2018 C2G Product Catalogue - Dutch

PRODUCT CATALOGUS

INNOVATIEF EENVOUDIGE KABEL-EN CONNECTIVITEITSOPLOSSINGEN

■ DATA-/NETWERKOPLOSSINGEN ■ AUDIO-/VIDEO-OPLOSSINGEN ■ OPLOSSINGEN VOOR PC EN MOBIEL

■ STROOMOPLOSSINGEN ■ OPLOSSINGEN OP MAAT

INHOUDSOPGAVE

DATA-/NETWERKOPLOSSINGEN IT en netwerktoepassingen vragen om superieure connectiviteitsoplossingen. C2G heeft de producten en diensten om vrijwel elke behoefte aan connectiviteit te ondersteunen, van single-mode en multimode vezelpatchkabels tot Cat5e/Cat6-kabels en apparaten.

pagina

01

AUDIO-/VIDEO-OPLOSSINGEN C2G begrijpt de brede behoeften van de audio-/videomarkt. Audio-/video-oplossingen van C2G bestaan uit een breed aanbod van nauwkeurig geproduceerde kabels en krachtige, maar eenvoudig te gebruiken actieve apparaten.

pagina

17

OPLOSSINGEN VOOR PC EN MOBIEL C2G heeft de juiste accessoires om vrijwel elke computerapplicatie te verbeteren. We bieden een grote reeks kabels, signaalversterkers en selectors van USB- kabels, adapters en hubs—tot firewire, parallelle en seriële kabels.

pagina

43

STROOMOPLOSSINGEN De stroomkabels van C2G maken uw werkomgeving flexibeler en efficiënter. Onze stroomkabels zijn ontworpen om te werken met de meeste desktop-pc’s, laptops, monitors, scanners en printers, alsmede PDU's, PSU's, spelconsoles en audio-/video-apparatuur.

pagina

65

OPLOSSINGEN OP MAAT C2G stemt de connectiviteit af op uw behoeften. Of u nu een eenvoudige kabel uit onze voorraad nodig hebt of een meer complexe maatwerkoplossing; C2G heeft de productie-ervaring waarop u kunt rekenen.

pagina

75

www.c2g.com/uk | 0800 328 2916 (UK) | +44 (0)1952 677300 (EMEA)

i

Distributeurs en verkopers De producten van C2G zijn verkrijgbaar via distributie. Dankzij onze nauwe samenwerking met topdistributeurs in de industrie zijn veel van onze producten snel leverbaar. Onze verpakking is milieuvriendelijk om de kosten laag te houden en we stellen de C2G-verkopers in staat om een eindoplossing samen te stellen. Ga voor meer informatie over de geweldige oplossingen van C2G naar www.c2g.com/uk of bel ons Europese kantoor op 0800 328 2916 (VK) of +44 (0)1952 677300 (EMEA). Algemene voorwaarden Prijzen zijn onderhevig aan verandering zonder kennisgeving. Op maat gemaakte producten kunnen niet worden geretourneerd of geannuleerd. Afwijkingen na verzending moeten binnen vijf dagen na ontvangst gemeld worden. Bel voor meer informatie onze afdeling klantenservice op: 0800 328 2916 (VK) of +44 (0)1952 677300 (EMEA) Retourneren Het retourneren van een product van C2G wordt afgehandeld door de verkoper of distributeur bij wie u het product hebt gekocht. Garantie C2G biedt een levenslange garantie op defecten en arbeid op alle kabels. Andere gedistribueerde producten zoals actieve apparaten en computeraccessoires hebben een volledige garantie van één jaar op defecten. De garanties zijn niet van toepassing op schade ontstaan door misbruik of gevolgschade. De aansprakelijkheid van de garantie kan niet hoger zijn dan de aankoopprijs van het product. C2G accepteert geen aansprakelijkheid voor schade en/of letsel ontstaan door gebruik van de apparatuur geleverd door dit bedrijf, waaronder maar niet beperkt tot, het verlies van data of winst. C2G werd in 1984 opgericht als Cables To Go ® en biedt end-to-end connectiviteitsoplossingen voor verschillende commerciële markten, waaronder de zakelijke dienstverlening, digitale bewegwijzering, onderwijs, gezondheidszorg, home theater en de horeca. In 2014 werd C2G onderdeel van de Data Communications-divisie van Legrand, een leider op het gebied van netwerkinfrastructuuroplossingen, met producten die ontworpen zijn om datacenters te ondersteunen en netwerk- of audio-/videotoepassingen C2G Geschiedenis C2G is een toonaangevende producent van IT- en A/V-connectiviteitsoplossingen. C2G werkt hard om haar klanten de producten, tools en middelen te bieden om snel en efficiënt verbinding te krijgen.

Live Chat Krijg direct antwoord op uw vragen van onze kabelexperts. Klik op Live Chat op www.c2g.com/uk en binnen een aantal seconden hebt u contact met één van onze connectiviteitsexperts. Onze openingstijden zijn van maandag tot vrijdag van 8:30 uur tot 22:30 uur Engelse tijd Buiten de openingsuren worden uw vragen automatisch naar onze experts gemaild en de volgende werkdag beantwoord. ConnectXpress De tool ConnectXpress van C2G biedt duizenden oplossingen voor bekabeling waarmee u gemakkelijk en handig een product voor uw toepassing kunt vinden. Ga eerst naar http://www.c2g.com/uk/connectxpress. Selecteer daar de categorie met de verbindingsoplossing die past bij uw toepassing of apparaat, kies vervolgens uw stekker, kleur, lengte of andere speciale opties en u krijgt de producten te zien die aan uw eisen voldoen. Als u niet zeker weet wat u nodig hebt, selecteer dan het apparaat dat u wilt aansluiten en u krijgt de gewone kabels van het apparaat te zien. ConnectXpress is online 24/7 beschikbaar en is uw on demand expert voor aansluitingen. Fouten & omissies Het is mogelijk dat de informatie in onze productcategorieën typografische fouten, onnauwkeurigheden of weglatingen bevat in de productbeschrijvingen, prijzen en beschikbaarheid. C2G behoudt zich het recht voor om op elk moment fouten, onnauwkeurigheden of weglatingen te corrigeren en om informatie te wijzigen of bij te werken zonder voorafgaande kennisgeving (ook nadat u uw bestelling hebt verzonden). Opmerking: Apple ® , iPod ® en iPhone ® zijngeregistreerdehandelsmerkenvanAppleComputer, Inc.,geregistreerd indeVSenandere landen.Deproducten indezecataloguszijnniet geproduceerdofaanbevolendoorAppleComputer Inc. Vista ® andWindows ® zijngeregistreerdehandelsmerkenvanMicrosoft ® Corporation. Deproducten indezecataloguszijnnietgeproduceerdofaanbevolendoorMicrosoft Corporation. Alleanderemerkenvanderdepartijen,handelsmerkenengeregistreerdehandelsmerkenzijnhet eigendomvanhunrespectieveeigenaars. te bouwen. Als merk van Legrand biedt C2G nu een compleet assortiment producten en oplossingen, waaronder audio/video en pc, gegevensconnectiviteit, fysieke infrastructuur en energiebeheer—allemaal ontworpen voor installatie in datacenters, netwerken en werkruimten of om een ​breed scala aan apparaten aan te sluiten. Met ongeveer 2000 producten gereed om verzonden te worden via het kanaalnetwerk, kan C2G snel leveren ongeacht hoe groot of klein uw project is. We gebruiken uitsluitend de beste componenten en de nieuwste technologie om prestaties te optimaliseren en te voldoen aan de industriespecificaties. C2G zet zich in om partners te helpen unieke producten en ongeëvenaarde service te leveren via producten die waarde toevoegen.

