière est comparable au cristal, mais plus légère et pure. Les verres sont en plus dotés d’un bord fin qui améliore la dégustation.

FLUTE FLÛTE

19 cl - set 6 129340-B32 WIJNGLAS VERRE À VIN

35 cl - set 6 192341-B32 WIJNGLAS VERRE À VIN

44 cl - set 6 192200-B32 WIJNGLAS VERRE À VIN

55 cl - set 6 192210-B32 WIJNGLAS VERRE À VIN

65 cl - set 6 192342-B32 WIJNGLAS VERRE À VIN

23 cl - set 6 192343-B32

Barcode/Code Ean 8004360062670

Barcode/Code Ean 8004360062649

Barcode/Code Ean 8004360062656

Barcode/Code Ean 8004360062731

Barcode/Code Ean 8004360062748

Barcode/Code Ean 8004360062663

TUMBLER

TUMBLER

38 cl - set 6 192344-B32

39 cl - set 6 192345-B32

Barcode/Code Ean 8004360062687

Barcode/Code Ean 8004360062694

Horecacollecties - Collections CHR · Electra

37

FIORE

Fiore bestaat uit verschillende elegante barglazen: flûtes, bierglazen en wijntumblers. De getrokken stelen van de voetglazen garanderen dat er geen zwakke plekken zijn. Dit verhoogt de duurzaamheid en maakt de vormen slanker en harmonieuzer.

Fiore se compose de différents verres de bar élégants: flûtes, verres à bière et gobelets vin. Les jambes des verres à pied sont étirées, ce qui garantit l’absence de fissures, augmente ainsi la durabilité et rend les formes plus élancées et harmonieuses.

FLUTTINO

FLUTE FLÛTE

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

33 cl - set 12 129070-MN5 WIJNGLAS VERRE À VIN Barcode/Code Ean 8004360047783

TUMBLER

24,5 cl 129030

19 cl 129040

11 cl - set 12 129060-MN5 Barcode/Code Ean 8004360046731

17,5 cl - set 12 129050 Barcode/Code Ean 8004360989267

30 cl - set 12 134710MN5 Barcode/Code Ean 8004360047776

Barcode/Code Ean 8004360046724

Barcode/Code Ean 8004360046717

Horecacollecties - Collections CHR · Fiore

38

ELITE

Elite, une collection pour les vins et les spiritueux de la gamme classique de Durobor. Des verres essentiels, adaptés à un usage professionnel grâce à leur qualité et solidité aux chocs.

Elite, een collectie voor wijn en sterke dranken van het klassieke Durobor gamma. Essentiële glazen, geschikt voor professioneel gebruik dankzij hun kwaliteit en bestendigheid tegen schokken.

PORTOGLAS VERRE À PORTO

20 cl - set 6 914/20 WIJNGLAS VERRE À VIN

24 cl - set 6 914/24 WIJNGLAS VERRE À VIN

COGNACGLAS VERRE À COGNAC

13 cl - set 6 971/13

26 cl - set 6 914/26

Barcode/Code Ean 5410808652007

Barcode/Code Ean 5410808650560

Barcode/Code Ean 5410808650577

Barcode/Code Ean 5410808650584

Horecacollecties - Collections CHR · Elite

39

VIGNERON

In Vigneron kan witte, rode en rosé wijn gedegusteerd worden. De glazen verenigen onberispelijke kwaliteit met een eenvoudige vorm. Ze passen bij de traditioneel gedekte tafel.

Vigneron permet de déguster le vin blanc, rouge et rosé. Les verres allient qualité irréprochable et simplicité de forme. Ils sont conformes à l’art de la table traditionnelle.

22 cl - set 6 1922/22 WIJNGLAS VERRE À VIN

27 cl - set 6 1922/26 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS MET MAATSTREEP VERRE À VIN AVEC JAUGE

30 cl - set 6 1922/30 WIJNGLAS VERRE À VIN

38 cl - set 6 1922/38 WIJNGLAS VERRE À VIN

22 cl - set 6 33220

Barcode/Code Ean 5410808650607

Barcode/Code Ean 5410808650614

Barcode/Code Ean 5410808101291

Barcode/Code Ean 5410808650621

Barcode/Code Ean 5410808650638

Horecacollecties - Collections CHR · Vigneron

40

NAPOLI

De Napoli collectie biedt u elegant, robuust glaswerk voor wijn en champagne. Het kleinste wijnglas wordt gebruikt voor desserten zoals bijvoorbeeld creaties in verschillende laagjes.

