AEG - 11
AEG COOKING CLUB ONTDEK EEN WERELD VOL SMAKEN MET ONZE STEAMPRO COMBI-STOOMOVENS
Hou je van gastronomie? Wil je graag je kookkunsten naar een hoger niveau tillen? Onze SteamPro combi-stoomovens zijn de ideale instrumenten om perfecte, culinaire resultaten te bereiken, net zoals professionele chefs. Schrijf je in voor een Cooking Club sessie om deze toestellen optimaal te leren gebruiken.
Onder leiding van een ervaren chef-kok leer je de mogelijkheden kennen van onze SteamPro combi-stoomovens: garen op lage temperatuur, sous-vide, de kerntemperatuursensor gebruiken, koken met 100% stoom, of combi stomen met hogere of lagere vochtigheid.
Een kooksessie duurt ongeveer drie uur en verloopt in een heel gemoedelijke sfeer. De chef past zijn bereidingen aan naargelang je vragen en culinaire interesses.
Heb je een vraag over onze combi- stoomovens? Dan kan je ons contacteren via het volgende email adres: aeg.cookingclub@electrolux.be
Franstalige kooksessies Bruxelles, Hainaut, Les Ardennes, Liège
Nederlandstalige kooksessies Antwerpen, Brussel, De Kust,
Noorderkempen, Limburg, Maasvallei, Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant, Waasland, West-Vlaanderen
Adressen, data, uren, en inschrijvingen aeg.be/cookingclub
Made with FlippingBook - Online catalogs