Een aantal van onze toonaangevende distributeurs zijn ...

Live Chat: www.c2g.com/uk/contact/customer-service | 8:30 tot 22:30 uur Engelse tijd

ii

DATA NETWERK OPLOSSINGEN

1

DATACOMMUNICATIE-OPLOSSINGEN

– Gunstig geprijsd – Voldoet aan of overtreft de bijbehorende OEM-specs – Compatibiliteit gegarandeerd – Levenslange garantie – Voldoet aan Multi-Source Agreement (MSA)-normen LEGRAND ® BRANDED TRANSCEIVERS

2

TRANSCEIVERS

89100

89117

89112

ARISTA NETWORKS ® COMPATIBELE 1000BASE EN 10GBASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89117

Arista Networks SFP-1G-T compatibele 1000Base-TX koperen SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

89131

Arista Networks SFP-10G-LR compatibele 10GBase-LR SMF SFP+ ontvangstmodule

10 km

89096

Arista Networks AR-SFP-10G-SR compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

BROCADE ® COMPATIBELE 1000BASE EN 10GBASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89112

Brocade 10G-SFPP-SR compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

88603

Brocade E1MG-SX-OM compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89125

Brocade E1MG-TX compatibele 1000Base-TX koperen SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

89144

Brocade E1MG-SX-OM compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

CISCO ® COMPATIBELE 10GBASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Itemomschrijving

Bereik

89100

Cisco XFP10GLR-192SR-L compatibele 10GBase-LR SMF XFP ontvangstmodule

10 km

89104

Cisco X2-10GB-LR compatibele 10GBase-LR SMF X2 ontvangstmodule

10 km

89128

Cisco SFP-10G-ER compatibele 10GBase-ER SMF SFP+ ontvangstmodule

40 km

89132

Cisco XENPAK-10GB-SR compatibele 10GBase-SR MMF XENPAK ontvangstmodule

300 m

89133

Cisco XFP-10G-MM-SR compatibele 10GBase-SR MMF XFP ontvangstmodule

300 m

89070

Cisco SFP-10G-SR compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

89071

Cisco SFP-10G-LR compatibele 10GBase-LR SMF SFP+ ontvangstmodule

10 km

89072

Cisco SFP-10G-LRM compatibele 10GBase-LRM MMF SFP+ ontvangstmodule

220 m

89073

Cisco X2-10GB-SR compatibele 10GBase-SR MMF X2 ontvangstmodule

300 m

www.c2g.com/uk | 0800 328 2916 (VK) | +44 (0)1952 677300 (EMEA)

3

TRANSCEIVERS

88601

89123

89116

CISCO ® COMPATIBELE 1000BASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

88601

Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

Cisco GLC-LX-SM-RGD compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

89106

89108

Cisco SFP-GE-S compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

88602

Cisco SFP-GE-L compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

89115

Cisco WS-G5483 compatibele 1000Base-TX Copper GBIC ontvangstmodule

100 m

89119

Cisco SFP-1GB-SX compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

88604

Cisco GLC-EX-SMD compatibele 1000Base-EX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

40 km

89138

Cisco WS-G5486 compatibele 1000Base-LX SMF GBIC ontvangstmodule

10 km

89143

Cisco ONS-SI-GE-SX compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89055

Cisco GLC-T compatibele 1000Base-T Copper SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

Cisco GLC-SX-MM compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89058

89061

Cisco GLC-LH-SM compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

89064

Cisco GLC-ZX-SM compatibele 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

80 km

88607

Cisco GLC-SX-MMD compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

88608

Cisco GLC-LH-SMD compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

88609

Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89068

Cisco GLC-BX-U compatibele 1000Base-BX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

89069

Cisco GLC-BX-D compatibele 1000Base-BX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

89074

Cisco WS-G5484 compatibele 1000Base-SX MMF SC GBIC ontvangstmodule

550 m

88610

Cisco SFP-GE-T compatibele 1000Base-T Copper SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

CISCO ® COMPATIBELE 2/4/8GBS TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89116

Cisco DS-SFP-FC8G-SW compatibele 2/4/8Gbs Fibre Channel SW MMF SFP+ ontvangstmodule

150 m

CISCO ® COMPATIBELE 100BASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89123

Cisco GLC-FE-100LX compatibele 100Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

88605

Cisco GLC-FE-100FX-RGD compatibele 100Base-FX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

2 km

89054

Cisco GLC-GE-100FX compatibele 100Base-FX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

2 km

89076

Cisco GLC-FE-100FX compatibele 100Base-FX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

2 km

Live Chat: www.c2g.com/uk/contact/customer-service | 8:30 tot 22:30 uur Engelse tijd

4

TRANSCEIVERS

89129

89141

89124

89113

89110

CISCO ® COMPATIBELE 40GBASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89129

Cisco QSFP-40G-SR4 compatibele 40GBase-SR MMF QSFP+ ontvangstmodule

150 m

FINISAR ® COMPATIBELE 1000BASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89141

Finisar FCLF-8521-3 compatibele 1000Base-TX Copper SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

89126

Finisar FTLF8519P2BNL compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

FINISAR ® COMPATIBELE 1/2/4GBS TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89124

Finisar FTLF8524P2BNL compatibele 1/2/4Gbs Fibre Channel SW MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

150 m

89114

Finisar FTLF8524P2BNV compatibele 1/2/4Gbs Fibre Channel SW MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

150 m

FINISAR ® COMPATIBELE 2/4/8GBS TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89113

Finisar FTLF8528P2BCV compatibele 2/4/8Gbs Fibre Channel SW MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

FINISAR ® COMPATIBELE 10GBASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89110

Finisar FTLX1471D3BCL compatibele 10GBase-LR SMF SFP+ ontvangstmodule

10 km

89102

Finisar FTLX8571D3BCL compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

89122

Finisar FTLX8571D3BCV compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

www.c2g.com/uk | 0800 328 2916 (VK) | +44 (0)1952 677300 (EMEA)

5

TRANSCEIVERS

89145

89109

89137

89135

HP ® COMPATIBELE 1000BASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89145

