Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Test wzrostu w warunkach ogrodowych Endurio ® Endurio ® testy na venkovním stanovišti Endurio kiültetési kísérlet

Test wzrostu w warunkach ogrodowych na poletku testowym Syngenta, De Lier (NL) Testy na venkovním stanovišti na testovacím poli Syngenta, De Lier (NL) Kiültetési kísérlet a Syngenta kísérleti telepén, a hollandiai De Lierben

Seria Endurio słynie ze swojej doskonałej odporności na niskie temperatury. Śnieg i niewielki mróz nie stanowią przeszkody dla kwitnienia roślin z tej serii, jeśli tylko dosta- nie nieco słońca. Endurio nie tylko dosko- nale znosi trudne warunki, lecz także obficie kwitnie wiosną. Test wzrostu w warunkach ogrodowych prowadzony przez 9 tygodni na poletku testowym w Holandii wykazał, że wszystkie kolory z serii Endurio uzyskują kulisty pokrój z dużą liczbą kwiatów. Endurio to atrakcyjny wzrost przez cały sezon!

Skupina Endurio je známá pro svoje výborné pěstební vlastnosti v zimním období. Sníh a mráz nebrání této skupině v nakvétání, pokud rostliny dostanou alespoň trochu slunce. End- urio je skupina vhodná nejen na zimu, ale pro- dukuje také záplavu květů na jaře. Test výkonu na venkovním stanovišti, který se prováděl po dobu 9 týdnů na našem testovacím poli v Nizozemí ukázal, že všechny barevné odrůdy skupiny Endurio vytváří pěkný, košatý habitus s velkým počtem květů. Vyberte Endurio pro spolehlivé celoroční pěstování!

Az Endurio sorozat nagyszerűen díszít a téli időszakban is. Hóban és fagyban is folyamatosan virágzik, ha legalább egy kis nap éri. Tavasszal a nagyon dúsan virágzó növények a kert legszebb díszei. A kiültetési kísérletet hollandiai telepünkön 9 héten ke- resztül követtük. Minden egyes fajta vonzó, kerek bokrot nevelt, amelyeket rengeteg virág borított. Válassza az Endurio árvácskát bármely termesztési szezonban!

Endurio White

Endurio Yellow

Endurio Pink Shades

9 tygodni | týdnů | hét

32

Made with FlippingBook Learn more on our blog