La collection Napoli vous propose de la verrerie élégante et robuste pour le vin et le champagne. Le plus petit verre à vin s’utilise même pour les desserts comme par exemple les créations multi-couches.

24 cl - set 12 951/24 WIJNGLAS VERRE À VIN Barcode/Code Ean 5410808626206

PORTO / SHERRY GLAS VERRE PORTO / SHERRY

LIKEURGLAS VERRE LIQUEUR

FLUTE FLÛTE

FLUTE FLÛTE

18 cl - set 12 951/18 WIJNGLAS VERRE À VIN

17 cl - set 12 951/17

5 cl - set 12 951/05

15 cl - set 12 951/15 Barcode/Code Ean 5410808626169

12 cl - set 12 951/12 Barcode/Code Ean 5410808626152

Barcode/Code Ean 5410808635666

Barcode/Code Ean 5410808626176

Barcode/Code Ean 5410808626244

30 cl - set 12 951/30 BIERGLAS VERRE À BIERE Barcode/Code Ean 5410808626367

Horecacollecties - Collections CHR · Napoli

41

PRINCESA

Geharde glazen met zachte lijnen. De modellen drukken de elegantie van een prinses uit. Er zijn geen zwakke punten, aangezien het glas ééndelig is. Voorzien van een robuuste voet en een vlakke basis.

Des verres trempés aux lignes douces. Les modèles sont une expression de l’élégance d’une princesse. Il n’y a pas de points faibles, puisque le verre est fait en une pièce. Doté d’un pied robuste et d’une base plate.

15 cl J4166 FLUTE FLÛTE

14 cl - set 6 J4164 WIJNGLAS VERRE À VIN

19 cl - set 6 J4161/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

23 cl - set 6 J4160/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

31 cl J4157

42 cl J4155

Barcode/Code Ean 0883314419986

Barcode/Code Ean 0883314419962

Barcode/Code Ean 0883314419948

Barcode/Code Ean 0883314419924

Barcode/Code Ean 0000000081931

Barcode/Code Ean 0000000083041

COCKTAIL

WHISKY TUMBLER

WHISKY TUMBLER

TUMBLER

TUMBLER

TUMBLER

17 cl 79921

23 cl J4169

31 cl J4168

17 cl 42438

23 cl 42439

28 cl 42440

Barcode/Code Ean 0000000031493

Barcode/Code Ean 0000000084598

Barcode/Code Ean 0000000088787

Barcode/Code Ean 0000000089654

Barcode/Code Ean 0000000034722

Barcode/Code Ean 0000000061841

Horecacollecties - Collections CHR · Princesa

42

ELISA

Deze glazen hebben door de “fully tempered” behandeling een uitstekende weerstand tegen mechanische en thermische schokken.

Ces verres ont, grâce au traitement “fully tempered”, une excellente résistance aux chocs mécaniques et thermiques.

TUMBLER

TUMBLER

TUMBLER

17 cl J4746 FLUTE FLÛTE

30 cl - set 6 J4728 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

19 cl 27754

23 cl J4591

23 cl J4730

24 cl 27746

Barcode/Code Ean 0000000083942

Barcode/Code Ean 0000000071918

Barcode/Code Ean 0883314419863

Barcode/Code Ean 0026102277553

Barcode/Code Ean 0000000077446

Barcode/Code Ean 0000000061636

TUMBLER

35 cl J4724

Barcode/Code Ean 0000000087285

Horecacollecties - Collections CHR · Elisa

43

LINEAL

Collectie van geharde glazen met hoekige vorm, dus hedendaags. Lineal is ontworpen om vooral aan het karakter van restaurants en middenklassebars te beantwoorden.

Collection de verres trempés d’une forme angulaire, donc contemporaine. Lineal est conçu pour répondre surtout au caractère des restaurants et bars de milieu de gamme.

16 cl C3569 FLUTE FLÛTE

19 cl - set 6 C3571/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

25 cl - set 6 C3572/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

31 cl - set 6 C3570/6 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS VERRE À VIN

45 cl C9515

Barcode/Code Ean 0000000032988

Barcode/Code Ean 0026102801970

Barcode/Code Ean 0026102801987

Barcode/Code Ean 0026102801963

Barcode/Code Ean 0000000089623

Horecacollecties - Collections CHR · Lineal

44

EXQUISIT

De getrokken voet geeft aan de Exquisit glazen stabiliteit en schoonheid. De glazen zijn enorm sterk, dus ideaal voor het gebruik in gastronomie en hotels. De combinatie van een korte voet met de kelk met zachte contouren geeft aan elk glas een harmonieuze stijl.