HP 3CSFP91 compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89142

HP 453154-B21 compatibele 1000Base-TX Copper SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

89134

HP J4860C compatibele 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

70 km

89085

HP J4858C compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89089

HP J4859C compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

89087

HP J8177C compatibele 1000Base-TX koperen SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

89088

HP JD089B compatibele 1000Base-TX koperen SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

89084

HP JD118B compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89090

HP JD119B compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

HP JD493A compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89086

HP ® COMPATIBELE 10GBASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89109

HP 455883-B21 compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

89091

HP J9150A compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

89093

HP J9151A compatibele 10GBase-LR SMF SFP+ ontvangstmodule

10 km

89092

HP JD092B compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

89094

HP JD094B compatibele 10GBase-LR SMF SFP+ ontvangstmodule

10 km

HP ® COMPATIBELE 2/4/8GBS TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89137

HP AJ716A compatibele 2/4/8Gbs Fibre Channel SW MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

HP ® COMPATIBELE 100BASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89135

HP J9054C compatibele 100Base-FX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

2 km

Live Chat: www.c2g.com/uk/contact/customer-service | 8:30 tot 22:30 uur Engelse tijd

6

TRANSCEIVERS

89103

89101

89107

89098

JUNIPER NETWORKS ® COMPATIBELE 1000BASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89103

Juniper Networks EX-SFP-1GE-T compatibele 1000Base-TX koperen SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

89081

Juniper Networks EX-SFP-1GE-LX compatibele 1000Base-LX SMF SFP ontvangstmodule

10 km

89080

Juniper Networks EX-SFP-1GE-SX compatibele 1000Base-SX MMF SFP ontvangstmodule

550 m

89079

Juniper Networks SFP-1GE-LX compatibele 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

89078

Juniper Networks SFP-1GE-T compatibele 1000Base-TX koperen SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

JUNIPER NETWORKS ® COMPATIBELE 10GBASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89101

Juniper Networks EX-XFP-10GE-LR compatibele 10GBase-LR SMF XFP ontvangstmodule

10 km

89120

Juniper Networks XFP-10G-S compatibele 10GBase-SR MMF XFP ontvangstmodule

300 m

89083

Juniper Networks EX-SFP-10GE-LR compatibele 10GBase-LR SMF SFP+ ontvangstmodule

10 km

89082

Juniper Networks EX-SFP-10GE-SR compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

JUNIPER NETWORKS ® COMPATIBELE 10/100/1000BASE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89107

Juniper Networks SFP-1GE-FE-E-T compatibele 10/100/1000Base-TX koperen SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

100 m

OVERIGE COMPATIBELE TRANSCEIVERS

Onderdeelnr.

Omschrijving

Bereik

89098

3COM ® 3CSFP92 compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

10 km

Avaya ® /Nortel ® AA1419013-E5 compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89146

Avaya ® /Nortel ® AA1419048-E6 compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

88606

Enterasys ® MGBIC-LC03 compatibele 1000Base-MX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

2 km

89140

Extreme Networks ® 10301 compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

300 m

89121

Force10 ® GP-XFP-1S compatibele 10GBase-SR MMF XFP ontvangstmodule

300 m

89097

Intel ® E10GSFPSR compatibele 10GBase-SR MMF SFP+ ontvangstmodule

10 km

89105

89099

MSA Compliant 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89127

MSA Compliant 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89130

MSA Compliant 40GBase-SR MMF QSFP+ ontvangstmodule

150 m

Netgear ® AGM731F compatibele 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) ontvangstmodule

550 m

89095

www.c2g.com/uk | 0800 328 2916 (VK) | +44 (0)1952 677300 (EMEA)

7

CATEGORIE KABELS

Grijs

Blauw Zwart

Wit

0,3 m 0,5 m

89921 89900 89901 89902 89903 89904 89905 89906 89922 89923 89924 89925

89926 89907 89908 89909 89910 89911 89912 89913 89927 89928 89929 89930

89931 89914 89915 89916 89917 89918 89919 89920 89932

89933 89934 89935 89936 89937 89938 89939 89940 89941

89926

1 m

1,5 m

2 m 3 m 5 m 7 m

CAT6A BOOTED SHIELDED (SSTP) NETWERKPATCHKABEL Bescherm 10 Gigabit datatransmissies van 10GBase-T-poorten en apparatuur in omgevingen met veel lawaai Deze Booted Shielded Cat6a patchkabel is ideaal voor gebruik met 10GBase-T poorten en apparaten, zoals netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL/kabel-modems en patchpanelen en beschermt elke ultrasnelle 10 Gigabit netwerkverbinding tegen lawaai en elektromagnetische interferentie. Deze kabel voor spraak/data/video-overdracht is geschikt voor toepassingen die een hoge bandbreedte vergen en verlaagt impedantie en SRL (Structural Return Loss) drastisch. Elke patchkabel is volledig getest om te voldoen aan de ANSI/TIA 568 C.2 Cat6a-vereisten voor onderdelen.

10 m 15 m 20 m 30 m

— — — — — —

CAT6A BOOTED UNSHIELDED (UTP) LOW SMOKE ZERO HALOGEN (LSZH) NETWERKPATCHKABEL LSZH, volledig afgeschermde kabel voor netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL/kabel-modems, patchpanelen en andere high performance netwerkapplicaties Voor Fast Ethernet-netwerken en applicaties voor spraak-, data- en video-overdracht die veel bandbreedte vergen. Voldoet aan alle Cat6A TIA/EIA-normen en verlaagt impedantie en SRL (Structural Return Loss) drastisch. De draden van elk aderpaar zijn verlijmd om het aantal windingen over de hele lengte tot aan het aansluitpunt gelijk te houden. Dit ontwerp op basis van hoogwaardige koperkabel minimaliseert Near-End Crosstalk (NEXT) niveaus met een LSZH-omhulsel.

Grijs

Blauw Zwart

Wit

Rood

Geel

Groen

0,5 m

82531 82532 82533 82534 82535 82536

82501 82502 82503 82504 82505 82506

82495 82496 82497 82498 82499 82500

82525 82526 82527 82528 82529 82530

82513 82514 82515 82516 82517 82518

82519 82520 82521 82522 82523 82524

82507 82508 82509 82510 82511 82512

1 m

82532

1,5 m

2 m 3 m 5 m

CAT6 BOOTED UNSHIELDED (UTP) NETWERKPATCHKABEL Volledig afgeschermde kabel voor netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL/kabel-modems, patchpanelen en andere high performance netwerkapplicaties Voor Fast Ethernet-netwerken en applicaties voor spraak-, data- en video-overdracht die veel bandbreedte vergen. Voldoet aan alle Cat6 TIA/EIA-normen en verlaagt impedantie en SRL (Structural Return Loss) drastisch. De draden van elk aderpaar zijn verlijmd om het aantal windingen over de hele lengte tot aan het aansluitpunt gelijk te houden. Dit ontwerp op basis van hoogwaardige koperkabel minimaliseert Near-End Crosstalk (NEXT) niveaus. De gegoten afscherming voorkomt dat de kabel bij installatie vast blijft zitten en biedt extra snoerontlasting. Verkrijgbaar in diverse kleuren om bij uw netwerkinstallatie te werken met de juiste kleurcodering. Elke kabel is voor optimaal gebruiksgemak voorzien van lengte-aanduiding.

