Soft99 Pielęgnacja i utrzymanie samochodu Katalog 2019

I

PIELĘGNACJA I UTRZYMANIE SAMOCHODU KATALOG 2019 カーケアとメンテナンス 2019年の商品一覧 SOFT99 ソフト99コーポレーション

PIELĘGNACJA I UTRZYMANIE SAMOCHODU KATALOG 2019 カーケアとメンテナンス 2019年の商品一覧 SOFT99 ソフト99コーポレーション

CONTENTS

POZNAJ SOFT99

04

ZESTAWY

06

SZAMPONY

10

WOSKI

16

QUICK DETAILERY

28

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB

34

OPONY I FELGI

50

CLEANERY I GLINKI

60

ELEMENTY PLASTIKOWE

66

WNĘTRZE

70

AKCESORIA

78

SPOSOBY UŻYCIA

92

4

POZNAJ SOFT99 ソフト99について

5

POZNAJ SOFT99 ソフト99について

Soft99 rozpoczął swoja historię w japońskiej Osace, w 1954 roku. Działając wówczas jeszcze jako Nitto Chemical Corpo- ration, firma stworzyła i wprowadziła na rynek swój pierwszy wosk - Golden Neo Polish. Była to odpowiedź na potrzeby lokalnego rynku, zaopatrywanego wówczas w drogie, impor- towane i trudno dostępne środki. Za przełomowy moment w historii można uznać rok 1962, kiedy Soft99 staje się oficjalną nazwą firmy i otwiera tym samym nowy rozdział w dążeniach na szczyt globalnego rynku. W toku bezustannego rozwoju oferty, na początku lat 90-tych Soft99 wprowadza na rynek dwa produkty, które w kolejnych latach staną się hitami sprze- dażowymi i legendami na rynku kosmetyki samochodowej. To najtrwalsza powłoka polimerowa do zabezpieczenia lakieru Fusso Coat oraz powłoka hydrofobowa do szyb Glaco. Dzięki najlepszym technologiom i wszechstronnemu rozwojowi oferty, produkty Soft99 stanowią dziś dla wszystkich entuzja- stów motoryzacji i profesjonalistów samochodowej kosmetyki narzędzie do osiągania najlepszych rezultatów w dziedzinie estetyki, ale także komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

6 ZESTAWY キット

ZESTAWY キット

7

BASIC KIT + KUFEREK DARK & BLACK / LIGHT

Zestaw produktów dedykowanych do ciemnych I jasnych lakierów, z którym zaczniesz swoją przygodę z profesjonalną pielęgnacją aut! Produkty zostały tak dobrane, aby umożli- wić Ci przeprowadzenie najważniejszych etapów procesu. Z zestawem Basic dokładnie umyjesz auto, usuniesz z felg zanieczyszczenia metaliczne, oczyścisz lakier z trwałych zabrudzeń glinką, zabezpieczysz lakier woskiem z dodat- kiem naturalnej Carnauby, a dzięki Quick Detailerowi Fukupi- ka z łatwością odświeżysz blask i ochronę lakieru po każdym kolejnym myciu. Zestaw dostarczamy razem ze specjalnym organizerem do bagażnika, który z łatwością pomieści wszystkie potrzebne w aucie rzeczy i utrzyma je w porządku i będzie niezastąpio- ny podczas transportu kosmetyków – np. na myjnię. Posiada regulowaną przegrodę wewnętrzną oraz rzep na dnie, który uniemożliwia przesuwanie się w bagażniku podczas jazdy.

Numer produktu BKBD / BKBL

Opakowanie

Różne

8

MEDIUM KIT + KUFEREK Zestaw produktów stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje auto nie martwiąc się o kompatybilność produktów. Zestaw został tak zaprojekto- wany, aby użytkownik mógł dokładnie umyć auto, oczyścić felgi z brudu i osadów metalicznych, dogłębnie oczyścić lakier za pomocą glinki i tak przygotowany zabezpieczyć w pełni syntetyczną, płynną i trwałą powłoką F7 z rodziny Fusso Coat, do wszystkich kolorów lakierów. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwa produkty z rodziny Glaco słu- żące do oczyszczenia szyb oraz ich zabezpieczenia powłoką hydrofobową Glaco Roll-On. Do utrzymania blasku i wzmoc- nienia ochrony lakieru w pakiecie dołączany jest Quick Deta- iler Luxury Gloss, do stosowania po każdym myciu. Zestaw dostarczamy razem ze specjalnym organizerem do bagażnika, który z łatwością pomieści wszystkie potrzebne w aucie rzeczy i utrzyma je w porządku i będzie niezastąpio- ny podczas transportu kosmetyków - np. na myjnię. Posiada regulowaną przegrodę wewnętrzną oraz rzep na dnie, który uniemożliwia przesuwanie się w bagażniku podczas jazdy.

Numer produktu

Opakowanie

MKB

Różne

ZESTAWY キット

9

PREMIUM KIT + KUFEREK DARK & BLACK / LIGHT Zestaw produktów dla wszystkich użytkowników chcących zadbać o każdy detal w aucie i wymagających bezkompro- misowej trwałości. Zawarte w pakiecie produkty umożliwia- ją przeprowadzenie pełnego procesu pielęgnacji auta – od dokładnego umycia szamponem Neutral Creamy Shampoo, przez dogłębne oczyszczenie lakieru za pomocą glinki i che- micznego cleanera, umycie i oczyszczenie kół z osadów meta- licznych, oczyszczenie powierzchni szklanych dedykowanym cleanerem z rodziny Glaco, po zabezpieczenie lakieru legen- darną powłoką Fusso Coat 12M do ciemnych lakierów oraz zabezpieczenie szyb wyjątkowo trwałą powłoką hydrofobową Ultra Glaco i odżywienie opon preparatem Tire Wax. Do utrzy- mania blasku i ochrony lakieru, dołączany jest dedykowany Quick Detailer z rodziny Fusso, czyli Fusso Speed&Barrier. Zestaw dostarczamy razem ze specjalnym organizerem do bagażnika, który z łatwością pomieści wszystkie potrzebne w aucie rzeczy i utrzyma je w porządku i będzie niezastąpio- ny podczas transportu kosmetyków – np. na myjnię. Posiada regulowaną przegrodę wewnętrzną oraz rzep na dnie, który uniemożliwia przesuwanie się w bagażniku podczas jazdy.

Numer produktu PKBD / PKBL

Opakowanie

Różne

SZAMPONY シャンプー

11

SZAMPONY シャンプー

12

NEUTRAL SHAMPOO ZAPACH MIĘTY

Szampon o zaawansowanej technologicznie formule sprawia, że proces mycia samochodu jest łatwy i przyjemny. Pozosta- łości po czyszczeniu, takie jak brud czy kurz, nie będą już zagrożeniem – spłyną z lakieru bezproblemowo! Neutralne pH, delikatny zapach mięty oraz kremowa piana zatroszczą się o karoserię samochodu, nawet tego pokrytego woskiem czy profesjonalną powłoką.

