PCB_LT

DAUGIAU NEI 200 PRODUKTŲ, KURIUOS REKOMENDUOJA TOKIE PAT KLIENTAI KAIP JŪS.

NEPAMIRŠKITE SAVO MĖGSTAMIAUSIŲ. Jei pamiršite apsipirkti, nesijaudinkite! „Melaleuca“ išsaugos jūsų narystę, įskaitant nuolaidas ir premijas, ir atsiųs mėnesio užsakymą.

Jūs bet kuriuo metu galite sukurti individualų atsarginį užsakymą, į kurį įtraukti konkrečiai tie produktai, kuriuos norėtumėte gauti tais mėnesiais, kai neapsipirkinėsite. Kita galimybė yra išbandyti įvairius produktus ir atrasti naujovių populiariausiame atsarginiame užsakyme. Bet kuris prekių rinkinys atitinka mėnesio pirkinio reikalavimą, todėl jūs išsaugosite visas savo privilegijas. Šie užsakymai nesukelia jokių nepatogumų, jie įtraukiami į jūsų sąskaitą.

Kaip suformuoti individualų atsarginį užsakymą.

Kuo skiriasi apsipirkimas kartą per mėnesį? Jums gali kilti klausimas, kodėl „Melaleuca“ taiko tokią didelę nuolaidą, kai apsiperkama kas mėnesį. Pasitikėdama, kad jūs parodysite lojalumą ir pirksite kas mėnesį, „Melaleuca“ gali:

Individualų atsarginį užsakymą galite suformuoti svetainėje eu.melaleuca.com vadovaudamiesi toliau nurodytais trimis žingsniais. Taip pat individualų atsarginį užsakymą galite suformuoti padedami klientų aptarnavimo specialisto, paskambinę telefonu 0800 032 0562* (Jungtinė Karalystė) arba 1800 558 502* (Airija).

• laiku pagaminti prekes • sumažinti sandėliavimo išlaidas 70% • pigiau įsigyti natūralių ingredientų • veiksmingiau planuoti gamybą

1 ŽINGSNIS Skiltyje „My Account“ (Mano paskyra) spustelėkite „Edit Backup Order“ (Redaguoti atsarginį užsakymą).

O jeigu pridurtume, kad mes neleidžiame pinigų brangiai reklamai, sutaupytą sumą galime grąžinti savo klientams. Tai – ideali partnerystė.

2 ŽINGSNIS Spustelėkite „Individualus atsarginis užsakymas“.

3 ŽINGSNIS Pasinaudodami paieškos funkcija, raskite ir pridėkite jums patikusius produktus, kai baigsite, spustelėkite „Continue“ (Tęsti). Štai ir viskas. Jūsų individualus atsarginis užsakymas suformuotas.

„Melaleuca“ narystė atveria duris į naują unikalių gerovės produktų pasaulį. Mes siūlome platų jūsų namams saugių gerovės produktų asortimentą, todėl naršydami mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš įvairiausių produktų. Be to, „Melaleuca“ parduotuvėje galite apsipirkti smagiai, greitai ir lengvai net neišeidami iš namų.

* Nemokama paslauga stacionaraus telefono abonentams. Skambučiams iš mobiliųjų telefonų gali būti taikomas mokestis.

16 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

LOJALAUS KLIENTO PRIVILEGIJOS 17

Made with FlippingBook Publishing Software