PURE DIY Diffuser Guide - PL

Od ponad 30 lat Melaleuca wyznacza światowe standardy olejku drzewa herbacianego wysokiej jakości. W 2015 roku ekspertyzie poddano całą linię olejków eterycznych Melaleuca PURE ™ . Olejki eteryczne PURE cechują się jedną z najwyższych jakości dostępnych na rynku, ponadto są one oferowane w korzystnych cenach w porównaniu do głównych konkurentów. Kupując w Melaleuca konsumenci tacy jak Ty mogą zaoszczędzić ponad milion DOLARÓW miesięcznie w porównaniu do cen konkurentów. Stwórz swój własny biznes z olejkami eterycznymi

Wysokie zapotrzebowanie na olejki eteryczne Przemysł olejków eterycznych jest obecnie wart miliardy, a przewiduje się, że jeszcze zwiększy swoją wartość. Zapotrzebowanie konsumentów na olejki eteryczne wysokiej jakości jest tak duże, że od wprowadzenia Olejków eterycznych PURE w maju 2015 roku Melaleuca sprzedała już miliony butelek!

Jak zacząć? Jeśli chcesz stworzyć własną firmę zajmującą się olejkami eterycznymi, zacznij od własnego domu. Odkryj swój ulubiony olejek i podziel się doświadczeniami z przyjaciółmi. Testuj różne kobinacje olejków i eksperymentuj z mieszankami jak tylko lubisz. Wejdź na stronę eu.melaleuca.com i dowiedz się więcej o różnych olejkach i dostępnych akcesoriach. Kliknij link Olejki eteryczne FAQ, aby zobaczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane przez konsumentów pytania. Olejki eteryczne PURE Melaleuca cechuje bezwzględna jakość, czystość i doskonałość aromatów. Jak tylko Twoi klienci ich spróbują, od razu dostrzegą korzyści.

Page 1

Made with FlippingBook Online newsletter