Varuvoactueel April 2026

+%"/0!'*-1"%2)'*$

nieuw

HeltiQ Huid assortiment

HeltiQ lanceert een vernieuwd natuurlijk huidassortiment voor de verzorging van een droge, rode of geprikkelde huid. De alcoholvrije formules met onder meer zemelen, aloë vera en kamille zijn mild en geschikt voor de gevoelige huid van baby’s vanaf 4 weken. Het assortiment bestaat uit drie nieuwe HeltiQ-producten De HeltiQ Verzachtende Koelgel gee! directe verkoeling en verzorging bij een geprikkelde of gevoelige huid. Het HeltiQ Zemelen Bad reinigt en verzacht de huid op milde wijze en is geschikt voor dagelijks gebruik. De HeltiQ Verkoelende Zemelen Set combineert gel en bad voor een complete verzorging, speciaal ontwikkeld om de huid te verkoelen en te verzorgen bij waterpokken.

Alle producten beva)en natuurlijke, huidvriendelijke ingrediënten, zijn vrij van alcohol en zijn geschikt voor de gevoelige huid van baby’s vanaf 4 weken. Daarmee biedt HeltiQ een zachte en eFectieve oplossing voor de dagelijkse verzorging van de gevoelige huid.

;9<54:

;9<54=

;9<548

Kijk voor alle acties, prijzen en om te bestellen op hollandpharma.nl Kijk voor alle acties, prijzen en om te bestellen op varuvo.nl

)(,(-'

Vegetarische Onigiri

Onigiri is een geperste rijstbal, vaak in de vorm van een driehoek, meestal gevuld met vlees en omwikkeld met een klein stukje nori-zeewier. Ontdek ons vegetarische Onigiri-recept gemaakt met heerlijke, biologische Priméal sushirijst, met een kleine verrassing binnenin: een blokje tofu gemarineerd in sojasaus en sesamolie.

Wat heb je nodig? (voor 4 personen): • 200 g Priméal sushirijst bio* (858877) • 2 el rijstazijn • 1 vel gedroogd nori-zeewier • 100 g tofu • 1 el Priméal Tamari sojasaus bio* (2584278) + extra voor het serveren • sesamolie • ongera(neerd zout

Aan de slag 1 Spoel de rijst meerdere keren tot het spoelwater helder is. Doe de rijst in een pan. Giet er 40 cl water bij. Breng aan de kook en zet het vuur vervolgens laag. Dek de pan af. 2 Laat de sushirijst ongeveer 12 minuten koken, haal dan van het vuur en laat nog 10 minuten afgedekt staan. 3 Voeg de rijstazijn en het zout toe. Meng het door de sushirijst. 4 Doe de sojasaus en een scheutje sesamolie in een soepbord. Snijd de tofu in blokjes en voeg ze toe. Roer goed door. 5 Bevochtig je handen en maak een balletje van ongeveer 50 gram rijst. Maak een kuiltje en voeg een blokje gemarineerde tofu toe. Sluit het balletje en vorm een driehoek. Versier de onigiri met een stukje nori-blad. 6 Herhaal dit proces totdat er geen rijst meer over is. Serveer de vegetarische Onigiri met sojasaus.

Eet smakelijk!

Kijk voor de prijzen en om te bestellen op hollandpharma.nl Kijk voor de prijzen en om te bestellen op varuvo.nl

9

Made with FlippingBook interactive PDF creator