גיליון 992

ספורט מגזין

משה סידי עורך מדור הספורט:

), לאחר פגרה בת שבוע, את מכבי 20.00 מ.ס אשדוד תפגוש ביום ראשון (אצטדיון הי”א, נתניה, למשחק שהוא באמת “על כל הקופה” נתניה מגיעה לאחר ניצחון בגביע על מכבי חיפה ברבע הגמר עם הרבה רוח גבית המטרה של אשדוד להבהיר לה שמה שטוב לגביע המדינה, לא טוב להישרדות בליגה ניצחון ואשדוד תשתווה בנקודות לנתניה “נעשה הכל בכדי להישאר תלויים בעצמנו”

י

העובדה שאנחנו מכבדים אותם ונערכים בהתאם. אנחנו צריכים להתמקד בנו, ברצונות שלנו וביכולות שלנו וביחד שלנו. אלה הדברים שהבאנו במשחק הקודם, ואלה הדברים שאם נעשה נכון וטוב, יביאו לנו את המשחק הזה. אנחנו מתייחסים למשחק הזה כמו המשחק הקודם, כמשימת חיינו, ואני מאמין שאם נעשה את הדברים נכון ומדויק גם נצליח לעשות את זה. כל עוד זה תלוי בנו, וכרגע זה תלוי בנו נעשה הכל מהכל כדי להישאר תלויים בעצמנו, וגם ולשמח את הקהל שלנו שהגיע לפ"ת, עודד ודחף אותנו. נרצה לשמח אותו שוב וגם לשמח את עצמנו בדרך למטרה העיקרית שלנו השארת הקבוצה בליגה". שתי הקבוצות מגיעות במומנטום טוב. נתניה אומנם בליגה התרסקה, אבל היא החליפה מאמן, מרקו בלבול במקום גיא צרפתי. במשחק הראשון של בלבול הוא ניצח את

ש משחקים שתמיד חוזרים אליהם. זה קורה כמה פעמים בעונה.

משחקים שהם צומת. משחקים שאחריהם קבוצה נראית אחרת, מגיעה למקומות אחרים. הזדמנות שלא חוזרת הרבה. משחק כזה יהיה ביום ראשון ) שבו 20.00 , הקרוב (אצטדיון הי”א תגיע מכבי נתניה לאשדוד למשחק שאחריו אשדוד יכולה להיות במקום אחר, בוודאי עם ביטחון 28 להישרדות בליגה. לנתניה . ניצחון ואשדוד 25 נקודות ולאשדוד תשווה את הנקודות שלה לאלו של נתניה. לגבי שערים הרי שלנתניה שערים יותר. אבל נעזוב רגע את 5 השערים, ניצחון במשחק הזה יסבך את נתניה ואת כל הליגה. המאמן אלי לוי התייחס למשחק: “זה משחק קשה מאוד מול יריבה קשוחה עם מאמן חדש ואנרגיות, בוודאי אחרי משחק הגביע. לנו אין זמן ורצון להתעסק בהם מלבד

אלי לוי: “במשחק הקודם מול נתניה”

מכבי חיפה, בחיפה, ברבע גמר ועוד בעשרה 1:3 , גביע המדינה שחקנים. זה נתן לנתניה הרבה רוח גבית. זה עשוי להיות לטובתה, או עלול להיות לרעתה. לטובתה כי היא תגיע עם ביטחון עצמי גבוה כי ניצחה את חיפה, לרעתה אם תגיע עם ביטחון עצמי מופרז כי היא ניצחה את חיפה. אשדוד צריכה לנצל את החלק השני. לגבי אשדוד, היא מגיעה לאחר על מכבי פ”ת, שנתן לה 0:1 ניצחון נשימה ארוכה וסיבך כמעט את כל הקבוצות בפלייאוף התחתון. אבל אם לא תהיה המשכיות בבית, אז שוב היא תגיע למקומות מסוכנים.

כל משחק עבור אשדוד הוא המשחק הכי חשוב. את זה חשוב לזכור. ואם כבר חשוב, אז חשוב שיגיע קהל. הקהל של נתניה יגיע בגלל הגביע. הקהל של אשדוד חייב להגיע. הקבוצה צריכה לעשות הכל שיגיע קהל, ורב. עיר כמו אשדוד חייבת קבוצה בליגת העל, לכן הניצחון של מ.ס אשדוד, גם אם לא אוהדים אותה. הוא ניצחון של העיר כולה והעיר הרי לא רוצה להפסיד את מקומה בספורט הישראלי, בכדורגל הישראלי ובכלל. תגיעו.

יום 14.4 תרשמו לעצמכם: אצטדיון 20.00 א’ שעה הי”א. התייצבות חובה!

24

992 גיליון 12.04.24

www.ashdodonline.co.il

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online