Multimedia w Edukacji. Aktywna Tablica 2023-2024 Nowa Szkoła

Świat Koderków DA1672

Zimowa ekipa DA1673

Kraina Lodu DA2698

860 zł Koderki zapraszają Cię do swojego zaprogramowanego świata! Baw się razem z nimi, skacz, biegaj i rozwiązuj różne zadania, aby po - znać ich planetę i dowiedzieć się na czym polega programowanie. • 16 interaktywnych aplikacji w pakiecie

375 zł Wyrusz wraz z zimową ekipą w śnieżną podróż! Czeka na Ciebie mnó - stwo wyzwań i dobrej zabawy! W pakiecie znajdziesz siedem różnych zabaw z świąteczno-zimowym akcentem. Świąteczne kolorowanki, ła - panie płatków śniegu, odśnieżanie obrazków czy ubieranie zwierzaków, to tylko niektóre z dostępnych atrakcji. • 7 interaktywnych aplikacji w pakiecie

219 zł Ułóż nazwę bajki widoczną w górnej części ekranu. Skacz na kry lodu zawierające odpowiednie literki. Postaraj się to zrobić jak najszybciej, zanim kra na której stoisz zatonie.

Kosmiczna Przygoda DA2699

Karta Rowerowa DA2700

Jedź Lumi! DA2701

690 zł Kodi zgubił się w kosmosie. Pomóż Kodiemu przemierzyć kosmos i odnaleźć drogę do domu! Układaj algorytmy, dzięki którym mały Kodi będzie poruszał się po planszach i stawiał czoła kolejnym wyzwaniom! Kurs podstaw algorytmiki składa się z 91 poziomów podzielonych na 6 rozbudowanych lekcji dotyczących podstawowych pojęć z zakresu programowania, takich jak: sekwencje, pętle, warunki oraz funkcje.

565 zł Rowerzyści, czy jesteście gotowi, aby zdobyć kartę rowerową? Pokaż innym, że znasz przepisy ruchu drogowego i dojedź bezpiecznie rowerem do mety jako pierwszy. Nie popełnij błędu, aby nie stracić ruchu. Bądź uważny, bo na drodze mogą zdarzyć się nieoczekiwane sytuacje. Do zobaczenia na mecie!

690 zł Lumi ma dziś mnóstwo pracy! Pracownicy elektrociepłowni z roztar - gnienia pozostawiali na halach różne rzeczy: narzędzia i drugie śnia - dania. Szybko, jedź Lumi na magazyn i pozbieraj zguby, aby pra - cownicy mogli skończyć swoje zadania na czas. Układaj optymalne algorytmy, by zebrać przedmioty i doprowadzić Lumiego do wyjścia. Kliknj w plusik, aby dodać lub zmienić bloczek w kodzie.

63

sklep.nowaszkola.com

Made with FlippingBook Proposal Creator