83630

83484

Grijs

Blauw Zwart

Wit

Rood

Geel

Groen

Oranje

Roze

Paars

Bruin

0,3 m 0,5 m

83364 83365 83366 83367 83368 83369 83370 83371 83372 83373 83374 83375 83376 83377

83384 83385 83386 83387 83388 83389 83390 83391 83392 83393 83394 83395 83396 83397

83404 83405 83406 83407 83408 83409 83410 83411 83412 83413 83414 83415

83484 83485 83486 83487 83488 83489 83490 83491 83492 83493 83494 83495

— — — — — — —

83445 83446 83447 83448 83449 83450 83451 83452

83465 83466 83467 83468 83469 83470 83471 83472

83425 83426 83427 83428 83429 83430 83431 83432

83573 83574 83575 83576 83577 83578 83579 83580

83587 83588 83589 83590 83591 83592 83593 83594

83630 83631 83632 83633 83634 83635 83636 83637

83644 83645 83646 83647 83648 83649 83650 83651

1 m

1,5 m

2 m 3 m 5 m 7 m

10 m 15 m 20 m 30 m 50 m

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

— — — — — — — — — — — — — — — — — —

100 m

Live Chat: www.c2g.com/uk/contact/customer-service | 8:30 tot 22:30 uur Engelse tijd

8

CATEGORIE KABELS

Zwart

Blauw Grijs

Rood

0,5 m

83539 83540 83541 83542 83543 83544 83545

83522 83523 82524 83525 83526 83527 83528

83505 83506 82507 83508 82509 83510 83511

83556 83557 83558 83559 83560 83561 83562

1 m

1,5 m

83505

2 m 3 m 5 m 7 m

CAT6 BOOTED UNSHIELDED (UTP) CROSSOVER-KABEL Ongeëvenaarde prestaties voor peer-to-peer- en crossover-toepassingen

Voor data-/spraak-/videodistributie. Deze patchkabel van 550 MHz zorgt ervoor dat u altijd over de juiste doorvoercapaciteit beschikt om de huidige en toekomstige intensieve toepassingen voor bandbreedte aan te kunnen. Met de gekruiste pinconfiguratie kunt u twee computers peer-to-peer verbinden zonder gebruik van een hub of switch. U kunt ook de crossover-kabel gebruiken om netwerkswitches en hubs zonder uplinkpoort te verbinden met andere switches en hubs. CAT6 BOOTED UNSHIELDED (UTP) LOW SMOKE ZERO HALOGEN (LSZH) NETWERKPATCHKABEL LSZH, volledig afgeschermde kabel voor netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL/kabel-modems, patchpanelen en andere high performance netwerkapplicaties Voor Fast Ethernet-netwerken en applicaties voor spraak-, data- en video-overdracht die veel bandbreedte vergen. Voldoet aan alle Cat6 TIA/EIA-normen en verlaagt impedantie en SRL (Structural Return Loss). De draden van elk aderpaar zijn verlijmd om het aantal windingen over de hele lengte tot aan het aansluitpunt gelijk te houden. Dit ontwerp op basis van hoogwaardige koperkabel minimaliseert Near-End Crosstalk (NEXT) niveaus met een LSZH- omhulsel.

Grijs

Blauw Zwart

Wit

Rood

Geel

Groen

0,5 m

82489 82490 82491 82492 82493 82494

82459 82460 82461 82462 82463 82464

82453 82454 82455 82456 82457 82458

82483 82484 82485 82486 82487 82488

82471 82472 82473 82474 82475 82476

82477 82478 82479 82480 82481 82482

82465 82466 82467 82468 82469 82470

1 m

82454

1,5 m

2 m 3 m 5 m

CAT5E BOOTED UNSHIELDED (UTP) NETWERKPATCHKABEL Volledig afgeschermde kabel voor netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL/kabel-modems, patchpanelen en andere netwerkapplicaties Voor Fast Ethernet-netwerken en applicaties voor spraak-, data- en video-overdracht die veel bandbreedte vergen. Voldoet aan alle Cat5e TIA/EIA-normen en verlaagt impedantie en SRL (Structural Return Loss) drastisch. De draden van elk aderpaar zijn verlijmd om het aantal windingen over de hele lengte tot aan het aansluitpunt gelijk te houden. Dit ontwerp op basis van hoogwaardige koperkabel minimaliseert Near-End Crosstalk (NEXT) niveaus. De gegoten afscherming voorkomt dat de kabel bij installatie vast blijft zitten en biedt extra snoerontlasting. Verkrijgbaar in diverse kleuren om bij uw netwerkinstallatie te werken met de juiste kleurcodering. Elke kabel is voor optimaal gebruiksgemak voorzien van lengte-aanduiding.

83602

83672

Grijs

Blauw Zwart

Wit

Rood

Geel

Groen

Oranje

Roze

Paars

Bruin

0,3 m 0,5 m

83139 83140 83141 83142 83143 83144 83145 83146 83147 83148 83149 83150 83151 83152

83159 83160 83161 83162 83163 83164 83165 83166 83167 83168 83169 83170 83171 83172

83179 83180 83181 83182 83183 83184 83185 83186 83187 83188 83189 83190

83259 83260 83261 83262 83263 83264 83265 83266 83267 83268 83269 83270

— — — — — — —

83220 83221 83222 83223 83224 83225 83226 83227

83240 83241 83242 83243 83244 83245 83246 83247

83200 83201 83202 83203 83204 83205 83206 83207

83602 83603 83604 83605 83606 83607 83608 83609

83616 83617 83618 83619 83620 83621 83622 83623

83658 83659 83660 83661 83662 83663 83664 83665

83672 83673 83674 83675 83676 83677 83678 83679

1 m

1,5 m

2 m 3 m 5 m 7 m

10 m 15 m 20 m 30 m 50 m

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —

— — — — — — — — — — — — — — — — — —

100 m

www.c2g.com/uk | 0800 328 2916 (VK) | +44 (0)1952 677300 (EMEA)

9

CATEGORIE KABELS

CAT5E NON-BOOTED UNSHIELDED (UTP) NETWERKPATCHKABEL Voor netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL/kabel-modems, patchpanelen en andere netwerkapplicaties

Grijs

Blauw Zwart

Wit

Rood

Geel

Groen

0,5 m

83000 83001 83002 83003 83004 83005 83006 83007 83008 83009 83010

83020 83021 83022 83023 83024 83025 83026 83027 83028 83029 83030

83040 83041 83042 83043 83044 83045 83046 83047 83048 83049 83050

83120 83121 83122 83123 83124 83125 83126 83127 83128 83129 83130

83080 83081 83082 83083 83084 83085 83086 83087

83100 83101 83102 83103 83104 83105 83106 83107

83060 83061 83062 83063 83064 83065 83066 83067

83060

1 m

1,5 m

2 m 3 m 5 m 7 m

Voor spraak-/data-/videodistributie, dit kabel is geschikt voor bandbreedte-intensieve toepassingen tot maximaal 350 MHz. Voldoet aan alle Cat5e TIA/EIA-normen en verlaagt impedantie en SRL (Structural Return Loss) drastisch vergeleken met standaard 100 MHz bedrading. De draden van elk aderpaar zijn verlijmd om het aantal windingen over de hele lengte tot aan het aansluitpunt gelijk te houden.