Numer produktu

Opakowanie

04280

1000 ml

SZAMPONY シャンプー

13

SMOOTH EGG SHAMPOO DO AUT Z POWŁOKĄ Produkt dedykowany jest samochodom pokrytym profesjo- nalnymi powłokami, jednak spełnia swoją rolę równie dobrze jako środek do codziennej pielęgnacji. Jego użycie sprawia, że woda gładko spływa z lakieru samochodu, pozostawiając na nim mniej kropel i usprawniając tym samym proces mycia. Szampon pozwoli osiągnąć najlepsze efekty przy zastosowa- niu innych produktów z rodziny Smooth Egg.

Numer produktu

Opakowanie

00512

500 ml

14

EXTREME GLOSS SHAMPOO HYDROFOBOWOŚĆ

Następca szamponu King of Gloss o ulepszonej formule! Usunie każdy rodzaj zabrudzenia, który zagraża Twoje- mu samochodowi na drogach i przygotowuje karoserię do zabezpieczenia pozostałymi produktami Soft99. Idealnym uzupełnieniem dla tego szamponu jest Extreme Gloss Wax – wosk, który poprzez wytworzenie lśniącej warstwy ochronnej nie pozwoli zanieczyszczeniom na długo zagrozić lakierowi Twojego samochodu! Do opakowania dołączona jest gąbka. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, ułatwiając uzyskanie wymaganego efektu stosownie do kolo- ru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu 04291 & 04292

Opakowanie

750 ml

16

WOSKI ワックス

17

WOSKI ワックス

18

FUSSO COAT 12 MWAX LIMITED LAST EDITION WAX & COAT

Fusso Coat 12 Months to jeden z najlepszych syntetycznych wosków na rynku. Produkt tworzy na powierzchni pojazdu gładką, lśniącą i hydrofobową powłokę ochronną, trwałą aż do 12 miesięcy. Przekonaj się sam i poznaj niesamowitą trwa- łość i ochronę, jaką zapewnia Fusso Coat 12 Months Wax. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, ułatwiając uzyskanie wymaganego efektu stosownie do ko- loru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu 00298 & 00300

Opakowanie

200 g

WOSKI ワックス

19

AUTHENTIC PREMIUM WYSOKA ZAWARTOŚĆ KARNAUBY

Arcydzieło w kategorii twardych wosków. Wysoka zawartość czystej karnauby odpowiada za osiągany blask, zachwycają- cy swoją naturalnością. Zapomnij o nierównościach, aplikacja tego wosku to czysta przyjemność ze względu na konsysten- cję i łatwość rozprowadzania. Dopełnieniem złotej puszki jest aplikator oraz pędzelek ułatwiający pracę z najmniejszymi detalami. Authentic to klasa Premium wśród wosków.

Numer produktu

Opakowanie

10162

200 g

20

SERIA NEW SOFT99 DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Serię New Soft99 stanowią trzy podstawowe woski z oferty Soft99, które od 1984 roku nie przestają fascynować miło- śników pielęgnacji samochodowej. Tworzą na samochodzie trwałą powłokę hydrofobową, pomagając jednocześnie wy- dobyć głębię koloru lakieru. Produkt jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych, ułatwiając uzyskanie wymagane- go efektu stosownie do koloru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu Opakowanie 00010 & 00020 & 00027 300g / 350g / 320g

WOSKI ワックス

21

EXTREME GLOSS WAX BESTSELLER

Extreme Gloss, nazywany przez Japończyków Kiwami, jest produktem idealnym dla osób poszukujących równowagi po- między lśniącym finiszem i solidnym zabezpieczeniem lakie- ru. Łatwo go nałożyć i wetrzeć. Będziesz zachwycony efek- tem kropelkowania na lakierze przy kontakcie Extreme Gloss z wodą. Lakier Twojego samochodu zasługuje na to, by lśnił! Produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, ułatwiając uzyskanie wymaganego efektu stosownie do ko- loru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu 00192 & 00193

Opakowanie

200 g

22

KING OF GLOSS WAX Ten wosk z powodzeniem wydobywa blask porównywalny z tym, jaki tworzy przezroczysty lakier do paznokci. Spośród podobnych produktów, King of Gloss wyróżnia delikatny, wyczuwalny owocowy zapach. Przebiegająca bezproblemo- wo aplikacja skutkuje zachwycającą wizualnie ochroną. Kro- ple wody momentalnie spłyną po gładkiej i połyskującej war- stwie hydrofobowej na lakierze samochodu, co uczyni Cię Królem Blasku. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, ułatwiając uzyskanie wymaganego efektu stosownie do koloru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu 00171 & 00177

Opakowanie

300 g

WOSKI ワックス

23

MIRROR SHINEWAX Zgodnie ze swoją nazwą, Mirror Shine tworzy na powierzch- ni lakieru lustrzaną i hydrofobową powłokę. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób żyjących w ciągłym pośpiechu – za- łączona ściereczka z mikrofibry usprawni aplikację i pozwoli cieszyć się natychmiastowym efektem! Produkt jest dostęp- ny w dwóch wariantach kolorystycznych, ułatwiając uzyska- nie wymaganego efektu stosownie do koloru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu 00373 & 00374

Opakowanie

200 g

24

WATER BLOCKWAX Zapomnij o waterspotach! Water Block wytworzy na lakie- rze warstwę ochronną, po której krople wody spłyną stru- gami, dając efekt kropelkowania. Z połączenia karnauby i syntetycznych polimerów powstaje formuła pozostawiająca po sobie hydrofobową powłokę o naturalnym, nienachalnym blasku. Użyj tego wosku równocześnie z produktami z ro- dziny Glaco, aby stworzyć powłokę hydrofobową na całości Twojego pojazdu! Produkt jest dostępny w dwóch warian- tach kolorystycznych, ułatwiając uzyskanie wymaganego efektu stosownie do koloru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu 00428 & 00429

Opakowanie

200 g

WOSKI ワックス

25

NEW SCRATCH CLEAR WAX

Jak wszystko, co jest wystawione na działanie środowiska, lakier samochodu może nieść ślady użytkowania, zasługuje więc na okresową korektę i wypełnienie ubytków. New Scratch Clear jest oparty na nowej formule mikrocząsteczek, które pozwolą wypełnić drobne zarysowania lakieru, wpły- wając pozytywnie na jego kondycję i nadając powierzchni samochodu pożądany wygląd. Aplikację ułatwia załączona ściereczka z mikrofibry, którą sprawnie wetrzesz wosk, aby móc natychmiast zachwycić się jego działaniem! Produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, ułatwiając uzyskanie wymaganego efektu stosownie do koloru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu 00419 & 00420

Opakowanie

200 g

26

HYDRO GLOSS WAX DO POWŁOK

Nawet profesjonalne powłoki z czasem ulegają negatyw- nemu działaniu czynników zewnętrznych. Soft99 prezentu- je nowy wosk, którego formuła jest oparta na wodzie i nie zawiera rozpuszczalników, szkodliwych dla kwarcu czy cera- miki na Twoim samochodzie. Zregeneruj powłokę z użyciem wosku Hydro Gloss, którego wysoka jakość i starannie opra- cowana formuła wytworzą ochronną warstwę hydrofobową i nadadzą karoserii blasku. Wosk nałożysz sprawnie dzięki dołączonej mikrofibrze, mogąc natychmiast cieszyć się znie- walającym rezultatem Hydro Glossa!

