Katalóg MyBath DESIGN 23 - DOMOSS štúdiá

Select+, Select+ Frame

Select+

Walk-in Select+, výška 200 cm, v šírkach 20 až 160 cm profil strieborný matný, strieborný pololesklý alebo čierny Black Edition / chróm, sklo číre bezpečnostné hrúbka 10, 8, 6 mm. Priečna alebo stabilizačná konzola vo farbe chróm. Sklo s možnosťou úpravy ANTI-PLAQUE, pre jednoduchšiu údržbu. Select+ Organizér, inštalácia do lišty sprchového kútu z vnútornej strany. Možnosť dokúpenia lišty (len pre 6 a 8mm sklo) aj pre inštaláciu doplnkov z rady Organizér i z vonkajšej strany.

Polička

Držiak na uterák

Zväčšovacie zrkadlo

Uzatvárateľný box proti vode

Modelová ponuka série

BENEFITY SELECT+ Organizér

- jednoduchá a rýchla inštalácia bez vŕtania - možnosť ľubovoľne kombinovať a dopĺňať - nastaviteľný v akejkoľvek výške - k dispozícií vo farbe strieborná matná a Black Edition

sklo 10 mm - s poličkou,

sklo 8 mm - s poličkou, - s priečnou alebo

sklo 6 mm - s poličkou, - s priečnou alebo

- držiakom na uterák, - bez nutnosti vzpery

stabilizačnou vzperou

stabilizačnou vzperou

Bočná stena, v šírkach 75 - 160 cm, v cenách od 733,20 €

Select+ Frame

Industriálny Walk-In s integrovanou priečnou vzperou. Výška 200 cm. V šírkach 80 až 160 cm. Profil vo farbe Black Edition alebo strieborná pololesklá. Sklo 6 mm s voliteľným dekorom Frame, Vintage a Stripes (Frame a Stripes len pre Black Edition). Profil Select+ pre ľubovoľné upevnenie doplnkov Select+ Organizer na obidvoch stranách z vnútornej strany sprchovej steny. Jedna polička Tablet je súčasťou dodávky. Doplnky sú vždy vo vyhotoveniach Black Edition alebo strieborná matná. Možnosť zhotovenia na mieru. Cena od 806,40 € s DPH.

Voliteľne príslušenstvo: Hook

Wiper Mirror Drybox Tablet

sklo Stripes

sklo Vintage

53

Made with FlippingBook Online newsletter