10 m 15 m 20 m 30 m

— — — — — — — — —

CAT5E NON-BOOTED UNSHIELDED (UTP) CROSSOVER-KABEL Te gebruiken met een netwerkadapter om twee Windows ® -gebaseerde desktoppc’s aan te sluiten in een peer-to-peer, hub-to-hub, transceiver- to-transceiver of repeater-to-repeater netwerkconfiguratie Voor spraak-/data-/videodistributie, dit kabel is geschikt voor bandbreedte-intensieve toepassingen tot maximaal 350 MHz. Voldoet aan alle Cat5e TIA/EIA- normen en verlaagt impedantie en SRL (Structural Return Loss) drastisch vergeleken met standaard 100 MHz bedrading. De draden van elk aderpaar zijn verlijmd om het aantal windingen over de hele lengte tot aan het aansluitpunt gelijk te houden.

Grijs Blauw Zwart

Rood Geel

83331

0,5 m

83280 83297 83314 83331 83348 83281 83298 83315 83332 83349 83282 83299 83316 83333 83350 83283 83300 83317 83334 83351 83284 83301 83318 83335 83352 83285 83302 83319 83336 83353 83286 83303 83320 83337 83354

1 m

1,5 m

2 m 3 m 5 m 7 m

Grijs Blauw Zwart

Wit

Rood Geel

Groen

83750

1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 7 m

83750 83770 83850 83880 83790 83810 83830 83751 83771 83851 83881 83791 83811 83831 83752 83772 83852 83882 83792 83812 83832 83753 83773 83853 83883 83793 83813 83833 83754 83774 83854 83884 83794 83814 83834 83755 83775 83855 83885 83795 83815 83835 83761 83781 83860 83886 83800 83821 83840 83756 83776 83856 83887 83796 83816 83836

CAT5E BOOTED SHIELDED (STP) NETWORKPATCHKABEL Verbind netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL-/kabelmodems, patchpanelen en andere netwerktoepassingen in omgevingen met veel ruis Bescherm uw high speed netwerk tegen lawaai en elektromagnetische interferentie door onze afgeschermde Cat5e-patchkabel te gebruiken. Voldoet aan of overtreft de industrienormen voor NEXT en retourverlies. De afscherming biedt extra snoerontlasting en duurzaamheid. Verkrijgbaar in diverse kleuren om bij uw netwerkinstallatie te werken met de juiste kleurcodering.

10 m 15 m 20 m 30 m 50 m

83757 83777 83857 83888 83758 83778 83858 83889 83759 83779 83859 83890

— — — — — — — — —

100 m

83760 83780

— — — — —

CAT5E BOOTED UNSHIELDED (UTP) LOW SMOKE ZERO HALOGEN (LSZH) NETWERKPATCHKABEL LSZH, volledig afgeschermde kabel voor netwerkadapters, hubs, switches, routers, DSL/kabel-modems, patchpanelen en andere netwerkapplicaties 82430

Voor Fast Ethernet-netwerken en applicaties voor spraak-, data- en video-overdracht die veel bandbreedte vergen. Voldoet aan alle Cat5e TIA/EIA- normen en verlaagt impedantie en SRL (Structural Return Loss). De draden van elk aderpaar zijn verlijmd om het aantal windingen over de hele lengte tot aan het aansluitpunt gelijk te houden. Dit ontwerp op basis van hoogwaardige koperkabel minimaliseert Near-End Crosstalk (NEXT) niveaus met een LSZH-omhulsel.

Grijs

Blauw Zwart

Wit

Rood

Geel

Groen

0,5 m

82447 82448 82449 82450 82451 82452

82417 82418 82419 82420 82421 82422

82411 82412 82413 82414 82415 82416

82441 82442 82443 82444 82445 82446

82429 82430 82431 82432 82433 82434

82435 82436 82437 82438 82439 82440

82423 82424 82425 82426 82427 82428

1 m

1,5 m

2 m 3 m 5 m

Live Chat: www.c2g.com/uk/contact/customer-service | 8:30 tot 22:30 uur Engelse tijd

10

VEZELKABELS

ST-aansluiting

SC-aansluiting

LC-aansluiting

62.5/125 OM1 DUPLEX MULTIMODE PVC OPTISCHE VEZELKABEL (LSZH) - ORANJE 62.5/125 micronkabel voor Fast Ethernet, vezelkanaal, ATM en gigabit ethernettoepassingen waar bescherming tegen giftige en corrosieve gassen belangrijk is Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH/LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen. Dit vermindert de hoeveelheid schadelijke, giftige en corrosieve gassen die bekabeling gemaakt van plastic materiaal anders in de lucht zou uitstoten bij verbranding. Door deze constructie zijn LSZH-kabels ideaal voor gebruik als de bescherming van mensen en apparatuur tegen schadelijke corrosieve gassen van groot belang is. Het gepatenteerde spuitgietproces biedt elke verbinding grotere duurzaamheid om weerstand te bieden tegen trekken, belasten en impact door kabelinstallatie. Elke kabel is 100% optisch geïnspecteerd en getest op tussenschakeldemping.

LENGTE ST-ST

SC-SC SC-ST

LC-SC LC-ST

LC-LC

85239

1 m 2 m 3 m 5 m 7 m

85207 85208 85209 85210 85211 85212 85450 85451 85452

85239 85240 85241 85242

85223 85224 85225 85226

85255 85256 85257 85258 85260 85459 85460 85461

85271 85272 85273 85274 85275 85276 85462 85463 85464

85287 85288 85289 85290 85292 85465 85466 85467 —

— — 85259

10 m 15 m 20 m 30 m

— 85228

85453 85454 85455

85456 85457 85458

50/125 OM2 DUPLEX MULTIMODE PVC OPTISCHE VEZELKABEL (LSZH) - ORANJE Ondersteunt langere afstanden met minder verlies dan 62.5/125 vezel voor Fast Ethernet, vezelkanaal, ATM en gigabit ethernettoepassingen waar bescherming tegen giftige en corrosieve gassen belangrijk is Kostenefficiënte oplossing voor hogere bandbreedte en transmissiesnelheden en ondersteunt langere afstanden met minder verlies dan 62.5/125 vezel. Speciaal ontworpen voor gebruik met moderne componenten met smalle openingen; deze kabel is volledig compatibel met multimode-toepassingen. Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH/LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen. Dit vermindert de hoeveelheid schadelijke, giftige en corrosieve gassen die bekabeling gemaakt van plastic materiaal anders in de lucht zou uitstoten bij verbranding. Door deze constructie zijn LSZH-kabels ideaal voor gebruik als de bescherming van mensen en apparatuur tegen schadelijke corrosieve gassen van groot belang is. Het gepatenteerde spuitgietproces biedt elke verbinding grotere duurzaamheid om weerstand te bieden tegen trekken, belasten en impact door kabelinstallatie. Elke kabel is 100% optisch geïnspecteerd en getest op tussenschakeldemping.