Numer produktu

Opakowanie

00532

150 g

WOSKI ワックス

27

FUSSO COAT F7 WSZYSTKIE KOLORY / PŁYNNA KONSYSTENCJA Fusso Coat F7 to płynna powłoka bazująca na polimerze Fusso. Wytwarza ona na powierzchni lakieru błyszczącą, wysoce hydrofobową powłokę. Dołączone gąbki stanowią znaczącą pomoc w aplikacji, a dzięki ich użyciu zyskasz pew- ność, że powłoka jest równomierna i gładka. Płynna forma produktu sprawia, że szczególnie docenią go osoby żyjące w pośpiechu. Przy regularnej pielęgnacji efekty utrzymują się do 7 miesięcy.

Właściwy do wszystkich kolorów lakierów.

Numer produktu

Opakowanie

10339

300 ml

QUICK DETAILERY クイック・ディテイラー

29

QUICK DETAILERY クイック・ディテイラー

30

LUXURY GLOSS Luxury Gloss to quick detailer, który przywróci lakierowi Twojego samochodu niesamowity połysk w sekundę! Ożyw kolor swojego lakieru świeżym wyglądem, osiągnij hydrofo- bowość i gładkość trwającą tygodnie! Wszystko to w akom- paniamencie bardzo przyjemnego zapachu mango. Produktu można używać jako samoistnej powłoki lub jako wzmocnie- nia efektów powłok już zaaplikowanych.

Numer produktu

Opakowanie

10163

500 ml

QUICK DETAILERY クイック・ディテイラー

31

FUKUPIKA SPRAY ADVANCE STRONG TYPE Legendarny japoński quick detailer, tworzący na lakierze wy- soce hydrofobową powłokę. Polimery hydrofobowe i fluoro- polimery efektywnie wydłużają życie produktu na lakierze i wzmacniają efekt odpychania wody aż do 6 miesięcy!

Produktu można używać jako samoistnej powłoki lub jako wzmocnienia efektów powłok już zaaplikowanych.

Numer produktu

Opakowanie

00542

400 ml

32

FUSSO COAT SPEED & BARRIER

Fusso Coat Speed & Barrier to przyjazny w użyciu quick detailer bazujący na polimerach z rodziny Fusso. Produkt chroni lakier Twojego samochodu przez wytworzenie na jego powierzchni hydrofobowej, podkreślającej kolor powłoki i po- zwala usunąć lekkie zabrudzenia podczas aplikacji. Produktu można używać jako samoistnej powłoki lub jako wzmocnie- nia efektów powłok już zaaplikowanych.

Numer produktu

Opakowanie

10291

500 ml

QUICK DETAILERY クイック・ディテイラー

33

SMOOTH EGG LIQUID Quick detailer tworzący na powierzchni lakieru gładką i kro- pelkującą powłokę. Największą zaletą tego produktu jest jego zdolność do regeneracji profesjonalnych powłok cera- micznych czy kwarcowych poprzez wypełnianie ubytków. Produkt może być używany prawie na wszystkich elemen- tach pojazdu, nawet we wnętrzu! Stylowe opakowanie oraz wysokiej jakości mikrofibra Smooth Egg Cloth sprawiają, że idealnie nadaje się na prezent.

Numer produktu

Opakowanie

00510

250 ml

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB ガラスケア

35

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB ガラスケア

36

ULTRA GLACO BESTSELLER

Produkt tworzący hydrofobową powłokę na powierzchni szyby. Glaco wygładza powierzchnię, swobodnie odpro- wadzając wodę pod napływem powietrza. Niewidzialna wycieraczka poprawia widoczność w deszczu, zwiększa- jąc bezpieczeństwo pasażerów. W zimie lub podczas przy- mrozków zamarzanie szyb jest utrudnione. Wygodny aplika- tor poprawia komfort pracy i ułatwia nakładanie produktu, a efekt niewidzialnej wycieraczki pojawia się już przy ni- skich prędkościach i utrzymuje się na powierzchni do pół roku , dając szczególną satysfakcję tym użytkownikom Ultra Glaco, którzy często podróżują autostradami.

Numer produktu

Opakowanie

10310

70 ml

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB ガラスケア

37

ULTRA GLACO LONG TYPE

Produkt tworzący hydrofobową powłokę na powierzchni szyby z aplikatorem do dużych powierzchni. Glaco wygła- dza powierzchnię, swobodnie odprowadzając wodę pod napływem powietrza. Niewidzialna wycieraczka poprawia widoczność w deszczu, zwiększając bezpieczeństwo pasa- żerów. W zimie lub podczas przymrozków zamarzanie szyb jest utrudnione. Wygodny aplikator poprawia komfort pracy i ułatwia nakładanie produktu na duże powierzchnie, a efekt niewidzialnej wycieraczki pojawia się już przy niskich pręd- kościach i utrzymuje się na powierzchni do pół roku , dając szczególną satysfakcję tym użytkownikom Ultra Glaco, któ- rzy często podróżują autostradami.

Numer produktu

Opakowanie

04167

115 ml

38

GLACO ROLL ON BESTSELLER

Produkttworzącyhydrofobowąpowłokęnapowierzchniszyby. Glaco wygładza powierzchnię, pomagając wodzie swobod- nie uciekać pod napływem powietrza. Niewidzialna wycie- raczka poprawia widoczność w deszczu, zwiększając bez- pieczeństwo pasażerów. W zimie lub podczas przymrozków zamarzanie szyb jest utrudnione. Kształt aplikatora poprawia komfort pracy, a efekt niewidzialnej wycieraczki pojawia się już od 45 km/h , dając wyjątkową satysfakcję użytkownikom często poruszającym się w ruchu miejskim.

Numer produktu

Opakowanie

04107

120 ml

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB ガラスケア

39

GLACO Q 2 W 1

Glaco Q to najprostszy w użyciu produkt z serii Glaco. Łączy w sobie środek czyszczący z niewidzialną wycieraczką, dzię- ki czemu nie jest wymagane wyjałowienie szyby przed apli- kacją. Glaco Q wygładza powierzchnię, pomagając wodzie swobodnie spłynąć pod napływem powietrza. Niewidzialna wycieraczka poprawia widoczność w deszczu, zwiększając bezpieczeństwo pasażerów. W zimie lub podczas przymroz- ków zamarzanie szyb jest utrudnione. Kształt aplikatora pod- nosi komfort pracy. Efekt niewidzialnej wycieraczki pojawia się już od 45 km/h.

Numer produktu

Opakowanie

04168

70 ml

40

GLACO BLAVE SZKŁO I PLASTIK

Pierwszy w historii produkt Glaco chroniący nie tylko szyby, lecz także przezroczyste elementy plastikowe, takie jak osło- ny reflektorów czy szybki kasków i gogli. Specjalnie wyprofi- lowany aplikator i dołączona mikrofibra są bardzo pomocne przy aplikacji. Powłoka hydrofobowa wygładza powierzch- nię, pomagając wodzie swobodnie spływać pod napływem powietrza. Jeżeli jesteś entuzjastą jednośladów, ten produkt na pewno sprosta Twoim oczekiwaniom!

