!test2_missing_pages

קוראים יקרים,

גורמה כשר

איך שהזמן דוהר... בלי שנרגיש כבר כמעט פורים. החורף בעיצומו, אבל אפשר כבר להתחיל לדמיין את התחלת האביב, להתחיל לחשוב איפה עושים את הסדר השנה, כמעט חלפה לה חצי שנה בלוח השנה וכלל לא הרגשנו. ובהקשר לפורים, השנה נועדים שני מועדים משמעותיים באותו יום סיפור אסתר ופעילותה להצלת יהודי פרס ומדי ויום האישה הבינלאומי במרץ. במרחב החברתי המתקיים היום בארץ בערים 8- המצויין ב ובתרבויות השונות, יש משמעות כפולה לנושא מעמד האישה והדרת נשים. כתבת המגזין לוקחת אותנו החודש אל פקיעין, מקום מגוריה של המשפחה היחידה בגליל אשר מעולם לא עזבה או גלתה מהארץ, משפחת זינאתי. נכיר את מרגלית, הנצר האחרון למשפחה זו, את העמותה אשר פועלת לשימור מורשת היהודים בפקיעין, את אוריאל המשחק לצידה של מרגלית את סיפור חייה, ואת סמטאות הכפר היפיפה, אשר מצויות בו פניני יופי והסטוריה רבות ומגוונות. מהדורה זו של המגזין סיפורית במיוחד ותוכלו למצוא בה הן את סיפורה של הנסיכה מהכוכבים, במסגרת סיפורים מרפאים והן את סיפורו של בית אבות "שלוות הרים" - במסגרת סיפורים גליליים מסדנת הכתיבה "האדם החושב" ואימו של שי רגב מ"האח הגדול" מספרת איך זה להיות האמא מהצד השני של מסך הטלויזיה. בתפר שבין ט"ו בשבט ופורים, יש הרבה מה לעשות עם הפירות היבשים שנותרו: גורמה בריא מפרט את איכויות הפירות היבשים, גורמה גלילי מחבר בין הפרג לפירות ומציע ארוחת בוקר שיכין הבעל האוהב ליום האישה הבינלאומי ואילו, הבילוי הגלילי מפתיע אותנו עם ארוחת בוקר של אלופים בימי שישי בשכניה אצל "אתי ונעמה". גם טיול לניו זילנד יש עימנו החודש והסבר משרונה הסטייליסטית שלנו, מה חשיבותו של הסטיילינג בחיי כל אחד ואחת מאיתנו. ובין חג לחג גם פסח כבר לא כל כך רחוק וזה בדיוק המועד בו מתחילים לחשוב על שיפוץ ועיצוב מחודשים לבית. שטיחי ירושלמי מתמחים בעיצוב לבית וההתמחות שלהם מתן פתרונות לכל צורך ובעיקר - לקוחות מרוצים. אז שיהיה פורים שמח! ויום האישה מפרגן ומפנק.

פינוק קולינרי לתושבי הגליל ואורחיהם! ארוחת שף מלאה הכוללת חמש מנות: אפריטיף אלכוהולי, מנת פתיחה לחם הבית ומטבלים, מנה ראשונה, סורבה פירות, מנה עיקרית מפנקת ולסיום קינוח זוגי. מביא אליכם את הבישול הקלאסי הגלילי ע"י שימוש בחמרי גלם מקומיים ואיכותיים בשילוב תבלינים ועשבי תיבול בגידול עצמי. ויינות מקומיים מאזור הגליל!

129

* תקף בימים א'-ה' בלבד * כולל שתיה קלה וחליטת פירות

ש"ח לסועד לפרטיים בלבד!

חדש במסעדת שף גילי! אירועי פרימיום אצלי במסעדה או אצלכם בבית.

שלכם, מזל דמרי וענת גלילי

תצלום השער: אריה מנדלסון - מפל סער

מגזין חודשי עצמאי המופץ חינם לתושבי משגב, כרמיאל, כפר ורדים, ראש פינה, אמירים, בוסתן הגליל, שבי ציון, שמשית, אלון הגליל, סוללים, תמרת וישובים רבים נוספים. מזל דמרי עורכת ראשית: ענת גלילי עורכת משנה: סטודיו של מזל עיצוב ועריכה גרפית: ענת גלילי, כרמית אלקיים, שרונה קורן, נעם סגן - כהן, משתתפים: איריס שלום, מעיין בן ארי, תחייה רגב, הדס הנמן ניהול, הפקה והוצאה לאור: מזל דמרי - סטודיו של מזל, גילון 054-6368716 ' פרטים באתר ובטל פרסום ושיווק: 077-7988955 : טלפקס 054-6368716 : נייד mazal . demri @gmail.com מייל:

04-6989815 : יש להזמין מקום מראש המסעדה פתוחה בימים ראשון עד שישי, לארוחת בוקר וערב, כולל ארוחת ליל שישי.

תגובות, הערות והארות יתקבלו בברכה

המערכת והמו"ל אינם אחראים לתוכן המודעות w w w . b e - g l i l i t . c o . i l

31.5.2012 * תוקף המבצע עד

Made with FlippingBook - Online magazine maker