BYMB_LT

VISKAS PRASIDEDA DABAR.

Jūsų kelionė su „Melaleuca“ tik prasidėjo! Laimei, jūs būsite ne vienas. Jus užregistravęs asmuo, kuris jus supažindino su „Melaleuca“, surengs su jumis strateginę sesiją, kad atsakytų į jūsų klausimus ir padėtų jums kiekviename žingsnyje. Kartu su savo palaikymo komanda jūs pasieksite sėkmę – ji slepiasi už horizonto.

Įsigykite „Value Pack“. Dabar, kai atradote keletą saugiausių ir efektyviausių planetoje gerovės produktų, nedvejokite ir jais pakeiskite iki šiol naudotus maisto prekių parduotuvių prekių ženklų produktus! Siekdama padėti pereiti prie savo verslo, „Melaleuca“ siūlo naujiems lojaliems klientams galimybę įsigyti „Value Pack“ ir papildomai sutaupyti daugiau nei 25 % lojalaus kliento kainos.

Nustatykite savo asmeninę priežastį „kodėl“ . Tvirtas verslas prasideda nuo ryžtingo tikslo siekimo jausmo. Skirkite laiko ir nustatykite savo asmeninę priežastį „kodėl“ . Koks jūsų „Melaleuca“ verslo tikslas? Ką tikslo įgyvendinimas reiškia jums ir jūsų šeimai? Ar tai jums suteiks finansinės laisvės? Ar tai jums suteiks galimybę gyventi taip, kaip norite jūs? Ar tai užtikrins geresnę jūsų vaikų ateitį? Užsirašykite savo tikslą ir asmeninę priežastį „kodėl“ , pasidalykite mintimis su jus užregistravusiu asmeniu arba mentoriumi ir, kol plėtosite savo verslą, dažnai apie tai sau priminkite.

Sukurkite savo pažįstamų asmenų sąrašą.

PAPRASTI ŽINGSNIAI, NUO KO PRADĖTI

Pradėkite pildyti sąrašą užrašydami 100 vardų, nepaisydami, kiek, jūsų manymu, tie asmenys gali būti suinteresuoti. Išskirkite 10 asmenų, kuriems, jūsų nuomone, „Melaleuca“ gyvenimus keičiantys gerovės produktai galėtų būti naudingiausi.

Perskaitykite brošiūrą „Lojalaus kliento privilegijos“, skelbiamą interneto skirsnyje „Atsisiuntimo ir spausdinimo centras“ (angl. Download & Print Centre). Susikurkite internetinę pirkėjo paskyrą. Jums užsiregistravus nauju lojaliu klientu, „Melaleuca“ atsiuntė jums el. laišką, kuriame nurodytas jūsų kliento numeris ir vartotojo vardas. Pranešime pateikiami nurodymai, kaip lengvai sukurti paskyrą internete ir slaptažodį.

2 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

PAPRASTI ŽINGSNIAI, KAIP PASIEKTI SĖKMĘ 3

Made with FlippingBook Online newsletter