BYMB_LT

JŪSŲ PAGRINDINIAI VERSLO PLĖTROS ŽINGSNIAI. Registruojant naujus klientus, tam tikri žingsniai yra svarbesni siekiant sėkmės nei kiti. Savo laiką ir energiją skirkite veiksmingiems dalykams. 1 SUKURKITE PAŽĮSTAMŲ ASMENŲ SĄRAŠĄ

Kas yra pažįstamų asmenų sąrašas? Iš esmės pažįstamų asmenų sąrašas – tai žmonių, kuriuos pažįstate, sąrašas. Jūs neturite būti labai sėkmingas arba populiarus, kad turėtumėte pažįstamų asmenų sąrašą. Tikėtina, kad tarp savo draugų, šeimos narių, kaimynų, klasės draugų, bendradarbių ir žmonių, su kuriais bendraujate kiekvieną dieną, rasite bent 100 žmonių, kuriuos galėtumėte iškart įtraukti į sąrašą. Kam man reikalingas pažįstamų asmenų sąrašas? Įsivaizduokite, kad „Melaleuca“ verslas yra automobilis, kuriuo bandote nusigauti iš taško A į tašką B. Bet prieš pradedant kelionę visų pirma reikia įsipilti kuro. Jūsų pažįstamų asmenų sąrašas ir yra tas kuras, kurio jums reikia, kad veiktų verslas. Užregistruodami klientus iš savo pažįstamų asmenų

sąrašo ir už jų pirkinius gaudami komisinius, jūs judate į priekį. Vėliau jums reikės papildyti savo kuro baką naujais asmenimis ir potencialiais klientais, kitaip jūsų verslas sustos. „Melaleuca“ ne šiaip sau skatina pildyti pažįstamų asmenų sąrašą užkalbinant atsitiktinius žmones gatvėje. Žmonės verslą plėtoja su pažįstamais, jiems patinkančiais ir patikimais žmonėmis, jiems rekomenduoja ir savo draugus. Visiškai normalu savo draugui papasakoti apie puikų naują restoraną ar skalbiklį, išgelbėjusį jūsų mėgstamus marškinius. Mes pasitikime savo draugų nuomone. Mes žinome, kad jie supranta mūsų poreikius ir tikslus. Jūsų draugų ir pažįstamų ratas – tai aukščiausios klasės kuras jūsų verslui. Jie visada atidžiau klausysis apie „Melaleuca“ paprasčiausiai todėl, kad jie jus pažįsta ir vertina jūsų nuomonę.

Kaip pildyti pažįstamų asmenų sąrašą? Pirma, surašykite visus, kuriuos pažįstate. Būtent tai ir norime pasakyti – visus iki vieno. Pagalvokite apie žmones, kuriuos matote kasdien. Kas yra jūsų draugai „Facebook“? Su kuo kalbatės sporto klube? Nepraleiskite nė vieno, manydami, kad kažkam tai bus neįdomu. Venkite pagundos vadovautis išankstiniu nusistatymu. Naudokitės atmintine, kuri pateikiama toliau, ji jums pravers. Socialiniai tinklai – puikus šaltinis pildant pažįstamų asmenų sąrašą. Tikėkimės, jūs jau įtraukėte į savo pažįstamų asmenų sąrašą visus žmones, kurie yra jūsų draugai socialiniuose tinkluose. O ką manote apie visus siūlomus pažįstamus asmenis? „Facebook“, „LinkedIn“, „Twitter“ ir daugelis kitų socialinių tinklų siūlo jums susidraugauti su kitais žmonėmis. Dažnai tai – asmenys, kuriuos jau pažįstate arba su kuriais jus sieja bendras pažįstamas.

Pasinaudokite šiais ištekliais, kad užmegztumėte ryšį ir susipažintumėte su nauju žmogumi arba atkurtumėte ryšį su senu pažįstamu.Tikslas yra ne užmegzti ryšį per socialinį tinklą, o pradėti kurti santykius. Pirmą kartą susitikus su kuo nors ar atnaujinus ryšį, dėmesį reikia skirti tam asmeniui ir jo gyvenimui. Pasiteiraukite apie jo (jos) šeimą, kokį darbą dirba, kokių turi pomėgių ir kokių tikslų siekia. Sekdami įvykius ir vis daugiau sužinodami apie jo gyvenimą, suprasite, kaip „Melaleuca“ produktai ir verslo galimybė gali padėti patenkinti jo poreikius. Jūsų tikslas – padėti tokiems žmonėms. Užsibrėžkite tikslą kiekvieną dieną į pažįstamų asmenų sąrašą įtraukti naujų vardų.

12 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 13

Made with FlippingBook Online newsletter