Nowe odmiany cyklamenu perskiego 2024

Nowe odmiany cyklamenu perskiego (Cyclamen persicum)

Syngenta Flowers wprowadza do oferty na nadchodzący sezon cztery nowe lub ulepszone odmiany cyklamenu. Odmiany te uzupełniają nasz istniejący asortyment cyklamenów, który można znaleźć w katalogu „Rośliny doniczkowe 2022-2024”.

Zeskanuj kod QR, aby obejrzeć katalog z roślinami doniczkowymi!

Nowość w serii mini SeeWhy®. Piękne i inten- sywnie fioletowe kwiaty z białymi obwódkami. Ta odmiana sprawia, że seria SeeWhy® jest teraz rzeczywiście kompletna. SeeWhy® pozwala lepiej planować oraz efektywniej produkować, oszczędzić czas, pieniądze i nakład pracy. Niezwykle niezawodna seria mini o bardzo wysokim poziomie wyrównania wszystkich odmian – wcześnie kwitnących i kompaktowych. Toleruje podwyż- szoną temperaturę. Dostępna również w mie- szance Synchro. SeeWhy® Shine Purple

Facila White Imp.

Ulepszona biała odmiana z wyjątkowej serii Facila. Mocniejsze rośliny o grubszych szypułkach i bielszych kwiatach. Jej wyrównanie, rozmiary roślin i wczesność lepiej pasują do serii Facila niż to było w przypadku wyjściowej odmiany. ‘Facila White Imp.’ ma wystarczający wigor, aby dać silne rośliny w warunkach słabszego oświetlenia, w doniczkach o średnicy 11-12 cm. Synchro mix zawiera najbardziej wyrównane odmiany.

Winfall Purple Imp.

Ulepszona fioletowa odmiana z rewelacyjnej serii Winfall. Ma intensywniejszy kolor oraz lepsze wyrównanie niż wyjściowa kreacja i lepiej pasuje do serii Winfall. Winfall to idealna seria do produkcji późną jesienią i zimą. Otwarta budowa roślin sprawia, że są one mniej wrażliwe na szarą pleśń (Botrytis). Intensywne barwy kwiatów i ciemne liście zapewniają ładny kontrast.

Winfall White Imp.

Ulepszona biała odmiana z rewelacyjnej serii Winfall. Wyróżnia się mocniejszym pokrojem roślin i bielszymi kwiatami. Jej wyrównanie i wczesność lepiej pasują do serii Winfall. Winfall to idealna seria do produkcji późną jesienią i zimą. Otwarta budowa roślin sprawia, że są one mniej wrażliwe na szarą pleśń (Botrytis). Intensywne barwy kwiatów i ciemne liście zapewniają ładny kontrast.

Page 1 Page 2

Made with FlippingBook Learn more on our blog