Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok

Indeks | Obsah | Tartalom

Dania

Deltini Rocky

18 19 20 21 22

6 6 8 9

Danique

Mitra

Colossus ®

Delta ®

Primula acaulis

Delta ® Pro

Laura

16

Witamy PL

Szanowni Państwo,

doniczkę zachowując zwarty pokrój. Delta ® Pro to przede wszystkim niezwykłe wyrównanie pokroju i wczesności wszystkich kolorów.

z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą broszurę prezentującą najnowsze propozyc- je, które przygotowaliśmy na sezon 2023/2024 w asortymencie bratków wielkokwiatowych (Viola x wittrockiana) i miniaturowych (Viola cornuta) oraz pierwiosnków (Primula acaulis). Wyjątkową kreacją jest Delta ® Pro F1 – nowa seria bratka wielko- kwiatowego (Viola x wittrockiana). Delta ® Pro wyznacza nowy stan- dard w produkcji bratków zarówno w cyklu wiosennym jak i jesien- nym. Jest to idealne rozwiązanie dla producentów poszukujących odmian o krótkim czasie produkcji, które z łatwością wypełniają

W ramach naszego asortymentu pierwiosnków (Primula acaulis) wprowadzamy nową, obiecującą serię w segmencie średnio wczesnym pod nazwą Danique. Nowa propozycja wyróżnia się bardzo dobrym wyrównaniem pokroju i wczesności kwitnienia. Zwarta budowa roślin oraz duże kwiaty są gwarancją sukcesu w uprawie wielkotowarowej. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami regionalnymi, którzy udzielą Państwu szczegółowych informacji dotyczących naszego asortymentu.

Robbin van den Berg, Menedżer produktu

2

Made with FlippingBook Learn more on our blog