Jeg er veldig glad for jobben jeg har på Clas Ohlson fordi jeg har så utrolige kjekke og hygge- lige arbeidskollegaer. De aller fleste har jobbet der hele tiden siden jeg begynte der, og det er et vel- dig godt tegn på at det er et veldig bra arbeidsmi- ljø, ledet av en kjempehyggelig butikksjef. Jeg liker å ha en arbeidsplass med mye system og orden som det er i hyllene til Clas Ohlson. Dette passer veldig godt til min personlighet. Clas Ohlson er en plass som jeg trives veldig godt på, og som jeg vil fortsette å jobbe i årene fremover.
så var det ikke noe hensikt i å prøve ut mange forskjellige steder Derfor fikk jeg varig tilrettelagt arbeid på Clas Ohlson gjennom NAV, noe som gjorde at jeg unngikk å prøve ut mange arbeids- plasser for å vurdere arbeidsevne. For meg var det godt å få en fast og varig arbeids- plass istedenfor å måtte prøve ut mange forskjel- lige steder. Jeg har vært tatt godt imot hos Clas Ohlson siden første dag. Det jeg synes er fint å høre er når kollegaene mine sier at det er kjekt å ha meg tilbake på jobb etter ferier fordi de sier det bare blir rot og kaos når jeg ikke er der.
Stiftelsen Radarveien jobber for å gi brukerne økt livskvalitet gjennom å se den enkelte og gi et meningsfylt og stimulerende tilbud. Dette i tråd med våre verdier: kvalitet, samarbeid og trivsel.
Dagsenter
Bolig
Avlastning
Et godt sted å være
Stiftelsen Radarveien | www.radarveien.no | Radarveien 100, 1152 OSLO | 23 38 34 00
AUTISME I DAG 39
Made with FlippingBook - Online magazine maker