KATALOG_ZIMA_2022_2023_EXIMTOURS

poleca EXIMTOURS

K ażdy podczas zimowego urlopu szuka czegoś innego. Dla jed- nych, oprócz oczywiście wspa- niałych warunków narciarskich, ważne jest to, by mogli skorzystać z ofert rozrywkowych zimowych kurortów. Inni chcą maksymalnie wykorzystać czas na stoku, a potem zrelaksować się w kameralnym miejscu. Dla tych drugich wspaniałym rozwiązaniem są hotele SKI IN/SKI OUT. Co otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na pobyt w tak bajkowym miejscu? Cisza i spokój Godzina 8. rano, dzień niby jak co dzień, ale… otwierasz okno, przez które wpada górskie i zimne powietrze, co powoduje, że zaczynasz oddychać głęboko i wresz- cie czujesz, że żyjesz. Na zewnątrz widzisz malowniczy krajobraz dający ukojenie od zgiełku, z którym masz do czynienia na co dzień. W otoczeniu niesamowitego widoku możesz zjeść śniadanie, by zaraz po nim odkrywać piękno gór, oddając się szaleństwu na śniegu. Co najważniejsze – nie musisz daleko iść – wystarczy, że otwo- rzysz drzwi i już będziesz na stoku. Dzięki temu z łatwością się zregeneru- jesz, nawet jeśli… Czas na pasję i krótką drzemkę ... wybierasz się z rodziną na zimowy odpoczynek. Można przypuszczać, że dzieci będą potrzebowały krótkiej

regeneracji po szaleństwach na śniegu. Wybór obiektu SKI IN/SKI OUT gwa- rantuje, że powrót do pokoju nie będzie wyprawą, która spowoduje koniec szu- sowania. Przecież hotel jest obok. To tyl- ko krótki przystanek, a po nim można znów wrócić na stok i skupić się na tym, na co czekało się przecież cały rok.

Oferta SKI IN/SKI OUT gwarantuje pobyt jak w bajce. Wychodzisz z hotelu, by od razu trafić na stok i już jesteś w wymarzonej krainie lodu. Czy zakręceni fani zimowych sportów potrzebują czegoś więcej? Sprawdź to!

Więcej radości, mniej kłopotów Zwykle, aby dostać się na stok,

pakujesz się wczesnym rankiem do samochodu lub pędzisz do busa, który dowozi narciarzy. Tracisz czas i niekiedy z irytacją docierasz na miejsce. SKI IN/ SKI OUT pozwala zapomnieć o tych trudnościach. Dzięki temu oszczędzasz siły (sprzęt narciarski i snowboardowy nie należy do najlżejszych) i zdrowie, a całą energię przeznaczasz na szaleń- stwa na stoku. Zyskujesz nie tylko cenne chwile na śniegu, ale też siłę i radość.

Chwila relaksu i uczta dla podniebienia Kurorty narciarskie SKI IN/SKI OUT we Włoszech, Austrii i Słowacji oferują nie tylko perfekcyjne trasy zjazdowe, doskonałą infrastrukturę dla wielbicieli zimowego szaleństwa, ale też sprzy- jającą pogodę. Hotele na stokach mają rozbudowaną i atrakcyjną ofertę spa dla gości oraz kuchnię pełną lokalnych

Hotele na stokach oferują doskonałą infrastrukturę dla wielbicieli zimowego szaleństwa.

smakołyków. Większość miejsc dysponuje basenem i strefą relaksu, co pozwala idealnie zregenerować się po całym dniu spędzonym na stoku. Wysiłek fizyczny powoduje, że potrawy przy- gotowane przez kucharzy będą sma- kować wprost wyśmienicie. Wreszcie można będzie cieszyć się ich aromatem bez pośpiechu i – co najważniejsze – nie kosztem uprawiania zimowych sportów, ponieważ te czekają tuż za drzwiami!

eximtours.pl | EXIM TOURS ZIMA 2022/2023 | 31

Made with FlippingBook - Online catalogs