Le pied étiré confère aux verres Exquisit de la solidité et de l’esthétique. Les verres sont extrêmement résistants, donc idéals pour un usage dans la gastronomie et les hôtels. La combinaison du pied court avec le calice aux contours doux donne à chaque verre un style harmonieux.

42 cl - set 6 1470003 UNIVERSAL UNIVERSEL

FLUTE FLÛTE

35 cl - set 6 1470002 WIJNGLAS VERRE À VIN

48 cl - set 6 1470001 WIJNGLAS VERRE À VIN

WIJNGLAS BURGUNDY VERRE À VIN BURGUNDY

WHISKEY

26,5 cl - set 6 1470029 Barcode/Code Ean 4012632220110

65 cl - set 6 1470000

32 cl - set 6 3510016

Barcode/Code Ean 4012632220165

Barcode/Code Ean 4012632220141

Barcode/Code Ean 4012632220134

Barcode/Code Ean 4012632220080

Barcode/Code Ean 4012632220158

LONGDRINK

36 cl - set 6 3510013

Barcode/Code Ean 4012632220127

Horecacollecties - Collections CHR · Exquisit

45

QUATROPHIL

De Quatrophil collectie is extravagant. Het typerende formaat en de lage volle taille karakteriseren de glazen. Hun enorm lange en getrokken voet accentueren de extravagantie en de elegantie. Het professionele design en de zeer sterke kwaliteit garanderen een optimale prestatie en een sterke appreciatie van de wijnen.

La collection Quatrophil est extravagante. Le format distinctif et la taille profonde caractérisent les verres. Leur pied particulièrement long filigrané et étiré accentue l’extravagance et l’élégance. Le design professionnel et la qualité très résistante garantissent une performance optimale et une forte appréciation de vins.

FLUTE FLÛTE

40 cl - set 6 2310003 WIJNGLAS VERRE À VIN

56 cl - set 6 2310001 WIJNGLAS VERRE À VIN

WHISKEY

LONGDRINK

29 cl - set 6 2310029

37 cl - set 6 3580015

39 cl - set 6 3580012

Barcode/Code Ean 4012632220011

Barcode/Code Ean 4012632220035

Barcode/Code Ean 4012632220042

Barcode/Code Ean 4012632220028

Barcode/Code Ean 4012632196613

Horecacollecties - Collections CHR · Quatrophil

46

WEINLAND

Weinland is een collectie met een hoge duurzaamheid en een uitstekende kwaliteit. Dankzij de klassieke vorm zijn de wijnglazen geschikt voor universeel gebruik. De voet is kort, waardoor hij optimaal gehanteerd kan worden.

Weinland est une collection avec une grande durabilité et une excellente qualité. Grâce à la forme classique, les verres à vin conviennent pour un usage universel. Le pied est court, ce qui permet une maniement optimale.

FLUTE FLÛTE

29 cl - set 6 1000003 WIJNGLAS VERRE À VIN

35 cl - set 6 1000002 WIJNGLAS VERRE À VIN

20 cl - set 6 1000007

Barcode/Code Ean 4012632104434

Barcode/Code Ean 4012632108548

Barcode/Code Ean 4012632108555

Horecacollecties - Collections CHR · Weinland

47

ASKA-ARPEGE Deze collecties worden opgewaardeerd door de puurheid en glans van Krysta. Aska is een barware gamma voor eersteklasse bars en restaurants en is ook perfect geschikt voor hotel room service. De effecten op de binnenkant van de Arpege glazen zijn volledig effen: ze zijn vaatwasbestendig zonder dat ze ook maar iets van water of vuil ophouden.

Ces collections sont rehaussées par la pureté et la brillance du Krysta. Aska est une gamme barware proposée aux bars et restaurants prestigieux et est aussi parfaitement adaptée au room-service des hôtels. Les effets appliqués à l’intérieur des verres Arpege sont complètement lisses: ils passent au lave-vaisselle sans le moindre inconvénient de rétention d’eau ou de salissures.