Numer produktu

Opakowanie

04953

100 ml

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB ガラスケア

41

GLACO „W” JET Specjalna, wysokociśnieniowa dysza produktu podwajająca siłę rozpylania to klucz popularności Glaco W Jet. Wszystko, co musisz zrobić, to spryskać szybę i włączyć wycieraczki. Produkt jest łatwy w aplikacji nawet przy minivanach i innych większych pojazdach. Może być także używany podczas sil- nego deszczu! Efekt niewidzialnej wycieraczki pojawia się już od 60 km/h.

Numer produktu

Opakowanie

04169

180 ml

42

GLACO MIRROR COAT ZERO

Zapewnij sobie najlepszą widoczność na drodze z Glaco Mir- ror Coat Zero. Dlaczego Zero? Ponieważ odpycha wodę z lu- sterek nawet, podczas postoju auta. Spray pozwala stworzyć perfekcyjnie równą powłokę na powierzchni lusterek, a opa- kowanie jest zaprojektowane tak, aby ochronić obudowę lu- sterek podczas aplikacji. Wystarczy umieścić je w szczelinie między lusterkiem a karoserią.

Numer produktu

Opakowanie

10309

40 ml

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB ガラスケア

43

GLACO DE CLEANER Niesamowity płyn czyszczący szyby prosto z japońskich la- boratoriów. Z łatwością usuwa brud, ptasie odchody, mar- twe insekty i inne niechciane zabrudzenia przez rozpylanie i wycieranie. Poza właściwościami czyszczącymi, Glaco De Cleaner tworzy na powierzchni powłokę hydrofobową, któ- ra pozwala utrzymać szybę w czystości przez dłuższy czas. Bez smug!

Numer produktu

Opakowanie

04111

400 ml

44

GLACO DEICER Niesamowity produkt odmrażający! Przez rozpylanie na po- wierzchni rozmraża lód i śnieg, tworząc jednocześnie hydro- fobową powłokę na powierzchni szyby, która utrudnia jej ponowne zamarznięcie. Jedyny produkt odmrażający, który działa jak niewidzialna wycieraczka! Dopasuj atomizer, aby zwiększyć jego wydajność!

Numer produktu

Opakowanie

04165

450 ml

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB ガラスケア

45

GLACO GLASS COMPOUND ROLL ON Łącząc w sobie czyszczącą siłę małych, twardych cząsteczek i dużych, delikatnych cząsteczek, Glaco Glass Compound Roll On jest w stanie z łatwością pozbyć się nawet najtrud- niejszych do usunięcia zabrudzeń ze szklanych powierzchni. Wyjaławia szybę, usuwając zanieczyszczenia, jak i pozostało- ści po środkach wcześniej zabezpieczających szybę. Poręcz- ny produkt, idealny do przygotowania szyby przed aplikacją powłok z serii Glaco.

Numer produktu

Opakowanie

10308

100 ml

46

GLACO GLASS COMPOUND WIPE

Substancje ścierne, które są głównym składnikiem ściereczek Glaco, stosuje się do polerowania soczewek optycznych. Pozwalają one usunąć brud i oleiste pozostałości bez ryzy- ka uszkodzenia powierzchni. Poręczny produkt, idealny do przygotowania szyby przed aplikacją powłok z serii Glaco.

Numer produktu

Opakowanie

04063

6 szt.

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB ガラスケア

47

GLASS COMPOUND Z Produkt zalecany do odpowiedniego przygotowania szyby przed aplikacją powłok hydrofobowych z serii Glaco. Wyja- ławia szybę, usuwając zanieczyszczenia, jak i pozostałości po środkach wcześniej zabezpieczających szybę. Glass Com- pound Z składa się z mikroskopijnych cząsteczek ściernych, które stopniowo penetrują i usuwają zabrudzenia. Do opako- wania dołączony jest specjalny aplikator.

Numer produktu

Opakowanie

05064

100 ml

48

ANTI-FOG Kogo nie denerwuje irytująca poranna mgła na szybie? Oszczędź sobie kilka minut więcej na kawę lub śniadanie! Rozpylenie i wytarcie produktu pozwoli Ci usunąć mgłę w mgnieniu oka. Wcześniejsza aplikacja zapobiega również przyleganiu do szyby kurzu i brudu, poprawiając jej czystość.

Numer produktu

Opakowanie

05060

180 ml

50

OPONY I FELGI タイヤとホイール

51

OPONY I FELGI タイヤとホイール

52

IRON TERMINATOR Wysoce skuteczny środek do deironizacji felg, czyli oczysz- czania z metalicznych osadów takich jak pył z tarcz i klocków hamulcowych, czy lotna rdza. Doskonale sprawdzi się zarów- no w bieżącej pielęgnacji, jak i w przypadku mocno zabru- dzonych kół. W trakcie reakcji z zanieczyszczeniami zmienia swą barwę na intensywnie fioletową powodując efekt tzw. „krwawienia” felg. Łatwy w aplikacji i szybko działający, z łatwością oczyści i przygotuje koła do zabezpieczenia.

W zestawie z pędzlem.

Numer produktu

Opakowanie

10333

500 ml

OPONY I FELGI タイヤとホイール

53

DIGLOSS GIRAEDGE Powłoka bazująca na wodzie, nakładana za pomocą aplikto- ra z Glaco Blave! Wysoki połysk opon przy łatwej aplikacji. Szczególnie użyteczna przy niskim profilu opon i trudno do- stepnych partiach na postoju.

Numer produktu

Opakowanie

02087

70 ml

54

TIRE BLACK WAX Twardy wosk do opon. Produkty tego rodzaju to rzadkość na rynku środków pielęgnacyjnych. Nawoskuj swoje opony! Wzmocnij naturalny czarny kolor opon i stwórz powłokę wosku, która ochroni powierzchnię przed szkodliwym pro- mieniowaniem UV, brudem czy kurzem. Produkt stosowany również do konserwacji czarnych zderzaków i skórzanych dachów kabrioletów.

Numer produktu

Opakowanie

02015

170 g

OPONY I FELGI タイヤとホイール

55

BLACK BLACK Jeżeli szukasz trwałego zabezpieczenia opon swojego samo- chodu, wybierz Black Black, który tworzy na ich powierzchni grubą i wytrzymałą osłonę maksymalizującą połysk. Niekle- ista, twarda powłoka zapobiega przyleganiu brudu przez ponad 60 dni, pozwalając utrzymać opony w czystości i uła- twiając pielęgnację. Opakowanie zawiera dwie gąbki i ście- reczkę pomocne w aplikacji.

Numer produktu

Opakowanie

02082

110 ml

56

PURE SHINE Pure Shine to powłoka bazująca na wodzie, bez substancji pochodzenia naftowego. Chroni opony i nadaje im satynowej głębi, dzięki czemu Twoje auto przez długi czas będzie wy- glądać elegancko. Produkt bardzo łatwo rozprowadza się na powierzchni. Opakowanie zawiera dwa specjalne aplikatory Pitasupo, które są dostosowane do kształtu opony, co skut- kuje łatwą i czystą aplikacją produktu.

