PURE LIA Oct/Nov/Dec - PL

Zdecydowana większość sprzedaży olejków eterycznych to efekt reklamy szeptanej. Aby opowiadać o olejkach eterycznych, nie musisz być specjalistą — wystarczy dzielić się informacjami o tym, co Ci się podoba. Oto trzy proste kroki, które pomogą Ci zacząć. Jak wykorzystać moc olejków eterycznych

2  Dowiedz się więcej w Internecie. Aby dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych olejków i dostępnych akcesoriów, odwiedź sekcję „Odkryj więcej” (Discover More) w witrynie eu.melaleuca.com. Pamiętaj, aby zapoznać się z odpowiedziami na często zadawane przez klientów pytania na temat olejków eterycznych. 3  Włącz PURE Olejki eteryczne do prezentacji Melaleuca. Pamiętaj, aby mieć kilka olejków podczas prezentacji Melaleuca, aby klienci mogli wypróbować je osobiście. Możesz także rozpylić olejki podczas prezentacji. „Zabieram swój dyfuzor na każdą prezentację” — mówi Yvette. „Dzięki temu klienci zostaną na miejscu otoczeni przyjemnym aromatem. Przynoszę także wszystkie olejki. Uczestnicy uwielbiają je wąchać. Są naprawdę zachwyceni”.

1  Zacznij korzystać z nich w domu. Jeśli chcesz rozwijać działalność dzięki PURE Olejkom eterycznym , przede wszystkim zacznij używać ich we własnym domu. Zapoznaj się z wykresem na następnej stronie, gdzie zamieszczono pomysły dotyczące wykorzystania olejków w domu. Przekonaj się, które najbardziej Ci się podobają, i podziel się swoimi doświadczeniami ze znajomymi. Najlepiej zacząć od pakietu PURE Zestaw podstawowy, czteropak , w którym znajdziesz cztery najpopularniejsze olejki w znacznie obniżonych cenach.

Odkryj moc olejków eterycznych

Branża olejków eterycznych rozwija się w tempie geometrycznym. Już obecnie ma ona wartość wielu milionów dolarów, a zgodnie z prognozami firmy Grand View Research* przychody w sektorze olejków eterycznych w latach 2012–2022 zwiększą się trzykrotnie. Nic zatem dziwnego, że kiedy w 2015 r. Melaleuca zaprezentowała w Stanach Zjednoczonych PURE Olejki eteryczne , od razu zaczęły one cieszyć się ogromnym powodzeniem. Tylko w ciągu pierwszego roku sprzedano miliony butelek olejków! To zaledwie jedna z przyczyn, dla których Melaleuca w ciągu ostatnich dwóch lat tak dynamicznie się rozwinęła i ma tak wysoki wskaźnik utrzymania klientów.

Naturalne dopasowanie Rynek olejków eterycznych naturalnie wpasowuje się

wielkości zamówienia klientów i ich retencji z miesiąca na miesiąc. Liczba Punktów Produktowych odpowiadających zamówieniom składanym przez klientów kupujących olejki eteryczne w ciągu miesiąca jest statystycznie o siedem wyższa od średniej. Klienci nabywający dyfuzor do olejków eterycznych cechują się też dwukrotnie wyższym wskaźnikiem retencji w porównaniu z klientami, którzy nie kupili dyfuzora. (bazujące na US statystykach) Pojawia się więc pytanie: co możesz zrobić, aby wykorzystać wysoki popyt na olejki eteryczne do rozwijania swojej działalności?

Oferowane przez Melaleuca PURE Olejki eteryczne nie tylko odznaczają się najwyższą dostępną jakością, ale także umożliwiają uzyskanie istotnych oszczędności. Dzięki skorzystaniu z oferty Melaleuca klienci tacy jak Ty w każdym miesiącu oszczędzają ponad 1 mln USD w porównaniu z cenami konkurencji. Łatwy sposób na zwiększenie wielkości sprzedaży Jak wynika z analiz, olejki eteryczne są nie tylko chętnie kupowane, ale też przyczyniają do zwiększania

„Zabieram swój dyfuzor na każdą prezentację” — National Director 4 Yvette Zona

w działalność firmy Melaleuca. Na samym początku, ponad 30 lat temu, jej pierwszym flagowym produktem był przecież właśnie olejek z drzewa herbacianego. Ponieważ dzięki olejkowi z drzewa herbacianego T36-C5® Melaleuca przez trzy dekady wyznaczała światowy standard, naturalną konsekwencją było zastosowanie tej wiedzy do produkcji kolejnych olejków eterycznych.

* Grand View Research, Inc. to firma badawczo-konsultingowa działająca w USA.

Wykorzystanie olejków eterycznych w domu

Oto kilka sposobów, jak korzystać z olejków eterycznych w każdym pomieszczeniu domu.

W ŁAZIENCE

Nałóż 3–6 kropli olejku eterycznego na kartonową rurkę w środku rolki papieru toaletowego, aby zapobiegać nieprzyjemnym zapachom w toalecie. Zadbaj o świeżość prysznica, spryskując go mieszanką 5 kropli produktu PURE Eukaliptus , 5 kropli Olejku z drzewa herbacianego i 473 ml wody. Przekształć prysznic w orzeźwiający rozpylacz, nakładając przed puszczeniem wody 5–10 kropli odświeżającego olejku PURE Pomarańcza lub oczyszczającej mieszanki Vapor w rogach prysznica.

Odpowiednio dobrany zapach może przywoływać wspomnienia, wpływać na nastrój, a nawet przyczynić się do wzmocnienia koncentracji podczas pracy.

W GARDEROBIE

Umieść 3–5 kropli olejku PURE Lawenda lub Mięta pieprzowa na każdej z kul osuszających PURE przed umieszczeniem ich w suszarce. W przypadku zwykłej ilości prania użyj czterech kul osuszających. Zmniejsz ich liczbę w przypadku mniejszej ilości prania w zależności od potrzeb.

W KUCHNI

Użyj olejku PURE Cytryna , aby usunąć z powierzchni lepki nalot. Możesz także dodać kilka kropli do płynu do zmywania Lemon Brite , aby zyskać wyjątkową moc usuwania tłuszczu. Odśwież lodówkę po czyszczeniu, wycierając wnętrze roztworem wody i kilku kropli olejku PURE Grejpfrut . Rozpyl olejek PURE Lawenda lub Cytryna , aby uzyskać przyjemny aromat podczas sprzątania.

W SYPIALNI

Przygotuj aerozol do pościeli, łącząc w miniaturowym pojemniku ze spryskiwaczem 5–8 kropli olejku PURE Lawenda z 60 ml wody. Wieczorem przed snem rozpyl w sypialni Mieszankę uspokajającą Ukojenie . Wykonaj swoje własne naturalne perfumy, mieszając olejki PURE Grejpfrut , Róża i Ylang-ylang .

W SALONIE

Zacznij już dzisiaj Melaleuca PURE

Zrób swoje własne potpourri z suszonych kwiatów lub ziół i kilku kropli olejków eterycznych. Ożyw kompozycje ze sztucznych kwiatów kilkoma kroplami olejku PURE Róża , Ylang-ylang lub innego wybranego olejku eterycznego. Stwórz ciepłą, gościnną atmosferę, rozpylając olejek PURE Kora cynamonowa , Pomarańcza i Goździki. Możesz także wypróbować dowolną mieszankę sezonową PURE .

Olejki eteryczne słyną z niezrównanej jakości, czystości i doskonałego aromatu. Gdy tylko Twoi klienci je wypróbują, z pewnością dostrzegą ich zalety.

Page 1 Page 2

Made with FlippingBook Ebook Creator