מגזין מועצה אזורית לב השרון - פסח 2022

נשים בלב השרון

סיכום חודש האישה בלב השרון

סיימנו את החודש באירוע שיא, מופע סטנד-אפ במושב שער משתתפות ומשתתפים. 200 אפרים, בו לקחו חלק תודה גדולה לכל השותפות והשותפים, המתנדבות והמתנדבים, אשר תרמו בלב רחב מכישרונם, מרצם ויכולותיהם למען החודש הנפלא הזה והוכיחו כמה לב השרון הינה קהילה מתנדבת ותורמת. לחיי המסורת!

השנה חגגנו בפעם השלישית את חודש האישה, מסורת ייחודית למועצה האזורית לב השרון. מטרתו העיקרית של החודש נועדה לתת במה לנשים המוכשרות ויוצאות הדופן מיישובי המועצה, תוך שיתוף פעולה כלל מועצתי. יישובי המועצה. אלו 18 נשים מכל 18 במהלך החודש התנדבו עסקו, בין היתר, בהעברת סדנאות, הרצאות וסיורים מתחומי העיסוק, המומחיות או התחביבים שלהן. כל אחת תרמה מהידע והניסיון העשיר ורב השנים שצברה. כמדי שנה, הייתה זו הוכחה ניצחת כי נשות לב השרון ניחנות בעוצמה נשית יוצאת דופן. זאת ועוד, במהלך החודש ליוותה אותנו תערוכת "ישראל נגלית לעין" בקניון דרורים, תערוכה שהציגה תמונות של נשים בולטות ומעוררות השראה לאורך ההיסטוריה של לב השרון. בנוסף ובמיוחד לחודש האישה, הוקמה זירת התנדבות ייעודית עבור נשים וילדים השוהים במקלט לנשים נפגעות אלימות. המתנדבות המדהימות יצרו מארזים עשירים ומפנקים, אשר כולם הועברו למקלט באהבה ובחיבוק. את כלל הפעילויות לאורך החודש ליוו צוות מוביל מכלל מחלקות המועצה והתוצאה ללא ספק מרשימה ביותר.

ציטוטים נבחרים מתוך חודש האישה

"היה מעניין ונעים... חודש האישה הוא יוזמה משובחת שאתן יוצרות ומבצעות כל שנה לעילא ולמופת. כל הכבוד! אני כבר מחכה לשנה הבאה" "שאפו ענק על כל העשייה המבורכת של חודש האישה" "היה צנוע, פשוט ומקסים" "כל הכבוד על יזמות וביצוע מצוינים"

25

• ניסן התשפ״ב 2022 אפריל

Made with FlippingBook Online newsletter maker