KATALOG_ZIMA_2022_2023_EXIMTOURS

poleca EXIMTOURS

uwagę? NA CO ZWRÓCIĆ

Hotel dla narciarzy to nie tylko nocleg. Warto dowiedzieć się, co powinien oferować, by nasz urlop był w pełni udany. POŁOŻENIE Najlepsze hotele znajdują się blisko stoków narciarskich, bo to spore ułatwienie. Nie trzeba szukać busów dowożących na stok lub parkingów, zabierać butów na zmianę, pakować nart i całego sprzętu do samochodu.

To także ograniczenie kosztów za parking i bilety autobusowe.

NARCIARNIA I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NARCIARSKIEGO Narciarnia to pomieszczenie do prze- chowywania sprzętu narciarskiego na terenie hotelu, w którym można również wysuszyć przemoczone ręka- wice i buty. Nie każdy, kto wybiera się na narty, dysponuje sprzętem. Dobrze, gdy hotel oferuje własną wypożyczal- nię lub może polecić najbliższą. KARNET LUB ZNIŻKA NA SKIPASSY Wiele obiektów zapewnia swoim gościom spore zniżki na zakup karne- tów uprawniających do skorzystania ze stoku, a niektóre hotele skipassy mają w cenie pobytu. WYŻYWIENIE Jeśli hotel jest umiejscowiony przy stoku i do centrum miejscowości mamy kawałek, idealną opcją jest możliwość zjedzenia solidnego śniada- nia i obiadokolacji. Szukanie restau- racji po całym dniu szusowania może nie być dobrym pomysłem. HOTELOWE ATRAKCJE Przy wyborze hotelu warto również zwrócić uwagę na to, co jeszcze jest wliczone w cenę, a za co trzeba do- datkowo płacić. Sala zabaw dla dzieci, sauna, strefa spa, basen sprawią, że nawet po nartach nikt nie będzie się nudził i zrelaksuje się po aktywnym dniu na stoku.

dokładnie zapoznać się z ofertą hotelu oraz warunkami, poznać rekomendacje innych turystów i narciarzy, dowie- dzieć się, za co trzeba dodatkowo płacić, a jakie usługi są wliczone w cenę. Nie zawsze warto kierować się tylko liczbą gwiazdek, jaką szczyci się hotel. Często przyjacielską atmosferę i dbałość o turystę znajdziemy w dobrych, tanich hotelach narciarskich.

eximtours.pl | EXIM TOURS ZIMA 2022/2023 | 17

Made with FlippingBook - Online catalogs