Numer produktu

Opakowanie

02079

100 ml

OPONY I FELGI タイヤとホイール

57

WHEEL DUST BLOCKER Powłoka tworząca na powierzchni felg wyjątkowo trwałą hydrofobową warstwę, która zapobiega przyleganiu zabru- dzeń, takich jak lotna rdza czy osad z hamulców. Jak działa? Wszystko pochodzi z natury! Miks cząsteczek z liści lotosu i najbardziej zaawansowanej japońskiej chemii zabezpieczy Twoje felgi. Zestaw zawiera 8 specjalnych ściereczek, po- mocnych w przygotowaniu powierzchni przed aplikacją.

Numer produktu

Opakowanie

02076

200 ml

58

NEW BRAKE DUST CLEANER

New Brake Dust Cleaner chemicznie rozkłada i zmywa nie- chciane zabrudzenia wytworzone przez rotację i nagrzewa- nie hamulców. Produkt może być używany bez obaw o za- rysowanie czyszczonej powierzchni. Nie posiada mocnego zapachu i jest łatwy do nałożenia. Dołączona gąbka pozwala wyczyścić nawet najtrudniej dostępne miejsca. Bez substan- cji ściernych!

Numer produktu

Opakowanie

02046

400 ml

60

CLEANERY I GLINKI クリーナー

61

CLEANERY I GLINKI クリーナー

62

MICRO LIQUID COMPOUND Micro Liquid Compound to chemiczny środek czyszczący, który pomaga przygotować lakier przed aplikacją powłok za- bezpieczających. Dzięki zaawansowanej formule chemicznej, produkt nie tylko czyści, lecz także maskuje mniejsze zaryso- wania, jak np. te, które powstają wokół zamka drzwi. Wzmac- nia też błysk lakieru. Produkt jest dostępny w dwóch warian- tach kolorystycznych, ułatwiając uzyskanie wymaganego efektu stosownie do koloru lakieru Twojego samochodu.

Numer produktu 09062 & 09063

Opakowanie

250 ml

CLEANERY I GLINKI クリーナー

63

STAIN CLEANER Środek czyszczący, usuwający nawet najcięższe zabrudzenia, niepoddające się działaniu szamponu. Nie zawiera w sobie żadnych substancji ściernych, dzięki czemu jest bezpiecz- ny dla lakieru. Wszystko, co musisz zrobić, to rozpylić Stain Cleaner i po chwili zetrzeć uporczywy brud. Świeży zapach grejpfruta sprawi, że czyszczenie stanie się przyjemnością.

Numer produktu

Opakowanie

00495

500 ml

64

SMOOTH EGG CLAY BAR Delikatna glinka, która pomaga dogłębnie oczyścić lakier przed aplikacją powłok zabezpieczających, niezależnie od ich rodzaju. Usuwa niewidoczne dla oka zabrudzenia, jak lotna rdza, metaliczny osad, ptasie odchody czy żywicę. Powierzchnia lakieru będzie gładka jak nigdy!

Opakowanie zawiera dwie glinki oraz foliowe torebki zapew- niające bezpieczne przechowywanie.

Numer produktu

Opakowanie

00513

100 g (2 x 50 g)

CLEANERY I GLINKI クリーナー

65

SURFACE SMOOTHER CLAY BAR

Bardziej agresywna glinka, która pomaga dogłębnie oczyścić lakier przed aplikacją powłok zabezpieczających, niezależnie od ich rodzaju. Usuwa niewidoczne dla oka zabrudzenia, jak lotna rdza, metaliczny osad, ptasie odchody czy żywica. Po- wierzchnia lakieru będzie gładka jak nigdy!

Numer produktu

Opakowanie

00238

100 g

66

ELEMENTY PLASTIKOWE プラスチック・パーツ

68

NANO HARD PLASTIC Nano Hard Plastic regeneruje wyblakłe i nielakierowane ele- menty plastikowe samochodu, tworząc przy tym błyszczącą powłokę, zabezpieczającą je do 6 miesiecy. Produkt może być użyty na nagrzewających się elementach, takich jak osłona silnika (do 300°C). Odpowiedni dla różnych rodzajów plastików, najlepszy do czarnych i szarych kolorów. Plastiki przezroczyste muszą być zabezpieczone innym produktem.

Numer produktu

Opakowanie

03131

8 ml

ELEMENTY PLASTIKOWE プラスチック・パーツ

69

NANO HARD CLEAR Nano Hard Clear to wytrzymała powłoka, przywracająca prze- zroczystość i gładkość transparentnym plastikom, takim jak osłony reflektorów. Powłoka jest trwała do 6 miesięcy.

Numer produktu

Opakowanie

03144

8 ml

70

WNĘTRZE インテリア

72

WASH MIST Wszechstronny i skuteczny środek do czyszczenia i od- świeżenia niemal wszystkich powierzchni we wnętrzu auta. Poradzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami na desce roz- dzielczej, plastikach, panelach LCD, szybach, a nawet mate- riale. Pozostawia powierzchnie czyste, o neutralnym wykoń- czeniu, a dodatkowo jest antybakteryjny i skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy. Dzięki poręcznej butelce świetnie sprawdzi się jako stałe wyposażenie auta, gotowe do użycia w każdej chwili.

Numer produktu

Opakowanie

02182

300 ml

WNĘTRZE インテリア

73

CLOTH BARRIER FABRIC COAT

Słynne polimery Fusso na tapicerce? Czemu nie! Stwórz hy- drofobową powłokę na elementach tekstylnych, które do tej pory były magnesem na brud! Wszystko, co musisz zrobić, to rozpylić produkt na powierzchni i rozprowadzić dołączo- ną gąbką.

Numer produktu

Opakowanie

02180

170 ml

74

FABRIC CLEANER Środek czyszczący do włókien, z pomocą którego usuniesz zabrudzenia, zarazki i bakterie oraz nieprzyjemne zapachy ukrywające się w materiale. Jego skład zapobiega powsta- waniu pleśni na powierzchni tapicerki i pomaga utrzymać ją w doskonałym stanie przez długi czas. Produkt może rów- nież być używany do czyszczenia fotelików dziecięcych. Do- łączona szczoteczka jest bezpieczna dla materiału i bardzo efektywna w usuwaniu ciężkich zabrudzeń.

Numer produktu

Opakowanie

02080

400 ml

WNĘTRZE インテリア

75

FABRIC SPOT REMOVER Zestaw czyszczący, który doskonale sprawdza się przy usu- waniu najmocniejszych zabrudzeń z tapicerki materiałowej. Trzy łatwe kroki, jakimi są mycie, płukanie i absorpcja, pomo- gą Ci błyskawicznie osiągnąć pożądany efekt. Zaawansowa- ny technologicznie środek czyszczący i specjalnie zaprojek- towana gąbką tworzą idealną kombinację.

Numer produktu

Opakowanie

02181

20 ml

76

LEATHER CLEANER Specjalnie zaprojektowana pianka do czyszczenia skórzanych elementów wnętrza samochodu. Nie pozostawia zapachu. Wi- tamina E chroni czyszczone powierzchnie przed przyszłymi efektami zużycia.

Produkt może być również używany do czyszczenia kierownicy.

