Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Alex Rhodes Ewa Lang r

Menadżer d/s sprzedaży Polska

PL

Witamy Z przyjemnością prezentujemy nasz nowy kata- log z roślinami dwuletnimi na nadchodzący sezon 2022-2023 r. Jak co roku mamy do zapropono- wania kilka interesujących nowości i oczywiście, w naszym dużym asortymencie, stale pracujemy nad ulepszaniem istniejących odmian. Przykła- dem może być wyjątkowy kolor Delta Orange Imp. który wprowadziliśmy do naszej oferty handlowej w ostatnim sezonie. Uważnie obserwujemy rynek, aby mieć pewność, że nasza oferta jest zawsze zgodna z najnowszymi trendami.

Mixes – czyli trzy nasiona w jednej celi - dodaliśmy kolejne cztery. Dzięki nazwom takim jak Crystal Fire czy Pacific Sunset, te zestawy wpisują się w aktualne oczekiwania rynku. W segmencie pierwiosnków (Primula acaulis) proponujemy wczesną serię - Dania, oraz dodatkowy modny kolor Siroccoco Potpourri. który zachwyci każdego odbiorcę końcowego. Wyjątkową atrakcją w naszej udanej serii stokrotki (Bellis perennis) Bam Bam jest także nowa odmiana White. Na kolejne sezony szykujemy wiele nowości, które można już teraz testować, szczegółowych informacji udzielą Państwu nasi przedsta- wiciele.

Kilka słów na temat naszych nowości, które proponujemy w tym sezonie.

Cały nasz zespół sprzedaży, obsługi klienta, wsparcia technicznego i marketingu jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Nasz rewelacyjny bratek miniaturowy (Viola cornuta) Endurio ® został wzbogacony o nową odmianę Blue Face. Cała seria, licząca teraz 11 kolorów i mieszankę wyróżnia się wyjątkowym kulistym pokrojem i, co bardzo ważne dla finalnych odbiorców, atrakcyjnie prezentuje się w ogrodzie. Do sześciu sprawdzonych mieszanek MultiColours

Życzymy Państwu udanego sezonu i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ewa Langer

2

Made with FlippingBook Learn more on our blog