LENGTE ST-ST

SC-SC SC-ST

LC-SC LC-ST

LC-LC

1 m 2 m 3 m 5 m 7 m

85468 85469 85470 85471 85472 85473 85474 85475 85476

85303 85304 85305 85306 85307 85477 85478 85479

85480 85481 85482 85483 85484 85486 85487 85488

85319 85320 85321 85322 85323 85324 85489 85490 85491

85492 85493 85494 85495 85496 85497 85498 85499 85500

85335 85336 85337 85338 85339 85340 85501 85502 85503

85319

10 m 15 m 20 m 30 m

— 85485

www.c2g.com/uk | 0800 328 2916 (VK) | +44 (0)1952 677300 (EMEA)

11

VEZELKABELS

10GB 50/125 OM3 DUPLEX MULTIMODE PVC OPTISCHE VEZELKABEL (LSZH) – AQUA LSZH kwaliteit glasvezelkabel ontworpen voor 10GBase-SR en 10GBase-LRM-poorten en apparatuur

Deze OM3 Duplex Multimode optische vezelkabel is ideaal voor het aansluiten van 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ en QSFP+ ontvangers voor 10 gigabit netwerkverbindingen. Deze kabel heeft een LSZH-omhulsel dat beschermt tegen giftige en corrosieve gassen in slecht geventileerde ruimtes en andere ruimtes waar dit belangrijk is. Deze kabel biedt ook compatibiliteit met bestaande 50/125 apparatuur en het prestatievermogen dat nodig is voor de ondersteuning van LED- en VCSEL-laserlichtbronnen, en 10 gigabit ethernettoepassingen. Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH/LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen.

LENGTE ST-ST

SC-SC SC-ST

LC-SC LC-ST

LC-LC

1 m 2 m 3 m 5 m 7 m

85504 85505 85506 85507 85508 85509 85510 85511 85512

85513 85514 85515 85516 85517 85518 85519 85520 85521

85522 85523 85524 85525 85526 85527 85528 85529 85530

85531 85532 85533 85534 85535 85536 85537 85538 85539

85540 85541 85542 85543 85544 85545 85546 85547 85548

85549 85550 85551 85552 85553 85554 85555 85556 85557

85531

10 m 15 m 20 m 30 m 50 m

— — — — — 85558

9/125 OM1 DUPLEX SINGLE-MODE PVC OPTISCHE VEZELKABEL (LSZH) – GEEL 9/125 micronkabel voor gigabit ethernettoepassingen waar bescherming tegen giftige en corrosieve gassen belangrijk is Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH/LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen. Dit vermindert de hoeveelheid schadelijke, giftige en corrosieve gassen die bekabeling gemaakt van plastic materiaal anders in de lucht zou uitstoten bij verbranding. Door deze constructie zijn LSZH-kabels ideaal voor gebruik als de bescherming van mensen en apparatuur tegen schadelijke corrosieve gassen van groot belang is. Het gepatenteerde spuitgietproces biedt elke verbinding grotere duurzaamheid om weerstand te bieden tegen trekken, belasten en impact door kabelinstallatie. Elke kabel is 100% optisch geïnspecteerd en getest op tussenschakeldemping. In het trekbestendige omhulsel zit de populaire 9/125 enkele modus vezel, die immuun is voor elektrische storingen.

LENGTE ST-ST

SC-SC SC-ST

LC-SC LC-ST

LC-LC

85559

1 m 2 m 3 m 5 m 7 m

85559 85560 85561 85562 85563 85564 85565 85566 85567

85568 85569 85570 85571 85572 85573 85574 85575 85576

85577 85578 85579 85580 85581 85582 85583 85584 85585

85586 85587 85588 85589 85590 85591 85592 85593 85594

85595 85596 85597 85598 85599 85600 85601 85602 85603

85604 85605 85606 85607 85608 85609 85610 85611 85612

10 m 15 m 20 m 30 m

WAARDEVOORSTEL VAN C2G

C2G maakt het vinden, kopen en verkopen van kabels en connect ivi tei t eenvoudig zodat onze partners maximale winst kunnen halen ui t onze producten door gebruik te maken van onze kennis en ervaring.

Live Chat: www.c2g.com/uk/contact/customer-service | 8:30 tot 22:30 uur Engelse tijd

12

BULKKABEL & ACCESSOIRES

305 M CAT6 UTP 550 MHZ SOLID PVC CMG-RATED KABEL CM/CMG-rated voor enkele vloer, algemeen gebruik in wanden en plafonds; foot- gemarkeerde kabel in gebruiksvriendelijke trekdoos

Onderdeelnr.

Omschrijving

305 m Cat6 UTP 550 MHz Solid PVC CMG-rated kabel – Grijs 305 m Cat6 UTP 550 MHz Solid PVC CMG-rated kabel – Blauw

88066

88067

Met gigabit ethernet, breedband, audio-/video- en beveiligingsfuncties is onze Cat6 bulkkabel ideaal voor netwerkinstallatie in uw woning, kantoor of op de hele campus. Foot-gemarkeerde kabel is verpakt in een doos met haspel voor eenvoudigere installatie.

88066

305 M CAT6 UTP 350 MHZ SOLID PVC CMG-RATED KABEL CM/CMG-rated voor enkele vloer, algemeen gebruik in wanden en plafonds; foot- gemarkeerde kabel in gebruiksvriendelijke trekdoos

Onderdeelnr.

Omschrijving

305 m Cat6 UTP 350 MHz Solid PVC CMG-rated kabel – Grijs 305 m Cat6 UTP 350 MHz Solid PVC CMG-rated kabel – Blauw

88034

88035

Met gigabit ethernet, breedband, audio-/video- en beveiligingsfuncties is onze Cat6 bulkkabel ideaal voor netwerkinstallatie in uw woning, kantoor of op de hele campus. Foot-gemarkeerde kabel is verpakt in een doos met haspel voor eenvoudigere installatie.

