Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok | 2022-2023

Xtray ® Produkční formy Xtray ® Xtray ® palántatálca

Rozsady przygotowane w pale- tach Xtray ® gwarantują szybki i zdrowy start. To właśnie dlatego ten system palet wielokrotnego użytku jest standardową formą produktu w naszej ofercie. Xtray ® łatwo się czyści, dlatego nie ma szans na wystąpienie chorób. Gładki materiał zapobiega usz- kodzeniu korzeni młodych roślin. Paletki można ustawiać jedna na drugiej, co jest bardzo dogodne w transporcie. Ponadto podle- gają w pełni recyklingowi. Zarów- no stosowane przez nas procesy, jak i wykorzystywane materiały gwarantują najwyższą jakość ostatecznego produktu

Mladé rostliny v našem sadbo- vači Xtray ® jsou zárukou ry- chlého a zdravého zahájení vaší produkce. Proto zůstává tento úspěšný a osvědčený sadbovač standardem pro celý sortiment. Sadbovač Xtray ® je čistý, proto nemají choroby ani plísně šanci se na něm usadit. Hladký mate- riál je také prevencí poškození kořenů. Stohovatelné sadbovače jsou velmi praktické na transport či manipulaci a plně recyklovatel- né. Zajišťují Vám tu nejlepší kvali- tu startovacího materiálu.

Palántáinkat Xtray ® tálcáinkban kínáljuk, ami garancia a kultúra gyors és egészséges indítására. Az Xtray ® tálca könnyen tisz- títható, így a kórokozóknak semmi esélyük. A sima felszínnek köszönhetően cserepezéskor a gyökerek nem sérülnek. Az egymásra rakható tálcák egy- szerűen szállíthatók és teljes mértékben újrahasznosíthatók. Mind folyamataink, mind a felhasznált eszközök, anyagok garantálják a kiváló minőségű palánta előállítását.

Xtray ® 264

Xtray ® 480

52

Made with FlippingBook Learn more on our blog