KATALOG_ZIMA_2022_2023_EXIMTOURS

Warto wiedzieć!

Nazwa Free Ski zazwyczaj dotyczy usług obowiązujących na początku i na końcu sezonu, kiedy obłożenie na stokach nie jest już takie duże. Dosyć często zdarza się, że niektóre hotele oferują usługę karnetu w cenie przez cały sezon lub można też zna- leźć oferty, które zarówno mają kar- net w cenie i można opłacić wszystko podczas kupowania pobytu, jak i zarezerwować pobyt bez karnetu, a załatwiać to samodzielnie po przy- jeździe na miejsce. Warto dopytać o opcje podczas rezerwacji wyjazdu, by dokładnie wiedzieć, jakie koszty czekają nas jeszcze po przyjeździe. Całosezonowy Free Ski to smart rozwiązanie dla prawdziwych fanów szusowania.

Włochy to także cudowne miejsce, gdzie panują idealne warunki do jazdy na nartach. Nie ma dnia, by pogoda lub złe warunki na stoku zatrzymały kogo- kolwiek przy hotelowym barze. Armatki śnieżne są zawsze gwarancją dużej ilości śniegu. Wyjeżdżając na narty do Włoch, masz pewność świetnych doznań. Słońce świeci tu niemal

wych lokalizacji, w jakich bywa realizo- wana. A jest ich coraz więcej! Wyjazd w Alpy – zarówno szwajcarskie, jak i włoskie – może być mniej kłopotliwy dzięki takim rozwiązaniom. Voucher na karnet otrzymuje się od razu pod- czas zameldowania w hotelu. To świet- na oferta i ułatwienie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z zimo- wymi sportami. Dzięki udogodnieniom związanym z jego posiadaniem, można wybrać wyciągi i stoki bez myślenia o tym, czy uda się na nie dostać. Cało- sezonowy Free Ski to wygoda! A gdzie się wybrać? Szwajcaria to doskonały rejon zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy oraz snowboardzistów. Wbrew pozo- rom, wcale nie obowiązują tutaj bardzo wysokie ceny. Na miejscu czeka idealna pogoda, doskonale przygotowane stoki i przepiękne wysokogórskie pejzaże.

non stop, więc szusowanie po stoku można połączyć… z błogim relaksem.

Całosezonowy Free Ski to oszczędność, ogrom atrakcji i udogodnień! To naprawdę doskonały pomysł, by na luzie spędzić zimowy czas, ładując baterie, a po wyjeździe wrócić pełnym energii do codziennych spraw.

eximtours.pl | EXIM TOURS ZIMA 2022/2023 | 23

Made with FlippingBook - Online catalogs