88034

305 M CAT5E UTP 350 MHZ SOLID PVC CMG-KLASSE KABEL CMR-rated voor gebruik in wanden en leidingen; foot-gemarkeerde kabel in gebruiksvriendelijke trekdoos Met spraak-, data- en beveiligingsfuncties is onze CMR-rated Cat5e bulkkabel ideaal voor netwerkinstallatie in uw woning, kantoor of op de hele campus. Foot-gemarkeerde kabel verpakt in een gebruiksvriendelijke trekdoos voor eenvoudigere installatie.

Onderdeelnr.

Omschrijving

305 m Cat5e UTP 350 MHz Solid PVC CMG-klasse kabel – Grijs 305 m Cat5e UTP 350 MHz Solid PVC CMG-klasse kabel – Blauw 305 m Cat5e UTP 350 MHz Solid PVC CMG-klasse kabel – Wit 305 m Cat5e UTP 350 MHz Solid PVC CMG-klasse kabel – Rood

88000

88001

88002

88003

88001

Uw on demand connectiviteitexpert. ConnectXpress maakt het vinden van een product voor uw toepassing eenvoudig en handig. Selecteer eerst de categorie met de verbindingsoplossing die past bij uw toepassing of apparaat en kies vervolgens uw stekker, kleur, lengte of andere speciale opties en u krijgt de producten te zien die aan uw eisen voldoen. Als u niet zeker weet wat u nodig hebt, selecteer dan het apparaat dat u wilt aansluiten en u krijgt de gewone kabels van het apparaat te zien. Online 24/7 beschikbaar. Ga naar http://www.c2g.com/uk/connectxpress om aan de slag te gaan.

www.c2g.com/uk | 0800 328 2916 (VK) | +44 (0)1952 677300 (EMEA)

13

BULKKABEL & ACCESSOIRES

3 M RJ11 6P4C MODULAIRE PIN-NAAR-PIN KABEL Voor modulaire RS-232 adapters voor aansluiting op niet-intelligente terminals en andere seriële/parallelle extensies

Onderdeelnr.

Omschrijving

3 m RJ11 6P4C Modulaire pin-naar-pin kabel 5 m RJ11 6P4C Modulaire pin-naar-pin kabel 10 m RJ11 6P4C Modulaire pin-naar-pin kabel

83865

83866

83867

Deze pin-naar-pin kabel van 28 AWG zilversatijndraad is ideaal voor kostenbesparende spraak- en datacommunicatie waarvoor geen hoge overdrachtssnelheid is vereist. Aansluiting 1: RJ11 (6P4C) directe connector 2: RJ11 (6P4C) direct.

83865

88122

RJ45 CAT5 MODULAIRE PLUGS Kabeleinde in spraak-/datatoepassingen Absoluut briljante oplossing voor op maat gemaakte lengtes van modulaire of Cat5e netwerkkabels. Deze modulaire stekkers zijn gemaakt van high impact transparant polycarbonaat om de dagelijkse slijtage te weerstaan en hebben vergulde contacten voor foutvrije datatransfer voor spraak- en datatoepassingen.

Onderdeelnr.

Omschrijving

88121

RJ45 Cat5e Modulaire stekker Plat gevlochten kabel – 25 Pk RJ45 Cat5e Modulaire stekker Plat gevlochten kabel – 50 Pk RJ45 Cat5e Modulaire stekker Rond gevlochten kabel – 50 Pk

88122

88123

88124

88124

RJ45 Cat5e Modulaire stekker Rond solide gevlochten kabel – 50 Pk RJ45 Cat5e Modulaire stekker Rond solide gevlochten kabel – 100 Pk

88125

88126

RJ45 Cat5e Modulaire stekker Rond solide kabel – 100 Pk

CAT5E RJ45 MODULAIR INLINE KOPPELSTUK Maak één lange kabel van twee Cat5E patchkabels Dit koppelstuk maakt directe vrouwelijk-vrouwelijk koppeling mogelijk om van twee Cat5E patchkabels één lange kabel te maken. Het koppelstuk kan LAN-snelheden verwerken tot 100 Mbps en voldoet aan de TIA/EIA 568A specificaties en is Power Sum Certified. Te gebruiken voor directe RJ45 Cat5e datatoepassingen. Onderdeelnr. Omschrijving 81556 Cat5E RJ45 Modulair inline koppelstuk

81556

TOOLKIT NETWERKINSTALLATIE Wees bereid om alle verschillende type netwerkkabels aan te sluiten en te testen • Eén krimptang voor 8P8C/RJ45, 6P6C/RJ12 en 6P4C/RJ11 81136

Onderdeelnr.

Omschrijving

Toolkit netwerkinstallatie

• Eén krimptang met verwisselbare zuilensnijgereedschap voor RG58, RG59, 62.5 en 174 • Zuilensnijgereedschap voor RG58, RG59, 62.5; RG58, RG59, 62.5, 174 optische vezel; RG174, 179, Belden 8218, optische vezel; RG8, 11, 174, 179, 213 • Eén 16,5 cm kabelsnijder • Eén kabelstripper met snijder • Eén coaxiale kabelstripper • Eén ponsgereedschap met 66/88/110 bladen • Eén coaxiale stripper • Twee schroevendraaiers • Eén versterkt-netwerkkabeltester • Eén hard plastic behuizing met schuimbekleding aan de binnenkant

81136

Live Chat: www.c2g.com/uk/contact/customer-service | 8:30 tot 22:30 uur Engelse tijd

14

BULKKABEL & ACCESSOIRES

Onder- deelnr.

Omschrijving

81536 RJ45/DB15 Mannelijke modulaire adapter – Grijs 81537 RJ45/DB15 Vrouwelijke modulaire adapter – Grijs 81543 RJ45/DB25 Mannelijke modulaire adapter – Zwart 81545 RJ45/DB9 Vrouwelijke modulaire adapter – Blauw 81547 RJ45/DB9 Vrouwelijke modulaire adapter – Rood 81548 RJ45/DB9 Mannelijke modulaire adapter – Grijs 81549 RJ45/DB9 Mannelijke modulaire adapter – Blauw 81550 RJ45/DB9 Mannelijke modulaire adapter – Zwart 81551 RJ45/DB9 Mannelijke modulaire adapter – Rood 81553 RJ4510-Pin/DB25Mannelijkemodulaireadapter–Grijs 81554 RJ4510-Pin/DB9Vrouwelijkemodulaireadapter–Grijs 81555 RJ45 10-Pin/DB9 Mannelijke modulaire adapter – Grijs

81534

81537

81543

RJ12/RJ45 MODULAIRE ADAPTERS Kostenefficiënte oplossing om seriële printers, terminals, modems, POS-apparaten en andere seriële apparatuur aan te sluiten Het gebruik van modulaire adapters met goedkoop zilversatijn of platte ovale, gedraaide draden is een standaard geworden om client-servertoepassingen te laten lopen Omdat er niet-intelligente terminals aangesloten moeten worden op de achterkant van een desktop naar een centraal patchpaneel of direct naar een MUX via RS232, hebben veel netwerkplanners modulaire adapters geïmplementeerd als de meest kostenefficiënte manier om verbindingen tot stand te brengen.

