PURE Essential Oil Premium Quality Info - PL

Olejki eteryczne PURE oferowane przez Melaleuca przechodzą bardzo surowe badania kontrolne. Nie bez przyczyny nasza linia olejków nosi nazwę PURE . Korzystamy z wielu testów, aby dwu-, a nawet trzykrotnie upewnić się, że zawartość każdej buteleczki w pełni odpowiada naszym wymaganiom w zakresie czystości, mocy i jakości. Badania GCMS: służą do sprawdzania czystości i mocy olejku pod kątem tysięcy związków chemicznych. Badania chiralności: mają na celu zapewnienie, że olejek nie zawiera żadnych syntetycznych składników. Badania na obecność metali ciężkich, pestycydów i herbicydów: umożliwiają potwierdzenie, że olejki PURE nie zawierają metali ciężkich, pestycydów ani herbicydów. Badania organoleptyczne: specjaliści w dziedzinie destylacji oceniają kolor, zapach i konsystencję każdego olejku przed wykonaniem wszelkich innych badań. Badania skręcalności optycznej: służą do pomiaru struktury molekularnej olejku w celu wykluczenia obecności syntetycznych składników. Badania współczynnika załamania światła: umożliwiają pomiar gęstości olejku przy użyciu skoncentrowanej wiązki światła. Takie badanie pozwala sprawdzić moc olejku. Badania ciężaru właściwego: służą do pomiaru ciężaru (gęstości) olejku w porównaniu z wodą. Badania mikrobiologiczne: umożliwiają sprawdzenie, czy olejki nie zawierają mikroorganizmów, np. grzybów, bakterii, patogenów ani pleśni. Kwestię czystości olejków traktujemy bardzo poważnie. Badania temperatury samozapłonu: służą do mierzenia punktu temperatury zapłonu olejku eterycznego. Analiza izotopowa: polega na rozbiciu olejku na struktury na poziomie atomu w celu ustalenia, jakie izotopy i w jakich ilościach znajdują się w olejku eterycznym — to kolejna metoda sprawdzenia mocy i jakości olejku.

CZYSTE

• Rośliny, z których pozyskujemy wszystkie nasze olejki, są uprawiane w swoich naturalnych środowiskach, z zastosowaniem zrównoważonych i etycznych metod. • Każdy olejek jest ekstrahowany przy użyciu metody uznanej za najskuteczniejszą w przypadku danej rośliny. • Nasze olejki eteryczne PURE pozyskujemy z roślin uprawianych wyłącznie do tego celu. • Rośliny są przetwarzane świeżo po zbiorze i niedaleko od miejsca uprawy (z wyjątkiem żywic, nasion i roślin dziko rosnących). Niektóre z olejków są destylowane zaledwie 30 minut po zebraniu roślin.

Wysokiej jakości olejki po przystępnych cenach

wskaźnikiem retencji w porównaniu z Klientami Uprzywilejowanymi, którzy nie zakupili dyfuzora. Niezwykle czyste, silnie skoncentrowane Wszystkie olejki eteryczne PURE są silnie skoncentrowane. Na przykład jedna buteleczka cytrynowego olejku eterycznego PURE o pojemności 15 ml odpowiada aż 75 cytrynom! Wiele olejków eterycznych jest aż 100-krotnie bardziej skoncentrowanych od suszonych ziół.

Gdy wprowadziliśmy na rynek linię olejków eterycznych PURE , wstrząsnęliśmy całą branżą, oferując nasze olejki za ułamek obowiązujących cen — nie z powodu ich niższej jakości, lecz dlatego, że nasz wyjątkowy model biznesowy umożliwia nam oferowanie klientom produktów o niezrównanej jakości po przystępnych cenach. Od momentu wprowadzenia linii PURE w 2015 r. na rynek w Stanach Zjednoczonych ponad milion naszych Klientów Uprzywilejowanych postanowiło wypróbować nasze olejki eteryczne PURE . To nie jest liczba otrzymanych zamówień, lecz liczba klientów, którzy zamówili olejki eteryczne — i jest ona ogromna! Nie jest jednak zaskoczeniem, ponieważ Melaleuca pomogła klientom zaoszczędzić ponad 142,5 MILIONA złotych na wydatkach na olejki eteryczne tylko w ciągu ostatnich dwóch i pół roku. Gdy klienci raz spróbują olejków eterycznych PURE , już z nich nie rezygnują. Klienci, którzy zamawiają olejki eteryczne PURE , składają zamówienia większe przeciętnie o 10 punktów produktowych od pozostałych. Klienci, którzy zakupili ultradźwiękowy dyfuzor PURE do olejków eterycznych, odznaczają się dwukrotnie wyższym

Kiedy Melaleuca zaczynała swoją działalność ponad 30 lat temu, flagowym produktem, od którego wzięła swoją nazwę, był olejek z drzewa herbacianego (Melaleuca). Od tego czasu wyznaczamy wysokie standardy jakości olejku T36-C5 z drzewa herbacianego . Poświęciliśmy dosłownie dziesiątki lat na prace badawcze nad olejkami eterycznymi, ich zaletami i najlepszymi praktykami w zakresie uprawy roślin oraz pozyskiwania i rafinowania w 100% czystych olejków eterycznych. Pod wieloma względami jesteśmy jedną z pierwszych firm dostarczających olejki eteryczne. Nic więc dziwnego, że nasze olejki eteryczne PURE wyróżniają się wysoką jakością i czystością.

=

15 ml

75 cytryn

100x

Olejki eteryczne są aż 100-krotnie bardziej skoncentrowane od suszonych ziół.

Page 1

Made with FlippingBook Learn more on our blog