PCB_LT

APDOVANOJIMAI UŽ LOJALUMĄ (LOYALTY SHOPPING REWARDS). Kad įgytumėte teisę gauti apdovanojimą už lojalumą: • turite būti lojalus klientas ir įsipareigoti įsigyti prekių už ne mažiau kaip 35 produkto taškus;

Apdovanojimą už lojalumą galima panaudoti įsigyjant produktus, kuriuos norite išmėginti pirmą kartą – visiškai NEMOKAMAI!

• turite pradėti naudoti apdovanojimą už lojalumą kitą mėnesį po užsakymo pateikimo internetu *

Nauji lojalūs klientai. Nauji lojalūs klientai gauna 15% (Jungtinė Karalystė) arba 20% (Airija) vertės apdovanojimą už lojalumą už kiekvieną per registracijos mėnesį internetu pateiktą užsakymą, neatsižvelgiant į užsakymo datą.

RIZIKOS NEBUVIMO GARANTIJA. „Melaleuca“ yra įsipareigojusi tiekti aukščiausios kokybės gerovės produktus, kurie būtų prieinami bet kur. Esame įsitikinę, kad mūsų produktai leis jums pajusti tikrą pokytį, tačiau jeigu kuris nors produktas neatitiks jūsų lūkesčių, galite jį grąžinti per 90 dienų ir jums bus suteiktas kreditas, pakeista prekė arba atlyginta sumokėta suma.

A

Apdovanojimų skyrimas.

KĄ TAI REIŠKIA? • Jeigu manote, kad produktas neatitinka aukščiausių standartų, grąžinkite jį ne vėliau kaip per 90 dienų nuo pirkimo dienos ir jums bus suteiktas kreditas, pakeista prekė arba atlyginta sumokėta suma. • Jūs galite grąžinti iš dalies panaudotus produktus ir mes juos priimsime be jokių klausimų. • Mes suteikiame garantiją

Nauji lojalūs klientai

15% (Jungtinė Karalystė) / 20% (Airija)

Visi lojalūs klientai 15% (Jungtinė Karalystė) / 20% (Airija)

1-oji

mėnesio diena

25-a

31-a

• Kaskart internetu pateikdami užsakymą iki mėnesio 25-os dienos, įgyjate teisę gauti apdovanojimą už lojalumą! • Susigrąžinkite 15% (Jungtinėje Karalystėje) arba 20% (Airijoje) – pirkite internetu nuo 1-os iki 25-os mėnesio dienos. Išsamios informacijos apie apdovanojimo už lojalumą programą rasite svetainėje eu.melaleuca.com .

produktams, kurių paprastai negalima grąžinti prekybos centrams.

Daugiau informacijos rasite svetainėje eu.melaleuca.com arba „Melaleuca“ kliento sutartyje.

Išsamios informacijos apie apdovanojimo už lojalumą programą rasite svetainėje eu.melaleuca.com

14 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

LOJALAUS KLIENTO PRIVILEGIJOS 15

Made with FlippingBook Publishing Software