HOOK-AND-LOOP KABELBINDERS – ZWART – 12 STUKS

88130

Onderdeelnr.

Omschrijving

88130 280 mm Hook-and-Loop Kabelbinders – Zwart – 12 stuks

Elke zeer sterke nylon strip kan een diameter van ongeveer 63,5 mm aan kabels vasthouden; 12 per verpakking Zet snel al uw kabels vast van uw audio-/video-apparatuur, computerbureau of netwerkkast. Deze zeer sterke nylon strip is eenvoudig te gebruiken en opnieuw te gebruiken met het zelfbevestigende hook-and-loop design. 88131 150 mm Hook-and-Loop Kabelbinders – Zwart – 12 stuks

HOOK-AND-LOOP KABELBINDER Knip de lengte af die u nodig hebt en bespaar geld

82080

Onderdeelnr. Omschrijving 82080 7,6 m Hook-and-Loop-kabelbinder

Organiseer snel de bekabeling van al uw audio-/video-apparatuur, computerbureau of in de netwerkast. Maak uw eigen hook-and-loop nylon kabelbinders, af te knippen op de benodigde lengte. Knip de juiste lengte van de kabelbinder af op de bulkhaspel en u heeft GEEN resten.

KABELKLEM – ZWART – 50 STUKS Bundel kabels voor een nette, georganiseerde installatie

88140

Onderdeelnr. Omschrijving 88140 17 mm Kabelklem – Zwart – 50 stuks

Absoluut briljante oplossing om bekabeling en kabelinstallaties netjes en goed georganiseerd te maken. Met deze kabelklemmen kunt u eenvoudig kabelbundels tegen de wand, het plafond of een ander oppervlak plaatsen. De kabelklemmen hebben een zelfklevende achterkant zodat de plaatsing zo gebeurd is, zonder gereedschap.

KABELBINDERS Bundel kabels en zet ze vast voor een georganiseerde installatie

88136

Onderdeelnr. Omschrijving 88136 300 mm Kabelbinders – Wit – 100 stuks

Kabelbinders maken installaties met kabels en draden netjes en goed georganiseerd. Gebruik ze om draden en kabels te bundelen en vast te zetten. Deze kabelbinders zijn zeer eenvoudig te gebruiken; gewoon schuiven en vastzetten. De meeste kabelbinders kunnen weer worden losgemaakt en hergebruikt. Met een treksterkte van 22 kg zijn deze kabelbinders sterk voor prestaties van hoge kwaliteit. Verpakking bevat 100 kabelbinders.

www.c2g.com/uk | 0800 328 2916 (VK) | +44 (0)1952 677300 (EMEA)

15

Op maat gemaakte kabels

Ervaar de flexibiliteit van maatwerk C2Gmaaktalbijnadriedecenniakabelsopmaatvoorduizendenklanten.Webiedenzowelmaatdesignalskostenefficiënteproductietechnieken om te zorgen dat u op tijd de juiste oplossing krijgt. Dankzij onze ruime ervaring hebben we de elementen geperfectioneerd die nodig zijn om tegemoet te komen aan de bekabelingsbehoeften van onze klanten: kwaliteit, flexibiliteit, service en concurrerende prijzen. Voordelen: Meer dan 80% van onze offertes wordt binnen een werkdag naar de klant gestuurd. – Nationale en internationale productielocaties – Snelle technische en prototyping service – Prototypes snel beschikbaar voor steekproefgoedkeuring – Korte runs geschikt voor bestellingen van enkele hoeveelheden – Snelle overdracht van de productie naar onze hoge-productiefaciliteit in China helpt onze klanten schaalvoordelen te realiseren met behoud van kritische tijdlijnen – Gegarandeerde kabelkwaliteit – Snelle productie van optische vezelnetwerkkabels waaronder patchkabels, pre-terminated kabels en MTP – Productie van klantspecifieke aangepaste kabelsamenstellingen en kabelbomen – Productie van aangepaste kabelsamenstellingen voor geïntegreerde specificaties – Productie en kitting van kabelsystemen met toegevoegde waarde die PCB's, behuizing of metaalproductie omvatten – Kitting, verpakking en etikettering op maat beschikbaar

Aangepast kabelaanbod: – Audio-/videokabels – Cat5, Cat5e, Cat6 & Cat6a – Aangepaste ODM-kabels – Aangepaste OEM-kabels – Optische vezelkabels – Vezelkanaal – Platte lintkabels

– PC Parallelle kabels – VHDCI-kabels – RS232-kabels

– Gender changers & adapters – HDMI- & DVI-kabels – IEEE 1284-kabels – Toetsenbord- & muiskabels – Modulaire lijnsnoeren & adapters

– SCSI 1, 2, & 3-kabels/terminators – Telco & Multi-Leg telefoonkabels – USB & FireWire IEEE-1394-kabels

– P&D (VESA)-kabels – PC Card I/O-kabels

Meerdere stekkers en kapjes verkrijgbaar: – DB

– V.35 – Centronics – DIN Pins – Mini DIN Pins

– Retentie – Hoek – SCSI – DIN Style

– Mini Din – Modulair – HD

Van eenvoudige etikettering van opgeslagen producten, tot geavanceerde assemblages met meerdere aansluitingen; daag ons uit om de kabel te ontwikkelen die u nodig hebt! Al onze aangepaste kabels worden ondersteund door een levenslange garantie tegen defecten in vakmanschap. Neem contact op met uw C2G-distributiepartner om uw specifieke kabelproject te bespreken.

Live Chat: www.c2g.com/uk/contact/customer-service | 8:30 tot 22:30 uur Engelse tijd

16

Page 1 Page 2 Page 3 Page 4 Page 5 Page 6 Page 7 Page 8 Page 9 Page 10 Page 11 Page 12 Page 13 Page 14 Page 15 Page 16 Page 17 Page 18 Page 19 Page 20 Page 21 Page 22 Page 23 Page 24 Page 25 Page 26 Page 27 Page 28 Page 29 Page 30 Page 31 Page 32 Page 33 Page 34 Page 35 Page 36 Page 37 Page 38 Page 39 Page 40 Page 41 Page 42 Page 43 Page 44 Page 45 Page 46 Page 47 Page 48 Page 49 Page 50 Page 51 Page 52 Page 53 Page 54 Page 55 Page 56 Page 57 Page 58 Page 59 Page 60 Page 61 Page 62 Page 63 Page 64 Page 65 Page 66 Page 67 Page 68 Page 69 Page 70 Page 71 Page 72 Page 73 Page 74 Page 75 Page 76 Page 77 Page 78 Page 79 Page 80 Page 81 Page 82 Page 83 Page 84 Page 85 Page 86 Page 87

Made with FlippingBook - professional solution for displaying marketing and sales documents online