Katalóg MyBath DESIGN 19 DOMOSS Kúpľňové štúdiá

OBKLADY A DLAŽBY VILLEROY & BOCH

» » veľmi ľahko sa čistia » » odpudzujú špinu, takže je menej práce s čistením » » sú ekologické – prinášajú úsporu čistiacich prostriedkov a tak aj Vašich prostriedkov » » k čisteniu stačí len voda, mäkká handrička a na silné znečistenie postačia aj slabšie čistiace prostriedky » » preukázateľne trvanlivé: 10-ročnou simuláciou bola potvrdená dlhodobá trvanlivosť pri správnom čistení » » sú hygienické, zdravotne a ekologicky nezávadné, čo bolo potvrdené aj nezávislými inštitúciami Výhody obkladov s CeramicPlus a VilbostonePlus od Villeroy & Boch Villeroy & Boch je vysoko inovatívna spoločnosť so starodáv- nymi tradíciami, bola založená v roku 1748 a postupne sa stala medzinárodnou značkou životného štýlu. Spoločnosť je jedným z najväčších a najvýznamnejších výrobcov prémiových obkladov, dlažieb, sanitárnej keramiky a stolového porcelánu najvyššej kvality. Spoločnosť používa patentované technólógie úpravy obkladov a dlažieb pod názvom Ceramic Plus a Vilbostone plus, ktoré ponúkajú výbornú ochranu povrchu a vysoký komfort údržby, nakoľko úprava zabraňuje usádzaniu nečistôt a vodného kameňa.

Vilbostone Plus Vilbostone Plus je ošetrenie povrchu dlaždice

Ceramic Plus Perfektné spojenie všetkých dobrých vlastností. CeramicPlus je povrch, ktorý sa veľmi ľahko udržuje a ktorý odpudzuje nečistoty. Špeciálna technológia zušľachťovania glazúry zaisťuje, že sa kvapky na povrchu okamžite zhluknú do guľôčok a stečú do odpadu skôr, než stačia zaschnúť nečistoty a zložky vody spôsobujúce vodný kameň. Glazúra zostáva čistejšia, povrch sa dá jednoduchšie opláchnuť čistou vodou.

s cieľom uzatvorenia pórov vzniknutých pri výrobnom procese. Týmto spôsobom sa zvýši odolnosť dlaždice proti nežiadúcim nečistotám a sfarbeniu, čo má za následok, že nie je nutné používať ďaľšie impregnačné prostriedky.

Produkty s týmito technológiami nájdete na stranách: 4-29

s vilbostone plus

bez vilbostone plus

3

www.domosskupelne.sk

Made with FlippingBook Online newsletter