גיליון 992

18.04.24 עד 12.04.24 תחזית השבועית הורוסקופ

, 052-3646914 מאת: עוזי הכוהן תרולוגיה וקלפי הטארוט

תאומים 21.6 - 21.5

שור 20.5 - 21.4

טלה 20.4 - 21.3

שבוע של פרידה ויציאה לדרך חדשה וזאת מתוך היגיון, בגרות מודעות והבנה שהדבר הנכון ביותר הוא להרפות, ולשחרר מתוך אמונה תמימה שמה ששלכם שלכם ומה שלא שלכם, ילך לו לדרכו בתודה ובברכה. ובעצם מעשה זה, תוכלו לפנות מקום לדברים חדשים בחיים.

נושאים שמעסיקים אתכם אינם מתקדמים בקצב הראוי. אין הדבר בא לומר שאינכם מסוגלים להזיז או לפתור את העניין. הקלפים מצביעים על כך שיש לכם את הכלים הדרושים על מנת שתוכלו להגיע להחלטה טובה עבורכם, אבל, ראייה מוטעית של הדברים גורמת לכך שאתם מתמקדים בפרטים הקטנים.

זוהי תקופה טובה להיפתח ולנסות כיוונים חדשים אשר יסייעו בידכם להתמודד בהצלחה עם הלחץ והשגרה. הקלפים ממליצים לכם לאמץ גישה אשר אומרת שבכל סוגיה בה אתם מתמודדים, רצוי ומומלץ לקבל החלטות מהלב ולא מהראש. התחברות לחלק הרגשי שקיים בכם תביא לפתרון המבוקש.

אריה 22.8 - 23.7

בתולה 22.9 - 23.8

סרטן 22.7 - 22.6

עד לאחרונה הייתם שרויים בחוסר ודאות ובלבול. רבים מבני מזל בתולה נמצאים בנקודה בה עליהם להגיע לידי הכרעה בנושא זה או אחר. כל עוד לא תקבלו החלטה יקשה עליכם להיחלץ מהמצב בו אתם נמצאים והבלבול ימשך. קבלת החלטה תוביל לדרך חדשה ולהארה שעד עתה עסקתם בטפל ולא בעיקר.

חשוב לזכור ששמחה וכיף זה לא אותו הדבר. כרגע לא כיף לכולנו וזו עובדה שעקב המלחמה והמצב שנוצר, יש לכם את כל הסיבות לדאגה אך יחד עם זאת יש לכם גם סיבות לא לאבד את האמונה. על פי רוח הגישה היהודית, שמחה מתחילה בתחושת הכרת הטוב.

בשבוע זה יש לנהוג בצורה החלטית תוך הפגנת נחישות והימנעות הקלף באופן כללי: מדחיינות והססנות. השבועי מלמד על לימודים\השתלמות שעולים על הפרק או התחלה וכיוון חדש ברכישת מקצוע לעתיד. השבוע, השתדלו שלא לחצות את הגבול הדק שבין אסרטיביות חיובית לבין שחצנות וסרקאזם.

קשת 21.12 - 22.11

עקרב 21.11 - 24.10

מאזניים 23.10 - 23.9

השבוע אתם שוקלים את צעדיכם העתידיים. מומלץ להיעזר בחוכמתם של אחרים ולהיעזר בגיבוש הדעה גם בגורמים חיצוניים כמו למשל יועץ, רב באופן כללי: או מדריך רוחני/מקצועי. תקופה של שינויים עומדת בפתח. מעבר ממקום למקום, שינויים בעבודה, או שינוי דעה או גישה אמור, ליצור בעבורכם שינוי מבורך.

עייפות נפשית ותשישות רוחנית משפיעות על מצב הרוח של בני מזל קשת. התמודדות אל מול חולי או טיפול באדם חולה יוצרת לחץ נפשי. היכולת שלכם בשבוע זה, להפוך את החושך לאור ואת המר למתוק חיונית ביותר והיא זו שתשפיע על איך יראה עולמכם בזמן הקרוב.

המהות של השבוע מדברת על כניסה למסגרת מחייבת. החלטתכם לאכוף על עצמכם חוקים נוקשים של התמדה, אחריות, משמעת עצמית ונחישות היא החלטה נכונה! היא תוצאה של תהליך שמקורו במודעות עצמית כזו או אחרת שפתחה לכם את הדלת להבנה ברורה ומוחשית, שגורל חייכם נתון בידכם.

דגים 20.3 - 19.2

דלי 18.2 - 21.1

גדי 20.1 - 22.12

המוטיב המרכזי איתו יהיה עליכם להתמודד בשבוע זה יהיה בעיקר הצורך בלקיחת אחריות על תחום מסוים בחייכם, תחום אותו אתם רוצים לשפר השבוע הקרוב באופן כללי: ולקדם. מדבר על מנהיגות ועל היכולת שלכם להנהיג את חייכם בצורה שתוביל אתכם גם לסיפוק רגשי ובעיקר לסיפוק כלכלי.

המהות של השבוע הקרוב מדברת על היכולת שלכם להיות הצד שיוזם ומוביל תהליך ולא הצד שמגיב ונגרר בעקבות תהליך. בני מזל דגים ניצבים השבוע בפני אפשרויות חדשות והזדמנויות טובות לעשייה מבורכת למען עצמם. עשייה זו יכולה לפתור בעיות שמציקות לכם וגורמות לבלבול ולחוסר יציבות בחייכם.

זו העת להתמיד בעשייה מתוך אמונה ביכולות שלכם להשיג את מה שאתם רוצים. השבוע אתם נדרשים לא לוותר לעצמכם! לדבוק באמונתכם ולהמשיך נושא עבודה: בנחישות בעשייתכם. הפרנסה והקריירה מעסיק אתכם עד מאוד. כבר זמן רב שאתם חשים שהגיע הזמן לבצע מהלך שיזרז ויאיץ את תהליך הצמיחה שלכם.

30

992 גיליון 12.04.24

www.ashdodonline.co.il

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online