ASKA TUMBLER

ASKA TUMBLER

ASKA TUMBLER

ASKA TUMBLER

ASKA TUMBLER

ARPEGE TUMBLER

35 cl - set 6 L8675

38 cl - set 6 L8507

38 cl - set 6 L8674

38 cl - set 6 L8673

45 cl - set 6 L8508

36 cl - set 6 L6767

Barcode/Code Ean 0883314578171

Barcode/Code Ean 0883314578157

Barcode/Code Ean 0883314578133

Barcode/Code Ean 0883314578119

Barcode/Code Ean 0883314578195

Barcode/Code Ean 0883314578027

ARPEGE GROEN ARPEGE VERT

ARPEGE BLAUW ARPEGE BLEU

36 cl - set 6 N6676 ARPEGE ROZE ARPEGE ROSE Barcode/Code Ean 0883314668902

36 cl - set 6 N6674

36 cl - set 6 N6675

Barcode/Code Ean 0883314668865

Barcode/Code Ean 0883314668889

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Aska-Arpege

48

LIMA

Lima, de hedendaagse en hoekige tumblers in Krysta die worden gebruikt in de hipste horecazaken. Niet alleen voor het serveren van frisdranken, maar ook voor desserts.

Lima, les tumblers contemporains et angulaires en Krysta qui s’utilisent dans les établissements CHR les plus modernes pour servir non seulement des boissons rafraîchissantes, mais aussi des desserts.

35 cl - set 6 G3367/6 TUMBLER KWARX FB

38 cl - set 6 G3368/6 TUMBLER KWARX FB

40 cl - set 6 L8110 TUMBLER KWARX FH

TUMBLER KWARX FH

45 cl L2356

Barcode/Code Ean 0026102857069

Barcode/Code Ean 0026102857045

Barcode/Code Ean 0883314571776

Barcode/Code Ean 0883314503401

- FRANCE -

Horecacollecties - Collections CHR · Lima

49

Page 1 Page 2 Page 3 Page 4 Page 5 Page 6 Page 7 Page 8 Page 9 Page 10 Page 11 Page 12 Page 13 Page 14 Page 15 Page 16 Page 17 Page 18 Page 19 Page 20 Page 21 Page 22 Page 23 Page 24 Page 25 Page 26 Page 27 Page 28 Page 29 Page 30 Page 31 Page 32 Page 33 Page 34 Page 35 Page 36 Page 37 Page 38 Page 39 Page 40 Page 41 Page 42 Page 43 Page 44 Page 45 Page 46 Page 47 Page 48 Page 49 Page 50 Page 51 Page 52 Page 53 Page 54 Page 55 Page 56 Page 57 Page 58 Page 59 Page 60 Page 61 Page 62 Page 63 Page 64 Page 65 Page 66 Page 67 Page 68 Page 69 Page 70 Page 71 Page 72 Page 73 Page 74 Page 75 Page 76 Page 77 Page 78 Page 79 Page 80 Page 81 Page 82 Page 83 Page 84 Page 85 Page 86 Page 87 Page 88 Page 89 Page 90 Page 91 Page 92 Page 93 Page 94 Page 95 Page 96 Page 97 Page 98 Page 99 Page 100 Page 101 Page 102 Page 103 Page 104 Page 105 Page 106 Page 107 Page 108 Page 109 Page 110 Page 111 Page 112 Page 113 Page 114 Page 115 Page 116 Page 117 Page 118 Page 119 Page 120 Page 121 Page 122 Page 123 Page 124 Page 125 Page 126 Page 127 Page 128 Page 129 Page 130 Page 131 Page 132 Page 133 Page 134 Page 135 Page 136 Page 137 Page 138 Page 139 Page 140 Page 141 Page 142 Page 143 Page 144 Page 145 Page 146 Page 147 Page 148 Page 149 Page 150 Page 151 Page 152 Page 153 Page 154 Page 155 Page 156 Page 157 Page 158 Page 159 Page 160 Page 161 Page 162 Page 163 Page 164 Page 165 Page 166 Page 167 Page 168 Page 169 Page 170 Page 171 Page 172 Page 173 Page 174 Page 175 Page 176 Page 177 Page 178 Page 179 Page 180 Page 181 Page 182 Page 183 Page 184 Page 185 Page 186 Page 187 Page 188 Page 189 Page 190 Page 191 Page 192 Page 193 Page 194 Page 195 Page 196 Page 197 Page 198 Page 199 Page 200

Made with FlippingBook - Online magazine maker