Numer produktu

Opakowanie

02052

300 ml

WNĘTRZE インテリア

77

LEATHER FINE CLEANER & CONDITIONER Produkt przeznaczony do czyszczenia i zabezpieczenia skó- rzanych elementów wnętrza samochodu. Dzięki wytwarzaniu antypoślizgowej warstwy, Leather Fine Cleaner & Conditioner idealnie nadaje się do czyszczenia kierownicy, dźwigni zmiany biegów i innych elementów wymagających pewnego chwytu podczas kierowania samochodem. Przywróć wnętrze swoje- go samochodu do stanu salonowego! Eleganckie pudełko za- wiera ściereczkę z mikrofibry ułatwiającą czyszczenie.

Numer produktu

Opakowanie

02069

100 ml

78

AKCESORIA アクセサリー

80

SMOOTH EGG SPONGE Specjalna gąbka zaprojektowana z myślą o detailingu. Gór- na warstwa o wysokiej przepuszczalności szybko absorbuje środki czyszczące. Gęsta struktura warstwy środkowej prze- puszcza powietrze i pozwala wytworzyć pianę. Dolna war- stwa nie pozwala wypływać środkom czyszczącym, zwięk- szając w ten sposób ich wydajność.

Numer produktu

Opakowanie

00516

1 szt.

AKCESORIA アクセサリー

81

CAR WASH GLOVE Gruba, najwyższej jakości wyselekcjonowana wełna, łącząca w sobie delikatność i elastyczność, ułatwia wytworzenie gę- stej piany, pomagając umyć samochód łatwo i bez ryzyka uszkodzenia lakieru. Rękawica umożliwia dotarcie do miejsc trudno dostępnych i uciążliwych do czyszczenia.

Numer produktu

Opakowanie

04177

1 szt.

82

MICROFIBER CLOTH Doskonała mikrofibra wykazująca wysoką zdolność do ab- sorpcji wody, dzięki jej trójkątnym i krzyżowym wzorom szy- cia. Istotnie skraca czas osuszania po myciu i świetnie nadaje się do bieżącej pielęgnacji lakieru.

Numer produktu

Opakowanie

04207

1 szt.

AKCESORIA アクセサリー

83

SILICONE OFF Sillicone Off to niezbędny produkt w procesie finalnego oczyszczenia i przygotowania lakieru do zabezpieczenia woskami, sealantami lub powłokami ochronnymi. Skutecznie usuwa resztki past polerskich, starych zabezpieczeń i od- tłuszcza, pozostawiając powierzchnię jałową. Poprawia sku- teczność wiązania preparatów z powierzchnią i wydłuża ich trwałość.

Numer produktu

Opakowanie

09170

300 ml

84

PITASUPO TIRE PADS Aplikatory Pitasupo umożliwiają nakładanie każdego rodza- ju powłoki, dressingów lub wosków do opon znacznie uła- twiając proces ich zabezpieczania. Specjalnie wyprofilowana do kształtu opony konstrukcja stanowi doskonały przykład ludzkiej pomysłowości!

Numer produktu

Opakowanie

04163

2 szt.

AKCESORIA アクセサリー

85

EMBLEM REMOVER KIT Innowacyjny gadżet, który pozwala usunąć emblematy z po- wierzchni, nie uszkadzając ani ich, ani lakieru. Uchwyty połą- czone z żyłką czynią ten proces łatwym. Jeżeli na powierzchni pozostanie osad – specjalny płyn dołączony do opakowania pozbędzie się go w mgnieniu oka.

Numer produktu

Opakowanie

09164

10 ml

86

STICKER REMOVER Sticker Remover to płyn usuwający nawet najbardziej uciąż- liwe naklejki. Sprawnie penetruje powierzchnie pomiędzy naklejką a lakierem lub szybą, przez co proces usuwania jest szybki, łatwy i przyjemny! Do zestawu dołączona jest specjal- na szpachelka.

Numer produktu

Opakowanie

03143

100 ml

AKCESORIA アクセサリー

87

LEATHER CLEANING WIPES Podręczne ściereczki do usuwania zabrudzeń i niechcia- nych osadów z powierzchni skórzanych. Substancje zawarte w ściereczkach sprawią, że skóra odzyska miękkość i blask, a ich struktura ułatwi dostanie się preparatu w nawet naj- mniejsze zmarszczenia skóry.

Numer produktu

Opakowanie

02059

7 szt.

88

DASHBOARD CLEANING WIPES

Połączenie antystatycznych i przeciwdziałających promie- niowaniu UV substancji pozwoliło stworzyć ściereczkę, która usunie kurz i inne zabrudzenia nawet z najbardziej delikatnych desek rozdzielczych. Ponadto ściereczki wzmocnią błysk, za- chowując przy tym oryginalne cechy i wygląd plastików!

Numer produktu

Opakowanie

02092

7 szt.

AKCESORIA アクセサリー

89

WHEEL CLEANING WIPES Usuń lotną rdzę, osad z hamulców i inne niechciane zabru- dzenia z powierzchni felg za pomocą czyszczących chuste- czek! Produkt nie zawiera substancji ściernych, przez co nie stanowi zagrożenia dla żadnej felgi.

Numer produktu

Opakowanie

00493

10 szt.

90

BUGS & DROPPINGS CLEANING WIPES

Martwe insekty, ptasie odchody czy żywica drzewna są bar- dzo niebezpieczne dla lakieru, jako że wiele z nich zawie- ra w sobie kwas, który, jeżeli nie zostanie szybko usunięty, odciśnie trwały ślad na lakierze. Każdy powinien mieć coś, co pozwoli usunąć to zagrożenie – Japończycy nadchodzą z pomocą w postaci podręcznych ściereczek!

Numer produktu

Opakowanie

04119

8 szt.

AKCESORIA アクセサリー

91

WASHING & WAXING WIPES

Wosk w formie ściereczek, który szybko pozwala odświe- żyć wygląd samochodu, tworząc na jego lakierze delikatną, błyszczącą warstwę. Produkt może być również używany do samochodów zabezpieczonych profesjonalnymi powłokami, aby poprawić ich wygląd bez konieczności ponoszenia do- datkowych kosztów i straty czasu.

Numer produktu

Opakowanie

00468

12 szt.

