Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Deltini test w ogrodzie Test odolnosti ve výsadbě Deltini kiültetési kísérletek

Test wzrostu w warunkach ogrodowych na poletku testowym Syngenta, De Lier (NL) Testy na venkovním stanovišti na testovacím poli Syngenta, De Lier (NL) Kiültetési kísérlet a Syngenta kísérleti telepén, a hollandiai De Lierben

Mogłoby się wydawać, że rośliny, które zachowują zwarty pokrój u producenta i sprzedawcy detalicznego, w warunkach ogrodowych radzą sobie nieco gorzej. W tym przypadku jednak zupełnie nie jest to zgodne z prawdą. Seria Deltini daje konsu- mentowi dokładnie to, czego potrzebuje: kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty. W ciągu 9 tygodni różne kolory roślin Deltini porówny- wano z innymi odmianami dostępnymi na rynku pod względem wzrostu w warun- kach ogrodowych. Wyniki nie pozostawiły żadnych wątpliwości: Deltini to najbardziej niezawodna seria na rynku pod względem wzrostu w warunkach ogrodowych. Deltini to gwarancja zadowolenia finalnego odbiorcy!

Někdy se může stát, že rostliny, které zůstávají kompaktní v době pěstování a prodeje pokulhávají co do výkonu na venk- ovním stanovišti. To u této skupiny rozhodně neplatí. Skupina Deltini přináší zákazníkům přesně to, co chtějí: květy, květy a další květy. Různě barevné odrůdy skupiny Deltini byly po dobu 9 týdnů testovány na venk- ovním stanovišti spolu s dalšími odrůdami dostupnými na trhu. A výsledky byly velice jasné: Deltini je nejspolehlivější skupina na trhu co do výkonu na zahradě. Vyberte Delti- ni pro zaručeně spokojeného zákazníka!

Előfordul, hogy egy termesztésben és keres- kedelemben kompakt habitusú fajta a kiül- tetésben nem megfelelően teljesít. A Deltini esetében azonban nincs kompromisszum, a végfelhasználó is kiváló minőséget kap: hosszú időn keresztül rengeteg virágot. 9 héten keresztül vizsgáltuk a Deltini kiültetési teljesítményét más fajtákkal összehasonlít- va. Az eredmények egyértelműek: a Deltini a kiültetési teljesítményét tekintve is a legmeg- bízhatóbb sorozat. Válassza a Deltinit, hogy vásárlói elégedettek legyenek!

Deltini White

Odpowiednik z konkurencji Hlavní konkurenční odrůda Fő versenytárs

9 tygodni | týdnů | hét

Deltini Rose Pink

Odpowiednik z konkurencji Hlavní konkurenční odrůda Fő versenytárs

9 tygodni | týdnů | hét

23

Made with FlippingBook Learn more on our blog