PURE LIA Oct/Nov/Dec - PL

Zdecydowana większość sprzedaży olejków eterycznych to efekt reklamy szeptanej. Aby opowiadać o olejkach eterycznych, nie musisz być specjalistą — wystarczy dzielić się informacjami o tym, co Ci się podoba. Oto trzy proste kroki, które pomogą Ci zacząć. Jak wykorzystać moc olejków eterycznych

2  Dowiedz się więcej w Internecie. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych olejków i dostępnych akcesoriów, odwiedź sekcję „Odkryj więcej” (Discover More) w witrynie eu.melaleuca.com. Pamiętaj, aby zapoznać się z odpowiedziami na często zadawane przez klientów pytania na temat olejków eterycznych. 3  Włącz PURE Olejki eteryczne do prezentacji Melaleuca. Pamiętaj, aby mieć kilka olejków podczas prezentacji Melaleuca, aby klienci mogli wypróbować je osobiście. Możesz także rozpylić olejki podczas prezentacji. „Zabieram swój dyfuzor na każdą prezentację” — mówi Yvette. „Dzięki temu klienci zostaną na miejscu otoczeni przyjemnym aromatem. Przynoszę także wszystkie olejki. Uczestnicy uwielbiają je wąchać. Są naprawdę zachwyceni”.

1  Zacznij korzystać z nich w domu. Jeśli chcesz rozwijać działalność dzięki PURE Olejkom eterycznym , przede wszystkim zacznij używać ich we własnym domu. Zapoznaj się z wykresem na następnej stronie, gdzie zamieszczono pomysły dotyczące wykorzystania olejków w domu. Przekonaj się, które najbardziej Ci się podobają, i podziel się swoimi doświadczeniami ze znajomymi. Najlepiej zacząć od pakietu PURE Zestaw podstawowy, czteropak , w którym znajdziesz cztery najpopularniejsze olejki w znacznie obniżonych cenach.

Odkryj moc olejków eterycznych

Branża olejków eterycznych rozwija się w tempie geometrycznym. Już obecnie ma ona wartość wielu milionów dolarów, a zgodnie z prognozami firmy Grand View Research* przychody w sektorze olejków eterycznych w latach 2012–2022 zwiększą się trzykrotnie. Nic zatem dziwnego, że kiedy w 2015 r. Melaleuca zaprezentowała w Stanach Zjednoczonych PURE Olejki eteryczne , od razu zaczęły one cieszyć się ogromnym powodzeniem. Tylko w ciągu pierwszego roku sprzedano miliony butelek olejków! To zaledwie jedna z przyczyn, dla których Melaleuca w ciągu ostatnich dwóch lat tak dynamicznie się rozwinęła i ma tak wysoki wskaźnik utrzymania klientów.

Naturalne dopasowanie Rynek olejków eterycznych naturalnie wpasowuje się

wielkości zamówienia klientów i ich retencji z miesiąca na miesiąc. Liczba Punktów Produktowych odpowiadających zamówieniom składanym przez klientów kupujących olejki eteryczne w ciągu miesiąca jest statystycznie o siedem wyższa od średniej. Klienci nabywający dyfuzor do olejków eterycznych cechują się też dwukrotnie wyższym wskaźnikiem retencji w porównaniu z klientami, którzy nie kupili dyfuzora. (bazujące na US statystykach) Pojawia się więc pytanie: co możesz zrobić, aby wykorzystać wysoki popyt na olejki eteryczne do rozwijania swojej działalności?

Oferowane przez Melaleuca PURE Olejki eteryczne nie tylko odznaczają się najwyższą dostępną jakością, ale także umożliwiają uzyskanie istotnych oszczędności. Dzięki skorzystaniu z oferty Melaleuca klienci tacy jak Ty w każdym miesiącu oszczędzają ponad 1 mln USD w porównaniu z cenami konkurencji. Łatwy sposób na zwiększenie wielkości sprzedaży Jak wynika z analiz, olejki eteryczne są nie tylko chętnie kupowane, ale też przyczyniają do zwiększania

„Zabieram swój dyfuzor na każdą prezentację” — National Director 4 Yvette Zona

w działalność firmy Melaleuca. Na samym początku, ponad 30 lat temu, jej pierwszym flagowym produktem był przecież właśnie olejek z drzewa herbacianego. Ponieważ dzięki olejkowi z drzewa herbacianego T36-C5® Melaleuca przez trzy dekady wyznaczała światowy standard, naturalną konsekwencją było zastosowanie tej wiedzy do produkcji kolejnych olejków eterycznych.

* Grand View Research, Inc. to firma badawczo-konsultingowa działająca w USA.

Made with FlippingBook Ebook Creator