SPOSOBY UŻYCIA 使用方法

94

SZAMPONY Używaj szamponów Soft99, aby myć i utrzymywać swój samochód w perfekcyjnym stanie, bez żadnego ryzyka dla lakieru, jak i środowiska. NEUTRAL SHAMPOO 1. Spłucz samochód wodą zmywając ciężkie zabrudzenia czy kurz, aby zapobiec zarysowaniu lakieru. 2. Wlej szam- pon do wiadra z wodą bądź zaaplikuj go bezpośrednio na mokrą gąbkę, wytwórz pianę, po czym umyj cały samochód. 3. Spłucz samochód ponownie i osusz jego powierzchnię uży- wając mikrofibr. SMOOTH EGG SHAMPOO 1. Spłucz samochód wodą zmywając ciężkie zabrudzenia czy kurz, aby zapobiec zarysowaniu lakieru. 2. Wlej szam- pon do wiadra z wodą bądź zaaplikuj go bezpośrednio na mokrą gąbkę, wytwórz pianę, po czym umyj cały samochód. 3. Spłucz samochód ponownie i osusz jego powierzchnię uży- wając mikrofibr. EXTREME GLOSS SHAMPOO 1. Spłucz samochód wodą zmywając ciężkie zabrudzenia czy kurz, aby zapobiec zarysowaniu lakieru. 2. Wlej szam- pon do wiadra z wodą bądź zaaplikuj go bezpośrednio na mokrą gąbkę, wytwórz pianę, po czym umyj cały samochód. 3. Spłucz samochód ponownie i osusz jego powierzchnię uży- wając mikrofibr. WOSKI Woski Soft99 pomogą chronić i nabłyszczą lakier Twojego samochodu na długi czas. Używaj szamponów, quick deta- ilerów i akcesoriów Soft99 do regularnej i efektywnej pielę- gnacji zaaplikowanej powłoki woskowej. FUSSO COAT 12 MONTHS WAX 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodza- ju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączony aplikator poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Rozprowadź wosk na lakierze cienko i równomiernie, panel po panelu, metodą krzyżową. 4. Poczekaj, aż na lakierze pojawi się widoczny biały osad. 5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą.

SPOSOBY UŻYCIA 使用方法

95

AUTHENTIC PREMIUM 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy uży- ciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną gąbkę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Rozprowadź wosk na lakie- rze cienko i równomiernie, panel po panelu, metodą krzyżo- wą. 4. Usuń wosk przypadkowo zaaplikowany na emblematy, w szczeliny w karoserii lub na inne tego typu miejsca dołączo- nymi akcesoriami. 5. Poczekaj, aż na lakierze pojawi się widocz- ny biały osad. 6. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą. NEW SOFT99 WAXES 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy uży- ciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną gąbkę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Rozprowadź wosk na lakierze cienko i równomiernie, panel po panelu, krzyżowymi rucha- mi. 4. Poczekaj, aż na lakierze pojawi się widoczny biały osad. 5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą. EXTREME GLOSS WAX 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy uży- ciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną gąbkę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Rozprowadź wosk na lakierze cienko i równomiernie, panel po panelu, krzyżowymi rucha- mi. 4. Poczekaj, aż na lakierze pojawi się widoczny biały osad. 5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą. KING OF GLOSS WAX 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy uży- ciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną gąbkę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Rozprowadź wosk na lakierze cienko i równomiernie, panel po panelu, metodą krzyżowąi. 4. Poczekaj, aż na lakierze pojawi się widoczny biały osad. 5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą.

96

MIRROR SHINE WAX 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szampo- nem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną mikrofibrę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Wetrzyj wosk w powierzchnię lakieru i osiągnij pożądany efekt od razu, ponieważ wosk ten nie wymaga schnięcia ani polerowania. WATER BLOCK WAX 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy uży- ciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną gąbkę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Rozprowadź wosk na lakierze cienko i równomiernie, panel po panelu, krzyżowymi rucha- mi. 4. Poczekaj, aż na lakierze pojawi się widoczny biały osad. 5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą. NEW SCRATCH CLEAR WAX 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szampo- nem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną mikrofibrę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Wetrzyj wosk w powierzchnię lakieru i osiągnij pożądany efekt od razu, ponieważ wosk ten nie wymaga schnięcia ani polerowania. HYDROGLOSS WAX 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szampo- nem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną mikrofibrę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Wetrzyj wosk w powierzchnię lakieru i osiągnij pożądany efekt od razu, ponieważ wosk ten nie wymaga schnięcia ani polerowania. FUSSO COAT F7 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szampo- nem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. 2. Zaaplikuj małą ilość produktu na dołączoną gąbkę. 3. Rozprowadź produkt na lakierze cienko i równomiernie, panel po panelu, krzyżowymi ruchami. 4. Poczekaj, aż na lakie- rze pojawi się widoczny biały osad. 5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą.

SPOSOBY UŻYCIA 使用方法

97

QUICK DETAILERY Utrzymuj powłokę ochronną na powierzchni lakieru Twoje- go samochodu w czystości, aby przedłużyć jej żywotność lub stwórz ją w zaledwie kilka minut z quick detailerami od Soft99! LUXURY GLOSS 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodza- ju. 2. Spryskaj karoserię i rozprowadź preparat równomiernie za pomocą mikrofibry. 3. Nie aplikuj zbyt dużej ilości produktu w celu uniknięcia smug. Jeżeli smugi pojawią się, usuń je uży- wając suchej i czystej mikrofibry. FUKUPIKA SPRAY 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodza- ju. 2. Spryskaj karoserię i rozprowadź preparat równomiernie za pomocą mikrofibry. 3. Nie aplikuj zbyt dużej ilości produktu w celu uniknięcia smug. Jeżeli smugi pojawią się, usuń je uży- wając suchej i czystej mikrofibry. FUSSO COAT SPEED & BARRIER 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodza- ju. 2. Spryskaj karoserię i rozprowadź preparat równomiernie za pomocą mikrofibry. 3. Nie aplikuj zbyt dużej ilości produktu w celu uniknięcia smug. Jeżeli smugi pojawią się, usuń je uży- wając suchej i czystej mikrofibry. SMOOTH EGG LIQUID 1. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodza- ju. 2. Spryskaj karoserię i rozprowadź preparat równomiernie za pomocą mikrofibry. 3. Nie aplikuj zbyt dużej ilości produktu w celu uniknięcia smug. Jeżeli smugi pojawią się, usuń je uży- wając suchej i czystej mikrofibry.

98

PIELĘGNACJA I OCHRONA SZYB Soft99 posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów do szyb, od popularnych już niewidzialnych wycieraczek Glaco, po niesamowite płyny czyszczące do szyb prosto z Japonii. ULTRA GLACO 1. Przygotuj szklane powierzchnie myjąc je dokładnie szam- ponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzch- nię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. Produkty Glaco osiągają najlepsze rezultaty, jeżeli szkło oczyszczone jest przy zastosowaniu Glass Com- pound Z lub środków czyszczących z serii Glaco. 2. Przed aplikacją upewnij się, że powierzchnia szyby jest sucha! 3. Zdejmij nakrętkę i aplikuj produkt na szybie krzyżowymi ruchami. 4. Poczekaj, aż na powierzchni pojawi się widoczny biały osad. 5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą. GLACO ROLL ON 1. Przygotuj szklane powierzchnie myjąc je dokładnie szam- ponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzch- nię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. Produkty Glaco osiągają najlepsze rezultaty, jeżeli szkło oczyszczone jest przy zastosowaniu Glass Com- pound Z lub środków czyszczących z serii Glaco. 2. Przed aplikacją upewnij się, że powierzchnia szyby jest sucha! 3.Zdejmijnakrętkęiaplikujproduktnaszybiekrzyżowymirucha- mi. 4.Poczekaj,ażnapowierzchnipojawisięwidocznybiałyosad. 5. Spoleruj osad lekko wilgotną mikrofibrą. GLACO Q 1. Przygotuj szklane powierzchnie myjąc je dokładnie szampo- nem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. Glaco Q nie wymaga uprzedniego przygotowania szyby, ponie- waż w swoim składzie zawiera środek czyszczący. 2. Przed aplikacją upewnij się, że powierzchnia szyby jest sucha! 3. Zdej- mij nakrętkę i aplikuj produkt na szybie krzyżowymi ruchami. 4. Poczekaj, aż na powierzchni pojawi się widoczny biały osad. 5. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą. GLACO BLAVE 1. Przygotuj szklane lub plastikowe powierzchnie myjąc je dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkaża- jąc powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. Produkty Glaco osiągają najlepsze rezultaty, jeżeli szkło oczyszczone jest przy użyciu Glass Com-

