Byliny - Trvalky - Trajnice | 2021-2022

Asortyment przyjazny dla owadów zapylajacych Sortiment prátelský k opylovacum Asortiman pogodan za oprašivace

Przywrócenie siedlisk oraz zapewnienie zasobów istotnych dla owadów zapylających może odwrócić spadek liczebności owadów pożytecznych takich jak pszczoły, trzemiele i motyle, które są kluczowe w procesie zapylania wielu upraw roślin jadalnych.

Tato široká škála produktů lákající opylovače pomáhá řešit úbytek opylovacího hmyzu, jako jsou včely, motýli a drobné včelky a pestřenky, které jsou zásadní pro existenci mnoha přírodních stanovišť a pro produkci potravin.

Ova široka paleta proizvoda prilagođenih oprašivačima pomaže u rješavanju problema opadanja insekata oprašivača poput pčela, leptira i pčela i lebdeća koji su presudni za uspjeh mnogih prirodnih

staništa i proizvodnju prehrambenih usjeva.

Bee Loved!

Etykiety można zamówić na stronie syngentaflowers.elburgsmit.shop! Etikety můžete objednávat na syngentaflowers.elburgsmit.shop Naručite ove atraktivne naljepnice putem syngentaflowers.elburgsmit. shop!

Rośliny przyjazne dla owadów zapylających są oznaczone tym znakiem Druhy atraktivní pro opylovače jsou označeny touto ikonou Po ovoj ikoni prepoznajte naše serije ˝ Bee Loved˝ - ˝Pćele Vole˝ po ovoj ikoni

14

Made with FlippingBook Learn more on our blog