PCB_LT

PASIRUOŠTI, DĖMESIO, PIRKTI.

PRODUKTO TAŠKŲ REIKŠMĖ.

Jūsų įsipareigojimas mainais už produkto taškus. Mainais už lojalaus kliento privilegijas jūs sutikote kas mėnesį įsigyti „Melaleuca“ produktų už ne mažiau kaip 35 produkto taškus.

Beveik visiems „Melaleuca“ produktams, išskyrus kelis gaminius, pvz., dozatorius ir purškiamuosius buteliukus, nustatyta vertė produkto taškais. Vertę produkto taškais galite rasti kainoraštyje, k ris pateikiamas mūsų kataloge ir svetainėje.

Atnaujinta informacija apie produktus. Jūs automatiškai gausite naujausią katalogą kartu su savo užsakymu, taigi, visada turėsite paskutinę informaciją apie produktus. Dar daugiau informacijos ieškokite svetainėje eu.melaleuca.com, kur rasite produktų puslapius su išsamiais aprašymais. Kada pirkti? Jūs galite apsipirkti kiekvieną mėnesį bet kuriuo metu. Tačiau perkant internetu iki 25-os bet kurio mėnesio dienos, jums sugrįžta 15 % (Airijoje – 20 %) kaip apdovanojimas už lojalumą (žr. 14 psl.), už kurį galite gauti nemokamų produktų. Informacija, kurios prireiks apsiperkant. • Prisijungimo duomenų prie jūsų eu.melaleuca.com paskyros, jeigu perkate internetu. • Jūsų „Melaleuca“ ID numerio arba telefono numerio. • Produktų, kuriuos pageidaujate užsisakyti, kodų ar pavadinimų. • Tinkamo mokėjimo būdo, jeigu pageidaujamo mokėjimo būdo nenurodėte registracijos metu.

Mokėjimo būdai. „Visa“, „MasterCard“, Jungtinėje Karalystėje:

tiesioginis debetas, Airijoje: SEPA tiesioginis debetas.

Užsakymų pristatymo būdai.

Užsakymai siunčiami per DHL arba UPS kurjerių tarnybas ir paprastai juos pristatyti užtrunka 3–10 darbo dienų.

Kaip atsisakyti „Melaleuca“ narystės? Panaikinti savo lojalaus kliento narystę paprasta. Svetainėje eu.melaleuca.com atsidarykite skiltį „Mano paskyra“ (My Account) ir sekite instrukcijas.

Pavyzdinis 35 produkto taškų vertės užsakymas:

Kodėl „Melaleuca“ skaičiuoja produkto taškus? Kadangi „Melaleuca“ veiklą vykdo įvairiose šalyse ir įvairiomis valiutomis, kiekvienam produktui nustatėme visame pasaulyje galiojančią jo vertę produkto taškais. Produkto taškais taip pat atlyginamas jūsų lojalumas (apdovanojimas už lojalumą).

NORĖDAMI APSIPIRKTI MŪSŲ SVETAINĖJE, PIRMA TURITE SUSIKURTI PASKYRĄ.

LOJALAUS KLIENTO KAINA

PRODUKTO TAŠKAI

PRODUKTAS

Kai prisijungėte prie „Melaleuca“, jūsų nurodyto el. pašto adresu išsiuntėme sveikinimo laišką. Pranešime pateikiami nurodymai, kaip sukurti paskyros slaptažodį. Jeigu neturite internetinės paskyros, galbūt nenurodėte el. pašto adreso. Tiesiog paskambinkite telefonu 0800 032 0562* (Jungtinė Karalystė) arba 1800 558 502* (Airija) ir mūsų klientų aptarnavimo specialistai jums padės.

Kava „Mountain Cabin Premium Coffee Espresso Blend“

2

7.99 GBP / 9.99 EUR

4

5.60 GBP / 7.00 EUR

„PURE Orange“

13

14.49 GBP / 16.99 EUR

Vitaminai „Vitality Multivitamin & Mineral“

Skalbiklis „MelaPower® 9x“ (96 skalbimų)

10

15.75 GBP / 19.00 EUR

4

5.49 GBP / 6.99 EUR

Vonios ir plytelių valiklis

1

1.59 GBP / 1.99 EUR

Losjonas „Renew“ (kelioninė pakuotė)

1

1.69 GBP / 1.99 EUR

„Exceed Mints“

TAŠKAI 35

52.60 GBP / 63.95 EUR* Tarpinė užsakymo suma

*Taikomi transportavimo ir administravimo bei kiti mokesčiai bus pridėti prie tarpinės sumos.

* Nemokama paslauga stacionaraus telefono abonentams. Skambučiams iš mobiliųjų telefonų gali būti taikomas mokestis.

12 SVEIKI PRISIJUNGĘ PRIE „MELALEUCA“

LOJALAUS KLIENTO PRIVILEGIJOS 13

Made with FlippingBook Publishing Software