SPOSOBY UŻYCIA 使用方法

99

pound Z lub środków czyszczących z serii Glaco. 2. Przed aplikacją upewnij się, że powierzchnia szyby lub plastikowe- go elementu jest sucha! 3. Zdejmij pokrywkę i aplikuj produkt bezpośrednio na powierzchnię. 4. Niezwłocznie zetrzyj pro- dukt z powierzchni po jego aplikacji dołączoną mikrofibrą. GLACO “W” JET STRONG Podczas deszczu: 1. Rozpylaj produkt na szybie przez 3 sekun- dy z włączonymi wycieraczkami. W normalnych warunkach: 1. Przygotuj szklane powierzchnie myjąc je dokładnie szam- ponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. Produkty Glaco osiągają najlepsze rezultaty, jeżeli szkło oczyszczone jest przy użyciu Glass Compound Z lub środków czyszczących z serii Glaco. 2. Rozpyl produkt na szybie, następnie niezwłocznie zetrzyj z powierzchni lekko wilgotną mikrofibrą. GLACO MIRROR COAT ZERO 1. Przygotuj powierzchnie lusterek myjąc je dokładnie szam- ponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju. Produkty Glaco osiągają najlepsze rezultaty, jeżeli szkło oczyszczone jest przy użyciu Glass Compound Z lub środków czyszczących z serii Glaco. 2. Rozpyl produkt równo- miernie z odległości około 15 cm od lusterka. Rekomendujemy maskowanie obudowy lusterka dołączoną do zestawu karto- nową osłoną, aby uniknąć rozpylenia na inne części pojazdu. 3. Pozostaw do wyschnięcia przez 1,5 godziny, nie dotykając zabezpieczanej powierzchni. GLACO DE CLEANER 1. Wstrząśnij butelką i odbezpiecz atomizer. 2. Rozpyl z odle- głości 15 cm na czyszczoną powierzchnię. W przypadku użycia we wnętrzu, zalecane jest nanoszenie preparatu na ściereczkę. GLACO DEICER 1. Jeżeli na powierzchni szyby znajduje się śnieg, usuń nadmiar przed użyciem produktu. 2. Rozpyl około 15 cm od powierzch- ni. 3. Włącz wycieraczki, kiedy śnieg lub lód zaczną topnieć. GLACO GLASS COMPOUND ROLL ON 1. Przygotuj szklane powierzchnie myjąc je dokładnie szam- ponem o neutralnym pH i osuszając. 2. Wstrząśnij butelką i zdejmij zakrętkę. 3. Poleruj powierzchnię szyby używając produktu, dopóki nie ustąpi efekt hydrofobowy. 4. Spłucz powierzchnie wodą po zakończeniu procesu.

100

GLACO GLASS COMPOUND WIPES 1. Wyjmij jedną chustkę z opakowania. 2. Złóż chustkę, jeżeli wystąpi potrzeba i poleruj, dopóki nie ustąpi efekt hydrofobo- wy. 3. Jeżeli część chustki wyschnie, złóż ponownie i poleruj jej czystą stroną. GLASS COMPOUND Z 1. Przygotuj szklane powierzchnie myjąc je dokładnie szampo- nem o neutralnym pH i osuszając. 2. Wstrząśnij butelką i nałóż małą ilość płynu na dołączoną gąbkę. 3. Poleruj powierzchnię szyby krzyżowymi ruchami. 4. Spłucz powierzchnie wodą po zakończeniu procesu. ANTI-FOG 1. Wstrząśnij puszką. 2. Jeżeli szyba od wewnętrznej strony jest przykurzona bądź zabrudzona, przetrzyj ją mikrofibrą. 3. Roz- pyl produkt bezpośrednio na szybę ewentualnie na papierowy ręcznik lub chustkę i rozprowadź równomiernie po zniknięciu bąbelków. OPONY I FELGI Zabezpiecz swoje felgi i nabłyszcz opony używając szero- kiej gamy produktów Soft99! Zapomnij o problematycznym procesie aplikacji! IRON TERMINATOR 1. Spłucz luźne zabrudzenia pod wysokim ciśnieniem 2. Wstrzą- śnij butelką kilkanaście razy. 3. Nanieś równomiernie na felgę. 4. Odczekaj 2-3 minuty, aż środek zadziała. 5. Spłucz dokładnie pod ciśnieniem. W razie potrzeby powtórz punkty 3-5, dodat- kowo rozprowadzając produkt pędzlem przed spłukaniem. Nie stosuj na rozgrzane felgi! TIRE BLACK WAX 1. Umyj dokładnie opony w celu usunięcia brudu. 2. Zaaplikuj wosk na dołączoną gąbkę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki. 3. Rozprowadź wosk na powierzchni opony cienko i równomiernie. 4. Odczekaj 5-10 minut, po czym poleruj mikrofibrą. NEW BRAKE DUST CLEANER 1. Umyj dokładnie felgi w celu usunięcia brudu, usuń osłony nakrętek i inne elementy tego typu. 2. Odbezpiecz atomizer i rozprowadź produkt na czyszczonej powierzchni. 3. Odczekaj 2-3 minuty, po czym użyj dołączonej gąbki do usunięcia brudu. 4. Spłucz wodą w celu usunięcia wszelkich pozostałości.

Page 1 Page 2 Page 3 Page 4 Page 5 Page 6 Page 7 Page 8 Page 9 Page 10 Page 11 Page 12 Page 13 Page 14 Page 15 Page 16 Page 17 Page 18 Page 19 Page 20 Page 21 Page 22 Page 23 Page 24 Page 25 Page 26 Page 27 Page 28 Page 29 Page 30 Page 31 Page 32 Page 33 Page 34 Page 35 Page 36 Page 37 Page 38 Page 39 Page 40 Page 41 Page 42 Page 43 Page 44 Page 45 Page 46 Page 47 Page 48 Page 49 Page 50 Page 51 Page 52 Page 53 Page 54 Page 55 Page 56 Page 57 Page 58 Page 59 Page 60 Page 61 Page 62 Page 63 Page 64 Page 65 Page 66 Page 67 Page 68 Page 69 Page 70 Page 71 Page 72 Page 73 Page 74 Page 75 Page 76 Page 77 Page 78 Page 79 Page 80 Page 81 Page 82 Page 83 Page 84 Page 85 Page 86 Page 87 Page 88 Page 89 Page 90 Page 91 Page 92 Page 93 Page 94 Page 95 Page 96 Page 97 Page 98 Page 99 Page 100 Page 101 Page 102 Page 103 Page 104 Page 105 Page 106 Page 107 Page 108

Made with FlippingBook Online newsletter