Rośliny wiosny - Dvouletky - Kétnyári virágok

CZ

Úvodem

Vážení zákazníci,

V rámci našeho sortimentu Primula představujeme novou kvalitní sérii pro středně raný segment pod názvem Danique. Tato řada na- stavuje nový standard uniformity s kompaktním habitem a zářivými velkými květy.

s potěšením Vám představujeme brožuru novinek dvouletek pro sezónu 2023/2024, v níž najdete zají- mavé novinky v sortimentu macešek, viol a primulí. Nejdůležitější novinkou je zcela nová série macešek Delta ® Pro. Jed- ná se o další vylepšení po celém světě oblíbené řady Delta, vhodné pro jarní i podzimní produkci. Je ideálním řešením, pokud hledáte sérii s krátkým produkčním cyklem, která snadno zaplní květináč bez vytahování a nepotřebuje mnoho retardace. Delta ® Pro nabízí ještě vyšší úroveň uniformity, a to napříč všemi základními barvami plus nejdůležitějšími barevnými doplňky.

V případě zájmu o další informace nebo dotazů se neváhejte obrátit na našeho obchodního zástupce.

S pozdravem,

Robbin van den Berg, produktový manažer pro dvouletky

HU

Kedves Partnerünk!

Kedves Partnerünk!

igényel sok növekedésszabályozót. A Delta ® Pro alapszínei minden eddiginél egyöntetűbb állományt adnak, a legfontosabb színekből pedig kiváló, nagyon kiegyenlített sorozatot kínálunk. A Primula kínálatban az ígéretes, új Danique sorozatot vezetjük be a középkorai szegmensben. Ez a sorozat új mércét állít fel az egyön- tetűség terén kompakt habitusával és élénk színű, nagy virágaival.

Örömmel nyújtjuk át 2023/2024-es kétnyári sze- zon újdonságait bemutató ismertetőnket, benne izgalmas, új nagy- és kisvirágú árvácska, valamint primula fajtáinkkal. A szezon újdonságai közül kiemelkedik új Viola x wittrockiana F1 Delta ® Pro sorozatunk, amely páratlan minőségével és elismertsé- gével új mércét állít fel a tavaszi és őszi termesztésben egyaránt. Tökéletes megoldás, ha olyan sorozatot keres, amelynek rövid a termesztési ideje, gyorsan kitölti a cserepet, nem nyúlik meg és nem

Ha további információra van szüksége, keressen bennünket biza- lommal, munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére.

Robbin van den Berg, Product Manager Biennials

3

Made with FlippingBook Learn more on our blog