Leadership in Action - Polski - 201901

Różnica polega na wytrwałości

klientów z tygodnia na tydzień! Każdy może to zrobić! Wymaga to jedynie wytrwałości! Ci, którzy podejmują współpracę z innymi i wygłaszają cotygodniowe prezentacje w swoich domach, radzą sobie doskonale! Sukces nie przyjdzie od razu… to jest biznes! Gdybym chciał zmienić swoje życie i uzyskiwać pokaźny dochód pasywny, dopilnowałbym, aby nic mi nie przeszkodziło w cotygodniowym zorganizowaniu prezentacji Melaleuca w moim domu. Albo nawiązałbym kontakt z kimś innym, aby co tydzień organizować prezentacje w naszych domach na zmianę. Zrobiłbym to, ponieważ widziałem owoce konsekwencji i wytrwałości. Niektórzy snują marzenia, ale nie robią nic, aby je skonkretyzować i zrealizować. Nasz przepis na sukces jest prosty: dodajemy klientów po jednym na raz. Osoby o statusie Executive Director zarabiają ponad sto tysięcy dolarów rocznie. Uzyskali ten status, konsekwentnie co tydzień zapisując nowych klientów i pomagając kilkorgu z nich awansować na poziom Director. To nie jest loteria, w której możesz mieć nadzieję na wygraną, jeśli wylosują Twój numer z prawdopodobieństwem jeden na milion. Tutaj masz gwarancję sukcesu! Jeśli będziesz konsekwentnie co tydzień zapisywać nowych klientów, dotrzesz do celu. Nie ma innej drogi niż samodyscyplina i podejmowanie działań tydzień po tygodniu. Cieszą mnie dziesiątki tysięcy rodzin, które czerpią korzyści finansowe z biznesu Melaleuca. Jestem nieustannie pod wrażeniem faktu, że nie ma znaczenia, czy ktoś ma wykształcenie albo pochodzi z określonego środowiska. Szansa jest taka sama dla wszystkich. (Uwielbiam ten aspekt!) Kluczem jest wytrwałość! Stawiaj na pierwszym miejscu to, co najważniejsze! Jeśli ustawisz swój biznes Melaleuca na dalszym planie, nigdy nie osiągniesz wytyczonych celów. To niełatwe, ale proste. Nie odnoszą sukcesu tylko ci, którzy nie zapisują klientów konsekwentnie, tydzień po tygodniu.

WIADOMOŚĆ OD: FRANK VANDERSLOOT, CEO

Za każdym razem, gdy odwracam kartkę w kalendarzu, dziwię się, jak szybko mija czas. Zawsze wydaje mi się, że jest tak dużo do zrobienia, a gdybym tylko miał czas, mógłbym zrobić o wiele więcej! Z całą mocą dociera do mnie, że jedynym sposobem na osiągnięcie tego, co najważniejsze w życiu, jest podejmowanie związanych z tym działań. Co miesiąc z niecierpliwością czekam, aby zobaczyć, kto tym razem awansuje. Czuję dreszczyk emocji, gdy widzę, jak całe życie tych osób się zmienia, jak pozbywają się problemów finansowych i wreszcie widzą „światło w tunelu”. Zdaję sobie sprawę, że dla większości z nich Melaleuca to zajęcie poza pracą na pełen etat. Wiem, że budując udany biznes Melaleuca, muszą być sumienni i wytrwali w kontaktach z nowymi klientami i prezentowaniu im produktów. Jakoś znaleźli czas na realizację marzeń. Nie pozwolili, by coś im przeszkodziło. Na pierwszym miejscu postawili to, co najważniejsze — a ich życie się zmieni, bo zrealizowali swoje marzenia. Co miesiąc Melaleuca wysyła dziesiątki milionów dolarów w postaci czeków z premiami i prowizjami. Kwoty na tych miesięcznych czekach wahają się od jednego do setek tysięcy dolarów. Wartość ta zawsze zależy od liczby klientów, jaką każdy Marketing Executive ma w swojej organizacji. Co chwilę widzimy dowody, że każdy może odnieść sukces w tym biznesie. Kluczem jest zwiększanie liczby

W miarę upływu czasu czuję się w obowiązku, aby jasno przedstawić możliwości pojawiające się, gdy pomagamy innym osiągnąć cele. Wszystko zaczyna się od procesu zapisu. Nie musimy się spieszyć ani nikogo poganiać. Ale nie możemy pozwolić, by ten tydzień minął bez zapisania co najmniej jednego nowego klienta. To wytrwałość decyduje o sukcesie! Każdy, kto chce to zrobić, może — jeśli w pierwszej kolejności zadba o to, co najważniejsze. A zapisywanie nowych klientów jest zawsze rzeczą najważniejszą w budowaniu biznesu Melaleuca.

Każdy może to zrobić! Wymaga to jedynie wytrwałości!

Z poważaniem

@FLVanderSloot

2 STYCZEŃ / LUTY / MARZEC | EU.MELALEUCA.COM

3

STYCZEŃ / LUTY / MARZEC | EU.MELALEUCA.COM

Made with FlippingBook Learn more on our blog